What's new

pacc allegro

Status
Not open for further replies.

Palladin Siro

Active User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
132
Reaction score
8
mam takie pytanie otoz chcial bym kupic sobie pacc przez allegro no i tutaj moje pytanie
co muze miec zeby kupic? czy musze zamowic przez tibie.com miec r keya? czy jak prosze opiszcie to dokladnie
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: pacc allegro

Przy zakupie na allegro nie potrzebujesz ?adnych pierd??, po prostu podajesz mu nick postaci, ?wiat oraz level poprzez opcj? "Zadaj pytanie sprzedaj?cemu", a nast?pnie przelewasz pieni??ki na jego konto. Polecam r?wnie? posiadanie jakiejkolwiek rejestracji na swoim account na tibia.com, tzn. musz? by? jakie? dane, mog? by? fa?szywe, jak np. "Noob, Tibia Street 29/47 itd."
 

Palladin Siro

Active User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
132
Reaction score
8
Odp: pacc allegro

Przy zakupie na allegro nie potrzebujesz ?adnych pierd??, po prostu podajesz mu nick postaci, ?wiat oraz level poprzez opcj? "Zadaj pytanie sprzedaj?cemu", a nast?pnie przelewasz pieni??ki na jego konto. Polecam r?wnie? posiadanie jakiejkolwiek rejestracji na swoim account na tibia.com, tzn. musz? by? jakie? dane, mog? by? fa?szywe, jak np. "Noob, Tibia Street 29/47 itd."


czyli wpierw podac mu nick lvl serwer i potem zamawiac?
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: pacc allegro

@UP Nie , najpierw zamawiasz premium account. Nast?pnie piszesz sprzedawcy poprzez E-mail lub (je?eli jest podane gg) i podajesz Nick , poziom oraz serwer. Tylko NIGDY NIE PODAWAJ ACCOUNT NAME ORAZ HAS?A. I jak b?dziesz kupowa? pacc'a to patrz ile go?? ma pozytywnych komentarzy.
 

Palladin Siro

Active User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
132
Reaction score
8
Odp: pacc allegro

@UP Nie , najpierw zamawiasz premium account. Nast?pnie piszesz sprzedawcy poprzez E-mail lub (je?eli jest podane gg) i podajesz Nick , poziom oraz serwer. Tylko NIGDY NIE PODAWAJ ACCOUNT NAME ORAZ HAS?A. I jak b?dziesz kupowa? pacc'a to patrz ile go?? ma pozytywnych komentarzy.
patzre u zachaj czy jak mu tam dzis widze ze wysawil pacc na 30 dni za 25 zl
czyli nei musze r keya zakladac jesli nei che tak?
 

Royall Bloodrain

Active User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
71
Reaction score
8
Odp: pacc allegro

Ja bym ci radzi? kupi? pacca na stronce pacc.eu 100% i taniej niz na allegro. 41 z? na miecha itp...
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: pacc allegro



Tu masz wszystko opisane jak byk!
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: pacc allegro

?eby dosta? pacca, musisz mie? r keya wyrobionego.
 
Status
Not open for further replies.
Top