Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
Wątek: Pewny i do tego darmowy hosting zdjęć
    Delegat
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 54
    Podziękował(a)
    1
    Podziękowań 0 w 0 postach

Pewny i do tego darmowy hosting zdjęć

Każdy z Was miał pewnie kiedyś problemy ze zdjęciami zamieszczonymi na darmowych serwerach hostingowych. Niektóre zdjęcia nagle zrobiły się nieosiągalne, albo i cały serwis przestał istnieć. A wraz z nim wiele naszych fotograficznych historii na nim zapisanych. Dlatego wyborowi serwera warto poświęcić trochę czasu i zaufać pewnemu serwisowi.

Nasz serwis http://imgupload.pl/ oferuje darmowy hosting zdjęć. Bez potrzeby rejestracji i logowania, ale za to z wszelkimi najnowszymi technologiami, zabezpieczającymi nasz zdjęciowy dobytek przed uszkodzeniem czy zniknięciem. Dajemy gwarancję, że jeżeli samemu nie usuniesz zdjęcia, to będzie przechowywane przez nas w nieskończoność. Serwis umożliwia również tworzenie galerii i albumów oraz podstawowe narzędzia do obróbki zdjęć. Te opcje dostępne są dla zalogowanych użytkowników. Jednak rejestracja nie wymaga podawania wielu danych, jest za to szybka i bezproblemowa.

Obsługa serwisu jest łatwa i intuicyjna, jednym kliknięciem wybieramy opcję wysyłki zdjęć, zaznaczamy fotografie, które chcemy udostępnić, klikamy "otwórz" i gotowe. Nie ma osoby, która nie poradzi sobie z obsługą. Zdjęcia możemy udostępniać na naszych stronach www, forach internetowych, czy w postaci linków wysyłać mailem do znajomych. Właśnie prostota interfejsu oraz 100% bezpieczeństwa naszych zdjęć to podstawy, do których przywiązujemy wielką wagę. Dzięki temu serwis posiada wielu aktywnych użytkowników a Wasze zainteresowanie motywuje nas do ciągłych prac i aktualizacji naszej strony.

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

DBSU.EU Developer Awatar TenTypSwir
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 590
    Podziękował(a)
    318
    Podziękowań 198 w 168 postach

Domyślnie Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdjęć

Tez kiedyś zrobiłem hosting zdj dla wszystkich to mnie wysmiali, że jest imgur i po co komu img.dbsu.eu

3. Za ten post podziękował:  

Delegat
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdjęć

Ale takich przykładów można podawać tysiące :D
    Jakby myśleć takimi kategoriami, to nic by się nie opłacało.

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podziękował(a)
    158
    Podziękowań 195 w 140 postach

Polecam serwis i autora

Blue Waffle Awatar Placek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4040
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    270
    Podziękowań 934 w 779 postach

Dupa a nie przykłady.
    Sprawa jest prosta.

Bierzesz taki serwis jak oferujesz, nie wiadomo kto go robił, gdzie, jak, z jakim budżetem, dlaczego, z jakim biznes planem. Jednym słowem wszystko sprowadza się do tego, że nie wiesz czy serwis zamkną za pół roku, za rok czy wcale. Czy jest to zrobione profesjonalnie, czy przez kolejnego studenciaka który się nudził. Czy to jest hostowane na porządnej infrastrukturze, czy na jakiś gówno serwerze z promocji za dychę. Czy to będzie dostępne 99.99+% czasu w skali roku, czy raczej 80%. Czy to bezpieczne, czy ktoś się zaraz wjebie na serwery, podmieni moje zdjęcia jakimś syfem i tym samym zainfekuje mnie / moją stronę / moich użytkowników... Zastanawiasz się, czemu w tos i privacy są kurwa "exmaple page".
    No proszę cię. Nic kompletnie mnie nie przekona do korzystania z czegoś takiego. To jest praodia jakaś a nie poważny serwis. No... Chyba, że za każdy wrzucony obrazek mi zapłacisz... Wtedy mam gdzieś w sumie czy zamkniesz za tydzień nawet xD

Z drugiej strony... Bierzesz takiego imgura, który na rynku jest od lat, jest sprawdzoną marką, oferuje to samo a może i więcej (za free oraz bez zakładania konta), korzystają z niego miliony ludzi, wiadomo, że jest stabilny... można by wymieniać dalej. Ale wybór w tym przypadku jest tylko jeden.

