What's new

FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Status
Not open for further replies.

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Ehh... Fifa na konsole . PES na PC'eta:) Ale osobi?cie wole Fifa 10 :) Moze dlatego ,ze na niej dojrzewa?em :)
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Fifa jest wile lepsza tryb kariery itp osobi?cie polecam fife poniewa? jest w prost idealna do grania na pc tylko trzeba mie? dobre wymagania na t? gr?,te? fifa ma dobr? grafik? polecam fife 11 pi?karze s? jak na ?ywca.Jakby? kupowa? to ci polecam fife 10 lub 11.Pozdrawiam
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Je?eli chodzi o mnie to gra?em w Fif? na komputerze i PESa na PSP. Co do Fify, to raczej mnie nie zadowoli?a i mi si? ona po prostu nie podoba. Dlaczego? Za ma?o rozbudowane techniki, poruszanie si?, efekty ?wietlne, oraz ca?okszta?t wykonania. 2011 mo?e jest lepsza ale nie wiem i nie wypowiadam si? na jej temat. Co do PESa, to powiem szczerze ?e mi si? bardzo spodoba?. R??ne urozmaicenia, dobre efekty, dobra rozgrywka i og?lnie wszystko jest w jak najlepszym porz?dku.
Tak wi?c ja polecam PES.
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Mam obydwie gry na PS3, i PES'a11 na komputer.
Wkurwia mnie strasznie to, ?e w PES'ie trzeba ustawia? moc, tzn. ka?de podanie musi by? dok?adnie dostrzelone, bo inaczej, albo nie doleci, albo p?jdzie za daleko. W ostatnich cz??ciach, wystarczy?o tylko klikn?? guzik, i pi?ka sama znajdywa?a drog? do pi?karza. Pomimo to, powiem, ?e Fifa 11 bardziej mi przypad?a do gustu, je?li chodzi o konsole. Nie wiem jak b?dzie, na PC'ecie, bo nie mam jej, ale wydaj? mi si?, ?e pomimo wszystko PES b?dzie kr?lowa?. :pP

Regards,
Aaviq
 

immortal

Active User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
79
Reaction score
5
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Zdecydowanie PES. Fifa, ?e tak powiem troch? nieprzyjemnie, ssie ma?pie jaja, szczerze powiedziawszy. Gra?em w Fif? 2007 a potem w Fif? 2008 i wtedy uwa?a?em ?e gra jest zajebista, miodzio i w og?le super, by? Szaran i Szpaku wi?c by?o fajnie. Ale pewnego dnia gra?em z kumplem na Playstation 2 w PES'a 2008, i od tego si? zacz??o. Wtedy zawsze jak ko?czyli?my lekcje to wpadali?my do niego i grali?my, i tak sta?em si? pro gamere'm. Nie grywam na innym poziomie ni? Top Player bo wszystkie inne s? dla mnie za s?abe. A wracaj?c do gier. PES ma lepsz? grafik?, ?adniejsze modele postaci, jest o wiele bardziej realistyczny. Bardzo dobry mod "Become a Legend". Du?o mo?liwo?ci, og?lnie polecam PES'a o wiele bardziej ni? Fif?.
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Moim zdaniem FIFA 11 wreszcie trzyma por?wnywalny poziom na konsolach i na PC a co za tym idzie PES traci pozycj? lidera na PC-tach. Mam wra?enie, ?e Konami lekko przysn??o b?d?c przekonanym, ?e EA SPorts jeszcze d?ugo b?dzie olewa? graczy PC-towych. Niestety EA przebudzi?o si? ze snu i wreszcie przygotowa?o wersj? na PC tak jak nale?y. Teraz Konami b?dzie mie? pobudk? z r?k? w nocniku. Ale wydaje mi si?, ?e jak wyjdzie nast?pny PES - znowu wr?c? do gry.
 

Xazanis

User
Joined
Jan 19, 2011
Messages
21
Reaction score
1
Odp: FIFA czy PES - dyskusja og?lna

Je?li por?wnywa? PESA 11 i FIFE 11 to zdecydowanie wygrywa produkcja EA Games. Wreszcie graficznie FIFA dor?wna?a do PESA wi?c wszystkie plusy staj? po stronie FIFY,licencje,lepszy tryp kariery,gra przez neta,polski komentarz. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top