Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24
Wątek: Płaszczyzna totalna
    Delegat Awatar Nieruchomy Poruszyciel
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 274
    Podziękował(a)
    8
    Podziękowań 81 w 47 postach

Odp: Płaszczyzna totalna

Nie jestem hipokryzja gdyż grałem na twoim serwerze parę dni, ty na moim nie więc mam się do czego odnieść:)
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Zbanowany Awatar Wawrek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    61
    Podziękowań 29 w 28 postach

Domyślnie Odp: Płaszczyzna totalna

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Nieruchomy Poruszyciel Zobacz post
    Nie jestem hipokryzja gdyż grałem na twoim serwerze parę dni, ty na moim nie więc mam się do czego odnieść:)
    Zapowiedź już wszystko mówi, jak mogę wiedzieć na której edycji grałeś?

Rzemieślnik Awatar rafaeru
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2
    Podziękował(a)
    8
    Podziękowań 11 w 10 postach

@Nieruchomy Poruszyciel

To jest/będzie robione na zwykłym cliencie czy OT Cliencie ?

Przodownik Awatar KadreZ
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 71
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 26 w 25 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Wawrek Zobacz post
    Zapowiedź już wszystko mówi, jak mogę wiedzieć na której edycji grałeś?
    Kazdy wie ze kazda edycja Nrtn to zwykly Scheiß na kase, twoj silnik jest na otlandzie (narutowhite pysiek.) @Nieruchomy Poruszyciel nie daj sie sprowokowac temu idiocie, napewno sporo ludzi by się takim projektem zainteresowało

Gesendet von meinem X6 mit Tapatalk

Reputacja:
    Podziękował(a)
    8

Nie jestem hipokryta gdyż grałem na twoim serwerze parę miesięcy temu przez kilka dni, a kilka dni wcześniej grałem na brazylijskim serwerze z tymi samymi postaciami i spellami :s

Co do mojego serwera jest to czysty tfs że skrypt ami na zamówienie których nie ma inny otsa (chyba że ich twórca je odsprzedal w co wątpię). Co do grafik, są ripowane z gry non online i nie wstydzę się tego, ich styl mi się podoba ale większość muszę sam odrysowywac zamiast pójść na łatwizne i jechać copy paste bo to niemożliwe w większości przypadków więc trochę pracy w to wkładam:)
    Duży obiekt potrafi mi zająć cały dzień gdyż nie jestem grafikiem poziomu shikate czy royalz a czy dami:)

Grafiki postaci są własne za które płaciłem, ma je również ntsw l, dlaczego? Poszukasz, a znajdziesz.

Nie wiem więc dlaczego nazywasz mój serwer gownem po kilku ssach z roku 2014 :)

Pozdrawiam

P.S temat nie służy do kłótni dlatego jeżeli masz zamiar kontynuować te rozmowę to zapraszam na pw

@Raferu
    Na razie na cliencie tibii z tego względu, że mamy czasy jakie mamy i bez bota nie ma graczy :/ lecz i tak czeka mnie przeprowadzka ma otclienta z kilku powodów:
    - już debilem do limitu 254 efektów
    - mam kilka pomysłów na GUI, które wymagają otclienta

P.s wybaczcie za błędy ale pisze z komórki i czasami nie zauważam wszystkich dziwnych autokorekt:)
    Ostatnio edytowane przez Nieruchomy Poruszyciel ; 05-01-17 o 22:01

Zbanowany Awatar Wawrek
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    61

Cytat:
    Nie jestem hipokryta gdyż grałem na twoim serwerze parę miesięcy temu przez kilka dni, a kilka dni wcześniej grałem na brazylijskim serwerze z tymi samymi postaciami i spellami :s

Co do mojego serwera jest to czysty tfs że skrypt ami na zamówienie których nie ma inny otsa (chyba że ich twórca je odsprzedal w co wątpię). Co do grafik, są ripowane z gry non online i nie wstydzę się tego, ich styl mi się podoba ale większość muszę sam odrysowywac zamiast pójść na łatwizne i jechać copy paste bo to niemożliwe w większości przypadków więc trochę pracy w to wkładam:)
    Duży obiekt potrafi mi zająć cały dzień gdyż nie jestem grafikiem poziomu shikate czy royalz a czy dami:)

Grafiki postaci są własne za które płaciłem, ma je również ntsw l, dlaczego? Poszukasz, a znajdziesz.