Przekonaj mnie.
    Albo w sumie nie. Swój cel pewnie i tak osiągnąłeś? Bo liczą się te pojedyncze wejścia ludzi którzy przypadkiem klikną w link, lub będą chciały sprawdzić jak to wygląda (chociażby po to, żeby nie pisać bezpodstawnego hejtu). No to gz, ale na ten syf i tak szkoda czasu :p

Delegat
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Placek Zobacz post
    Zastanawiasz się, czemu w tos i privacy są kurwa "exmaple page"
    Akurat w tej sytuacji masz rację. Będzie to za jakiś czas zmienione. Wszystko jest przygotowane, kwestia paru dni :)

Rozumiem, że taki imgur stoi jakiś czas i jest sprawdzoną marką ale czy to oznacza, że ja nie mogę sobie założyć własnego hostingu?
    Chodzi mi po prostu o to, że Twoim tokiem myślenia, nie opłaca się otwierać sklepu, bo przecież jest Biedronka, Lidl i ogólnie bardzo duża konkurencja.
    Daj po prostu każdej osobie szanse, a nie skreślaj ich od początku, bo będziesz miał kolego ciężko w życiu :)

Ja i Kazia Awatar Marcin24
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 3361
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    18
    Podziękowań 134 w 89 postach

'Dajemy gwarancję, że jeżeli samemu nie usuniesz zdjęcia, to będzie przechowywane przez nas w nieskończoność'

Dasz mi to na piśmie wraz ze wszystkimi swoimi danymi do ewentualnego pozwu?

9. Za ten post podziękowali:

Delegat
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Nie bierz wszystkiego na poważnie.
    Na dzień dzisiejszy można śmiało wstawić zdjęcie i sprawdzić, czy będzie nadal dostępne np. za rok. Oczywiście obserwuję to uważnie i jeżeli będziemy coś usuwać to tylko zdjęcia niezgodne z prawem i zasadami(które też się niedługo pojawią) :)

Blue Waffle Awatar Placek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4040
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    270
    Podziękowań 934 w 779 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez DamYan Zobacz post
    Akurat w tej sytuacji masz rację. Będzie to za jakiś czas zmienione. Wszystko jest przygotowane, kwestia paru dni :)

Rozumiem, że taki imgur stoi jakiś czas i jest sprawdzoną marką ale czy to oznacza, że ja nie mogę sobie założyć własnego hostingu?
    Chodzi mi po prostu o to, że Twoim tokiem myślenia, nie opłaca się otwierać sklepu, bo przecież jest Biedronka, Lidl i ogólnie bardzo duża konkurencja.
    Daj po prostu każdej osobie szanse, a nie skreślaj ich od początku, bo będziesz miał kolego ciężko w życiu :)
    Gdzie napisałem, że nie warto startować z nowym hostingiem?
    Dlaczego warto otwierać sklep? Bo można konkurować nawet z tym co już jest. Cenami, jakością produktów, lokalizacją, miłą obsługą itp. Dokładnie tak samo jest w przypadku hostingu. Tylko, ja właśnie wymieniłem co mi się nie podoba w ofercie oferowanej przez ciebie. Otworzyłeś sklep w którym nie wiem skąd pochodzą produkty i czy są świeże, obsługa mnie wkurwia dając mi "example page", nie wiem czy jak wejdę do twojego sklepu to mi się dach na głowę nie zawali... To ty tutaj powinieneś wymieniać zalety dzięki którym ktoś może się zdecydować korzystać z tego serwisu. A nie tylko negować wszystkie nieprzychylne opinie i komentarze.

Swoją drogą, kurde, to nawet się jeszcze na mvp nie nadaje, więc czemu z reklamą wyskakujesz? Było poczekać te kilka dni, pierwsze wrażenie jest ważne, a takimi pierdołami się właśnie się powinno zająć przed wypuszczeniem wszystkiego w świat. Proste. Jedyne co ukazuje stan aktualny to brak profesjonalizmu.

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Marcin24 Zobacz post
    'Dajemy gwarancję, że jeżeli samemu nie usuniesz zdjęcia, to będzie przechowywane przez nas w nieskończoność'

Dasz mi to na piśmie wraz ze wszystkimi swoimi danymi do ewentualnego pozwu?
    xD

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez DamYan Zobacz post
    Nie bierz wszystkiego na poważnie.
    Ok, czyli mamy nie brać na poważnie tego serwisu, spoko ;D

Delegat
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Reklama jest czasowo wstawiona, abym mógł posprawdzać, jak się sprawuję i czy nie przeszkadza w przeglądaniu serwisu.
    Jestem świadomy, że nie jest idealnie ale będziemy się starać, aby każda osoba odwiedzająca była zadowolona.

I proszę mnie nie łapać za słówka, bo nie będę odpowiadać na Wasze zaczepki, bo akurat trochę czasu tutaj jestem i znam Was doskonale :D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)