What's new

Nab?r na support - wyniki!

Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Witajcie, kr?tko i na temat, o to i wyniki naboru oraz sk?ad grupy support w najbli?szym czasie.
Osoby wy?onione przez nab?r:
[USER]Quniek[/USER]
[USER]Xarid[/USER]
[USER]Time[/USER]
[USER]Werna[/USER]
[USER]GaDuu[/USER]
[USER]Areckii[/USER]
[USER]Fidero[/USER]
[USER]Zielony Banan[/USER]

Osoby wy?onione przed naborem:
[USER]Michu[/USER]
[USER]Rasta Love[/USER]
[USER]Flaay[/USER]
[USER]Elitarny Bloodrain[/USER]
[USER]Tibionauta[/USER]


Rangi zostan? nadane kiedy zostanie zreformowany dzia? Narz?dzia. Gratuluj? wszystkim wybranym oraz dzi?kuj? za nades?ane podania.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Dzi?ki!
Mam nadziej? ?e ka?dy b?dzie si? stara?, i ?e b?dzie nam si? mi?o razem pracowa?o!
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Pozostaje tylko pogratulowa?. Mam nadzieje, ?e nie strac? zapa?u po paru ci??kich dniach pracy. Chcia?bym tak?e ich opiekunowi ?yczy? wiele zapa?u, ale tak?e cierpliwo?ci w pracy z nimi. Cieszy mnie r?wnie? fakt, ?e Support zosta? przywr?cony.

Powodzenia.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Nab?r na support - wyniki!

No mo?e jednak zajdzie jaka? zmiana w tych dzia?ach, jednak martwi? mnie osoby, kt?re wygra?y ten nab?r, patrz?c na niekt?rych, my?l? ?e nie by?o za du?o poda? i osoby te zosta?y wybrane w ostateczno?ci..
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Nab?r na support - wyniki!

szkoda ?e nie zosta?em wylosowany, napewno bym nie zmarnowa? tej szansy ;( pewnie to dlatego ?e Wiek ;[ nie rozumiem, to ?e mam 11 lat wcale nie znaczy ?e jestem gorszy. Jestem bardzo uczciwy itd. ale dobra... Gratulacje dla zwyci?zc?w!
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Nab?r na support - wyniki!

szkoda ?e nie zosta?em wylosowany, napewno bym nie zmarnowa? tej szansy ;( pewnie to dlatego ?e Wiek ;[ nie rozumiem, to ?e mam 11 lat wcale nie znaczy ?e jestem gorszy. Jestem bardzo uczciwy itd. ale dobra... Gratulacje dla zwyci?zc?w!
Da?e? link do niby Twojego poradnika, kt?ry by? plagiatem poradnika Fraglesa.
No mo?e jednak zajdzie jaka? zmiana w tych dzia?ach, jednak martwi? mnie osoby, kt?re wygra?y ten nab?r, patrz?c na niekt?rych, my?l? ?e nie by?o za du?o poda? i osoby te zosta?y wybrane w ostateczno?ci..
Nic nie by?o wybierane w ostateczno?ci. Poda? by?o bardzo du?o i te osoby nadaj? si? najbardziej, a nie musz? wiedzie? wszystkiego na temat wszystkich bot?w, bo ka?dy zostanie odpowiednio przydzielony do odpowiedniego dzia?u i b?dzie pracowa? - zreszt? dzisiaj powinno si? wszystko pojawi?.
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Czas na moj? opini? :p
Nie b?d? si? czepia? przyjmowania "po znajomo?ci" :D Bo widz? kilka os?b, kt?re s? tam wepchni?te w?a?nie w taki spos?b(pzdr. Xarid & Klon :*)
Czytaj?c wymagania na support, by?em naprawd? ciekaw kogo wybierzecie ; ) Zabawy w Hex'ach to nie taka prosta sprawa, wyszukiwanie address?w tak?e. A to by?o w?a?nie drugie kryterium ; ) Poczekam, zobacz? i oceni? czy wyb?r by? s?uszny :p Mo?e dlatego, ?e si? znam na tym drugim ; ) Bo w botach to potrafi? tylko CaveBot'a w??czy?. Pozdrawiam. Virtelio
 

wezyk122p

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
277
Reaction score
20
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Narazie starczy tego naboru, propnuj? Ci spr?bowa? swoich si? jako OT Expert...

Regards,
wezyk122p

Weso?ych ?wi?t; D
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Czas na moj? opini? :p
Nie b?d? si? czepia? przyjmowania "po znajomo?ci" :D Bo widz? kilka os?b, kt?re s? tam wepchni?te w?a?nie w taki spos?b(pzdr. Xarid & Klon :*)
No facet, chyba logiczne, ?e jak wiemy, i? dana osoba si? zna, to damy jej rang? - w ko?cu szukamy os?b, kt?re wiedz? o co w tym chodzi, a nie laik?w.

