What's new

-Tibia 8.60 [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Status
Not open for further replies.

bestevo

Senior User
Joined
Sep 29, 2010
Messages
536
Reaction score
15
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Serwer ma dwa tematy w dziale Serwery.Prosze o usuniecie poniewaz to nieprzestrzeganie regulaminu.

Pozdrawiam,
Dreamer :*
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Ma?a recenzja tego OT :

Pierwsze wra?enie by?o ciekawostk? dla mnie. My?la?em, ?e jest to serwer, kt?ry upadnie po miesi?cu, albo nawet tygodniu, myli?em si? jednak. Po wej?ciu na tego serwa wbi?em tam jaki? lvl i o to moje pierwsze zdziwienie - all wszystko si? ko?czy. Pom?g? mi jeden gracz wbi? tam jaki? level. Pozdrawiam go.

Nie polecam tego OT, z jednego powodu : Mapa mo?e jest cudo, ale all si? wszystko ko?czy. Utrudnienie gry na tym serwerze jest na maxa.


Pozdrawiam.
 
Joined
Dec 10, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Ma?a recenzja tego OT :
Pierwsze wra?enie by?o ciekawostk? dla mnie. My?la?em, ?e jest to serwer, kt?ry upadnie po miesi?cu, albo nawet tygodniu, myli?em si? jednak. Po wej?ciu na tego serwa wbi?em tam jaki? lvl i o to moje pierwsze zdziwienie - all wszystko si? ko?czy. Pom?g? mi jeden gracz wbi? tam jaki? level. Pozdrawiam go.
Nie polecam tego OT, z jednego powodu : Mapa mo?e jest cudo, ale all si? wszystko ko?czy. Utrudnienie gry na tym serwerze jest na maxa.
Pozdrawiam.
Dzi?kuje Ci za wypowied? . Powiem ci szczerze ,?e wole to co napisa?e? ni? Post typu : Jest tu super !! Wchod?cie i w og?le . Ka?dy serwer ma jakie? tam rzeczy do poprawki . I z pewno?ci? we?miemy pod uwag? to co napisa?e? . Aczkolwiek z mojej strony mo?e na pocz?tku odpycha?y te ko?cz?ce si? potiony i runy ale po chwili gry mo?na si? z tym pogodzi? i jako? walczy? o to by jako? tam wbi? lvl . Na poprzedniej edycji stawia?o sobie 10 os?b bota i non toper afk . Teraz b?dzie to na pewno utrudnione (Ja tak?e boce ) Ale z pewno?ci? nie dogodzimy ka?demu ty wola? by? tak a kto inny by wola? tak . To jest twoje zdanie i bardzo je szanuje . Jeszcze raz dzi?kuje za szczer? wypowied? . Pozdrawiam i zapraszam wszystkich !!
Mariola Trzymaj Bo Zabije


Co? dla Arts18 RUNY JU? SI? NIE KO?CZ? :) Pozdrawiam .
 
Last edited:

Ziomel123

New User
Joined
Dec 23, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Ots niesamowity, wspaniala mapa, duzo expowisk, spoko GM'owie, mojim zdaniem 10/10.
 

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Zapraszamy do gry, Runy oraz Amunicja ju? si? nie ko?cz?, wszystkie itemy z SMS Shopu dzia?aj? poprawnie, balans jest dobry, dodali?my BlodCore Wand. Teraz tylko graczy nam trzeba! Wbijac!
 
Joined
Dec 10, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Kilka Screenshot?w z nowej mapy !!

tibia2.png
[/URL]


Jeszcze raz zapraszam wszystkich i tych nowych i tych , kt?rzy zw?tpili . Mog? wam zapewni? ,?e ogarneli?my wszystko w 100 % !!! ZAPRASZAM

Blodcore.pl !!
 

Fiskus

New User
Joined
Dec 16, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

powiem tak

W?azi? kurwa!
 

Central

Active User
Joined
Oct 27, 2009
Messages
87
Reaction score
3
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Server na prawd? jest fajny tylko jest jeden minus gra ma?o os?b a przyda?o by sie wi?cej na jakie? wary ;D Wbijajcie xd
 

Milek1231

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Czy ja wiem czy godny polecenia przed chwila stworzylem postac i co pogralem 5 minut i serv albo padl albo go wylaczyliscie na strone wchodzilem o 17 chcialem konto zrobic i nie moglem
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: [Poland] blodcore.pl !!!!!!

Zobaczylem screeny - zakochalem sie.
Zobaczylem nie dzialajaca strone, - zrazilem sie.
 
Status
Not open for further replies.
Top