What's new

Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Status
Not open for further replies.

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Witam, mam na sprzeda? kilka postaci z 4 kont w tibii (wszystkie moje! Nie hackowane.), postacie znajduj? si? na serwerach - Pacera, Calmera, Galana, Refugia i Olympa

[-]Konto pierwsze - Zarejestrowane (rec key gdzie? mi si? zapodzia? :/), UWAGA! Konto ma final warning!! Raz mi je hackni?to.
Postacie jakie si? na nim znajduj?

- 63 knight (Calmera), 5mlvl skille 73/67 - Knight set, giant sword, dark helmet, leather bootsy (wcze?niej by? dsm, golden legi, bohy, rh i gs.), w depo ma troch? ?mieci, i z 8 heart bp, w banku 13k - Desert done, Crusader helmet done

- 51 knight (Olympa), 5mlvl skille 70/63 (2% do 71) - crown helmet, crown armor, zao legi, vampire shield, knight axe (kumpel mi odda? eq bo przesta? gra?), w depo jakie? ?mieci (tylko nie pami?tam w kt?rym;)), w banku pustka

- 29 sorc (Refugia), 40mlvl(!), 63 fishing - bez eq i kasy w banku, ma jakie? ?mieci z depo, ale raczej nie b?dzie z tego wielkiej kasy, mog? troch? przes?a? z mojego innego chara na refugii ;) - Desert done, Crusader helmet.. nie jestem pewny :)

- 21 palek (Refugia), 8mlvl skille 61/47 - bez eq i kasy, w depo ma nieca?e bp manas?w, poza tym ?mieci i ozdoby ?wi?teczne z zesz?ego roku, mog? ogarn?? plate seta i par? k na start - Desert Done

- 21 druid (Galana), 20mlvl - leather helm, brass shield, magician robe, plate legi, necro rod - typowy pk char, wyexpi? go ciut i mo?na bi? ludzi :) w banku 500gp, w depo pustki - te? mog? podrzuci? troch? hajsu - Desert done[/-]

Konto drugie - niezarejestrowane, ?adnych problem?w z nim nie ma ;)

- 19 knight (Pacera), 3mlvl skille 61/56 - set z island of destiny, battle hammer, 9kw banku

- 39 knight (Galana), 5mlvl skille 67/55 (chodzi?em z dwurakami, dlatego taki niski shield ;)) - Plate set, soldier helmet, steel shield, serpent sword (mog? podrzuci? fire sworda i blacksteel sworda, ew troch? hajsu - w depo ma z 29 kamieni, 5x bear paw, 83x rotten piece of cloth, mo?na sprzeda? i zawsze co? na start b?dzie, w bp jest 30 health pot?w - Rozpocz?ty task na minosy - prawie 1800 ubitych ju?

Konto trzecie - zarejestrowane, rec keya nie mam, ale mog? poszuka?, raz by?o hackni?te, w tym samym czasie co konto pierwsze.

- 26 sorc (Galana), 25mlvl - Magician's robe, steel helmet, wand of decay, dwarven shield, leg?w brak, w depo troch? ?mieci, ale raczej ma?o wartych - char s?u?y? mi tylko do pk, desert done

- 34 palek (Calmera), 12mlvl skille 75/62 - belted cape, beho shield, iron helmet, plate legi - w depo ?mieci w postaci resztki amunicji, inny belted cape, serpent sword, 84 rybki, 11x plate legi, w banku 1.5k - desert done

-13 rookstayer (Fidera), w zasadzie mia? to by? projekt jak kumpel podrzuci? my?l ?e mo?e nowych rookstayer?w zrobi? i na fiderze ?miga?, ale pomys? upad? i wr?cili?my do starych rooker?w :p

Konto czwarte - bez rec keya ;)

- 26 sorc (Galana), 30 mlvl - plate set, wand of decay, shield si? gdzie? zapodzia?, w banku ko?o 2k, w depo par? field?w, troch? swamp grass z trolli - desert nie zrobiony!

Zapraszam do kupna :)
wszelkie pytania do mnie na pm pisa? :) p?atno?ci jakie przyjmuj? to sms'y lub przelew pocztowy/bankowy na onepay


Konto pierwsze sprzedane !​
 

Joroshi

User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Jestem zainteresowany kupnem knighta 63
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Uprzedzam tylko, ?e konto ma final warning :) aha ! Najwa?niejsze, znalaz?em rec keya do tego acc z knightem :)
 

Joroshi

User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Napisz do mnie na GG 6710926
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Ile chcesz za 3 konto? ; *

@down

10.98 + 3.66?
 
Last edited:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Zaoferuj ile zamierzasz da? ;)

@Up
Istnieje te? mo?liwo?? przelewu jakby co. Wyceni?em chara na ok 20z? (por?wnuj?c z innymi postaciami na allegro, m.in 33lvl z 29mlvl'em + z itemami o warto?ci 90k kosztowa? 30z?, czyli odj?? 9z? za itemy i +/-2z? za ni?szy lvl, ale wy?szy mlvl od tamtego typa :)
Zawsze mo?emy si? potargowa? :)
 
Last edited:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

~Refresh~
~Refresh~
~Refresh~
 

Cuukier

User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Witaj!
Mnie interesuje sam sorcerer na Galanie 26lv ;) w jakiej on Cenie? Najlepiej to sms i takie pytanko : Galana to serv Pvp? bo na tym mi zale?y : / moje GG : 32405625 lub 12250554 . ) Napisz.

Cena : 10.98 sms?
 
Last edited:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Witaj!
Mnie interesuje sam sorcerer na Galanie 26lv ;) w jakiej on Cenie? Najlepiej to sms i takie pytanko : Galana to serv Pvp? bo na tym mi zale?y : / moje GG : 32405625 lub 12250554 . ) Napisz.
Cena : 10.98 sms?

sms si? kompletnie nie op?aca, dostan? za to 3z? max :/
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

A konto drugie za ile?
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

@Up

25z? - ale mo?emy si? potargowa? jeszcze =)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

~Refresh~

l a l a l a
 

Conor

User
Joined
Apr 1, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Interesuje mnie konto 2, Pytanie czy z r keyem? Ch?tnie widziany przelew internetowy. GG :1747160.
 

Mr David

Advanced User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
203
Reaction score
47
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

Mnie takze interesuje konto numer 2, m?g?bym prosi? o jaki? kontakt poza forum?

#PS
Rozumiem ze przyjmujesz planotsci sms tak? Moge zaoferowac 2x sms po 10.98 za te drugie konto.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

@Conor

Przelew jest jak najbardziej na miejscu ;) konto nie ma recka, kupujesz i nie martwisz si? o to ?e Ci? mog? zrobi? w wa?a ;)

@Mr David

Nr gg Ci wys?a?em na priv, sms mo?e by?, ale jest to kompletnie nieop?acalna opcja, za 2x 10z? dostan? max 6z?, najlepsza mo?liwo?? to przelew :)
 

Conor

User
Joined
Apr 1, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

@magiel77
Jestem w stanie wp?aci? 30 z? przelewem, jeszcze dzi? internetowym.
Zapraszam gg: 1747160.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

~r!e!f!r!e!s!h!~
 

arczi1994

New User
Joined
Jul 14, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

ile by kosztowal knight 19lvl??napisz na prwiv albo tu odpisz!!
 

arczi1994

New User
Joined
Jul 14, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

przepraszam za spam
 

arczi1994

New User
Joined
Jul 14, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Sprzedam konta - Calmera | Refugia | Olympa

chce kupic tego 19 knighta ile bedzie kosztowal bardzo mi zalezy!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top