Kazesage said:
Chcia?bym Si? Zapyta? Kiedy B?dzie Nast?pny Nab?r Do Supportu ?

Gratulacje Dla Zwyci??c?w ; )

Pozdrawiam Wszystkich U?ytkownik?w Forum
Jeden si? dopiero uko?czy?, a Ty oczekujesz nast?pnych? Je?li te osoby si? sprawdz?, to nie s?dz?, by by?y jakiekolwiek nast?pne nabory, co najwy?ej Archimonde b?dzie znajdowa? pojedyncze osoby, kt?re wybij? si? znajomo?ci?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Czas na moj? opini? :p
Nie b?d? si? czepia? przyjmowania "po znajomo?ci" :D Bo widz? kilka os?b, kt?re s? tam wepchni?te w?a?nie w taki spos?b(pzdr. Xarid & Klon :*)
Czytaj?c wymagania na support, by?em naprawd? ciekaw kogo wybierzecie ; ) Zabawy w Hex'ach to nie taka prosta sprawa, wyszukiwanie address?w tak?e. A to by?o w?a?nie drugie kryterium ; ) Poczekam, zobacz? i oceni? czy wyb?r by? s?uszny :p Mo?e dlatego, ?e si? znam na tym drugim ; ) Bo w botach to potrafi? tylko CaveBot'a w??czy?. Pozdrawiam. Virtelio
Akurat Xarid zna si? na elfbocie, ng i neobocie:< A Michu ma zadanie specjalne zwi?zane z downloadem, a poniewa? mu ufam, to go przyj??em do tego zadania, bo wiele skarg by?o na wirusy, a teraz mam pewno??, ?e nic takiego nie b?dzie.
#down
ehe
 
Last edited:

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Ehh, po?owa os?b, kt?ra zosta?a wybrana to poznajomo?ci, a pewnie 1/4 nic nawet nie wie o botach. Nie b?d? si? wy?ala?, o to, ?e nie zaistnia?em w tej li?cie - b?d? inne nabory, te? spr?buje.
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz... "Rasta Love" - hehe, to ju? raczej po znajomo?ci. Widz?c jego poszczeg?lne posty, mog? powiedzie?, ?e jego IQ spada, a powinno si? raczej robi? wi?ksze.
Dobra, koniec bo zaraz awantura b?dzie.
?ycz? powodzenia nowym mu?ynkom, i dalszych sukces?w na owym forum.

Regards,
Aaviq
 

loreks

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Oj, zazdro?? na tym forum nie ma granic ;).
Mog? ino pogratulowa? wszystkim kt?rzy dostali range Supporter,
Osobi?cie nie bra?em w tym udzia?u, mo?e dlatego ?e nie znam si? na wszystkim tak dobrze jak koledzy kt?rzy dostali :). Jeszcze raz gratuluje :).

PS. Prosz? wszystkich potencjalnych "poster?w", by nie narzekali, kadra forum wie kogo wybra?a, i dlaczego :).
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Dzi?kuj? za wybranie mnie na pewno b?d? si? stara? jak ka?dy z podzi?kowaniem dla Archimonde
 

Werna

Banned
Joined
Apr 14, 2008
Messages
224
Reaction score
17
Odp: Nab?r na support - wyniki!

Dzi?kuj? za szans?, obiecuje, ?e nie zawiod? Was!
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: Nab?r na support - wyniki!

A ja nie b?d? liza? dupci jak pozostali tylko powiem ze Archi nie masz gustu co do kolorkow.
Reszcie zycze powodzenia ;P
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Nab?r na support - wyniki!

@Up
To nie jest lizanie dupy, tylko chod? minimalna wdzi?czno?? i rado?? z owego faktu. Ci tego pierwszego niestety brakuje.
Dzi?kuj? za szans?, obiecuje, ?e nie zawiod? Was!
Dzi?kuj? za wybranie mnie na pewno b?d? si? stara? jak ka?dy z podzi?kowaniem dla Archimonde
Oby nie na kilka dni ;]
Gratuluj? nowych rang i ?ycz? sukces?w oraz niezapominaniu o tym, ?e ranga support do czego? zobowi?zuje. Jak si? sprawdzicie? Czas oka?e.
Pozdrawiam, Xentaziz.
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: Nab?r na support - wyniki!

@Up
To nie jest lizanie dupy, tylko chod? minimalna wdzi?czno?? i rado?? z owego faktu. Ci tego pierwszego niestety brakuje.
Wdzi?czno?? to ja b?d? wyra?a? poprzez prac? a nie lizanie dupci ;]

Notka moderatorska:
Mi?o si? czyta Wasze posty z podzi?kowaniami oraz posty zazdro?nik?w, kt?rzy poza pierdoleniem nic nie robi?, ale temat pozostanie zamkni?ty, bo i tak nic sensownego tu nie zobacz?.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top