What's new

Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Status
Not open for further replies.

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Elo, pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y, kt?ra ma oko?o 150 stron, i kt?r? si? dobrze czyta. Znacie jak??? Najlepiej jak by mia?a jakie? streszczenie na necie.
Za szybk? pomoc dam reputa!!!
 

FckYeah

Active User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
52
Reaction score
14
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!


Znajdziesz co? pewnie.
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Polecam ci t? ksi??k? jest to jedyna ksi??ka kt?ra przeczyta?em nazywa si? "Zemsta", ksi??ka jest pisana wierszem, bardzo ?atwo i przyjemnie si? j? czyta.
Tutaj masz streszczenie:

 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

No tak ale ja tam sie na ksi??kach nie za bardzo znam (bo ich nie czytam) i nie wiem ktora mo?e byc dobra, a musze jak?? przeczytac bo babka od polskiego nam kaza?a przeczyta? i stre?ci?.

@edit

@up
Czyta?em mia?em jako lektore. Nie bedzie. Znasz jak?? inn??
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

"Ten Obcy" jest ca?kiem fajn? ksi??k? m?odzie?ow?. Mia?em j? jako lektur? i musz? przyzna?, ?e jest to jedna z niewielu, kt?re przeczyta?em ;)
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Jak lubisz przygodowe ksi??ki to mo?e Hobbit? Ksi??ka podobna do filmu "W?adcy pier?cieni".
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

@2xUp
Tez to mia?em jako lektur?. Przeczyta?em z 5 stron i sko?czy?em xD
@1xUP
Mia?em jako lekture ;/
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

To j? doko?cz, naprawd? fajna ksi??ka. Hmm... Mo?e "Wyznania narkomanki" ? xd
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

"Most do terabithii" ostatnio lecia? film w TV, nawet mi si? spodoba?, ale ksi??ka "mo?e by? ciekawa".
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Ja polecam "Soad - spalona ?ywcem". Jest to jedyna ksi??ka, kt?r? czyta?em z swojej w?asnej nieprzymusowej woli i doczyta?em si? do.. Ko?ca ! Opowiada o ?yciu kobiet w Indii, gdzie panuje tam straszna katorga. Na pewno nie mia?e? jej jako lektury, a czy jest streszczenie? Nie wiem, ale z pewno?ci? bardzo ?atwo przyjdzie Ci z t? robot?.
Pozdrawiam, Xentaziz.
 
Joined
Aug 30, 2010
Messages
15
Reaction score
13
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Tak?e polecam Most do Terabithii ; )
Harry Potter i Kamie? Filozoficzny ;D
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Po co pytasz o streszczenie ksi??ki, kt?ra ma 150 stron?! Leniwa g?wniarzeria, tak to wygl?da potem, ?e same streszczenia streszcze? czytaj?, a potem nie potrafi? rozprawki napisa?, czy nawet kurde sk?adnego posta na forum. :s

Ja Ci polecam Samotno?? Bog?w Terakowskiej. Nie mam poj?cia, ile ma stron, ale szybko i lekko si? j? czyta.
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Polecam "101 technik samogwa?tu".
forever+alone+face.png


D??: kupowanie ksi??ki, by nast?pnie czyta? jej streszczenie jest r?wnie g?upie, co zamawianie kurwy w celu popatrzenia na ni?.
 
Last edited:

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

@ 2x UP

Po co pytam? Bo nie mam zamiaru jej przeczyta?. Nie jestem fanem ksi??ek. Ca?? ksi??k? przeczyta?em tylko jedna, Hobbita ^^
 

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

"Eragon" i kontynuacje, "Spos?b na Alcybiadesa", "Szatan z si?dmej klasy". To s? moje ulubione, ale Eragon ci odpadnie ze wzgl?du na ilo?? stron. Tamte maj? 300 albo mniej, ju? nie pami?tam, ale s? naprawd? dobre. A i polecam jeszcze "Z?b Napoleona".
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

ja ci polecam "Dziennik Narkomanki" bardzo fajnie si? j? czyta
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Lenistwo polskich uczni?w si?ga szczyt?w... Jak mo?na czyta? streszczenie 150 stronicowej ksi??ki? Ehhh...

Osobi?cie polecam Ci "Wied?mina" Andrzeja Sapkowskiego, jest napisana do?? trudnym j?zykiem, ale powiem szczerze ani troch? nie przeszkadza to w czytaniu. Wr?cz przeciwnie czyta si? bardzo przyjemnie. Ksi??ka nie jest monotonna, ca?y czas si? co? dzieje, a w?tki powa?ne przeplataj? si? z tymi zabawniejszymi w bardzo ciekawy spos?b. Je?li to ma by? ksi??ka, kt?r? masz tylko stre?ci? do szko?y to nie polecam zaczyna? pi?ciotomowej serii tylko zajrze? do jednego z dw?ch ze zbior?w opowiada?.

Nie wiem na co ja licz?, ale i tak zach?cam Ci? do przeczytania ksi??ki... ?adne streszczenie nigdy nie wci?gnie i nie zaciekawi Ci? tak jak ksi??ka. A je?li twoja niech?? do ksi??ek wynika z uprzedze? do lektur szkolnych (kt?re tak nawiasem s? nudne jak flaki z olejem) to dobrze Ci radz?, musisz si? przem?c, bo ksi??ki to nie tylko nudna m?czarnia narzucona odg?rnie...

Je?li jednak pomyli?em si? co do Ciebie i jeste? typu ca?kowicie rozleniwionego ucznia, kt?ry patrzy tylko by wszystko co ma jakikolwiek zwi?zek ze szko?? ko?czy? szybko, przy minimalnym wk?adzie w?asnym to polecam Ci ksi??k? Harry Potter i Kamie? Filozoficzny. Streszcze? tej ksi??ki na internecie jest od cholery i jeszcze troch?, poza tym ci??ko mi uwierzy?, ?e nie ogl?da?e? filmu... Do tego dochodzi fakt, ?e ksi??ka jest pisana j?zykiem tak prostym, ?e nawet cep by zrozumia?... Do tego HP spe?nia wszystkie postawione przez Ciebie wymagania: oko?o 150 stron, jest pisana g??wnie pod m?odych ludzi i ?atwo si? czyta.
 

Tom551

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

"Kevin sam w domu"
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

I co mam ci poleci? co? na chybi? trafi??
Mo?e by? tak si? podzieli? co ci? dok?adniej interesuje gatunek itp. bo taka informacja "ksi??ka dla m?odzie?y" nic nie daje bo ka?dy ma sw?j gust. To tak jak by? poszed? do media marktu i powiedzia?: "poprosz? komputer" i co by ci sprzedawca doradzi? z takiej informacji?

Tak na chybi? trafi? polecam ci jaki? horror Stephena Kinga np. "L?nienie"
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: Pilnie potrzebuje jakiej? ksi??ki dla m?odzie?y!!!

Polecam "eragon" bardzo fajna ksi??ka ;p mnie bardzo wci?gn??a, nie jestem pewny co do streszczenia







-------------------------------------------------------------------------
pomog?em? daj reputa
 
Status
Not open for further replies.
Top