Nie wiem więc dlaczego nazywasz mój serwer gownem po kilku ssach z roku 2014 :)

Pozdrawiam

P.S temat nie służy do kłótni dlatego jeżeli masz zamiar kontynuować te rozmowę to zapraszam na pw

@Raferu
    Na razie na cliencie tibii z tego względu, że mamy czasy jakie mamy i bez bota nie ma graczy :/ lecz i tak czeka mnie przeprowadzka ma otclienta z kilku powodów:
    - już debilem do limitu 254 efektów
    - mam kilka pomysłów na GUI, które wymagają otclienta

P.s wybaczcie za błędy ale pisze z komórki i czasami nie zauważam wszystkich dziwnych autokorekt:)
    Widziałeś postacie takie same i spelle? Postacie możliwe ale spelle już nie spelli mam trochę autorskich, NTSW ma prawa do tych grafik a ty nie za co się wściekłeś i wysłałeś erexowi pozew co było tak dziecinne że nie skomentuje.

---------- Treść dodana o 23:01 ----------

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez KadreZ Zobacz post
    Kazdy wie ze kazda edycja Nrtn to zwykly Scheiß na kase, twoj silnik jest na otlandzie (narutowhite pysiek.) @Nieruchomy Poruszyciel nie daj sie sprowokowac temu idiocie, napewno sporo ludzi by się takim projektem zainteresowało

Naruto WHITE XDDDDDDDDDDDDDDDDDD no tak się jeszcze nie uśmiałem, nic nie mam z tego silnika i dobrze o tym wiesz bo sam się pucowałeś by mi mapę robić a ostatecznie jak JUŻ CHCIAŁEM ZAPŁACIĆ to usiłowałeś mnie okraść napisałbym złodzieju ale przecież tutaj stwierdzenie to obraza ;/

Reputacja:
    Podziękował(a)
    8

Widzę, że nie zaznajomiony w temacie, prawa miałem tylko ja i zaszła pomyłka z Kuzerem, który straszył erexa skarbowka:) nie wiem czemu piszesz te farmazony i próbujesz mnie obrażać robiąc z siebie głupka. Kończę z Tobą dyskusje gdyż widzę, że nie jesteś osobą z którą można podyskutować na poziomie, jeżeli liczyłes na wojnę na wyzwiska z mojej strony to spóźniłes się jakieś 3 lata :) kolejny twoja próba prowokacji będzie zgłaszania.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Nieruchomy Poruszyciel ; 05-01-17 o 22:01

8. Za ten post podziękował:  

Zbanowany Awatar Wawrek
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    61

Cytat:
    Widzę, że nie zaznajomiony w temacie, prawa miałem tylko ja i zaszła pomyłka z Kuzerem, który straszył erexa skarbowka:) nie wiem czemu piszesz re farmazony i próbujesz mnie obrażać robiąc z siebie głupka. Kończę z Tobą dyskusje gdyż widzę, że nie jesteś osobą z którą można podyskutować na poziomie, jeżeli liczyłem na wojnę na wyzwiska z mojej strony to spóźniłes się jakieś 3 lata :) kolejny twona próba prowokacji będzie zgłaszana.
    Pozdrawiam
    Nie ma żadnej próby prowokacji, grafiki były kuzera tylko do itasia(nie reworkniętego) dalej już są erexa, poza tym nie wy macie głos w tej sprawie a grafik który je stworzył (Roy4lz) nie próbuje cie obrażać, gdzie cie obraziłem? Pomyliłem cie z Kuzerem poprostu. Apropo NLO dalej ma mapę z internetu?

Przodownik Awatar KadreZ
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 71
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 26 w 25 postach

Moim zdaniem to nadal dobry projekt tylko przestan cos przerysowywac a zacznij robic bardziej z glowy/mangi dodaj rozne drzewa xD bo to boli taki fajny projekt a co 4 sqm ta sama grafika jak chcesz juz zrobic "totalna płaszczyne" ktora tylko ma przypominac tibie zrob to porządnie :)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów