What's new

Art's Works

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Dragon Lair on Nivir - kolejna praca w podziemiach.


Uploaded with

Prosz? m?wi?, co doda?, co poprawi?. Jestem amatorem w podziemiach.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Forteca LB

Dziedziniec :



Uploaded with

Cz??? fortecy :



Uploaded with
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Art's Works

#Podziemia,
Na pewno nie baw si? jakimi? edytorami grafiki, psuj?c t? mapk?. Mo?e gdybym zobaczy? oryginaln? t? mapk?, to oceni?bym j? inaczej, teraz nie podoba mi si?. Na przysz?o??, spr?buj pomiesza? bordery podziemi, z borderami tych czerwonych g?r, gdzie nie gdzie urywek szarych g?r.

@Ca?o kszta?t.
Na przysz?o??, polecam Ci wy??czy? te shade. Nie podoba mi si? dziedziniec, a og?lnie bordering obok studni, wyglada to jak by mamut przechodzi? tamt?dy i sra? w ruchu przez jakie? 10 minut. Architektura wygl?da ciekawie, Dragi jakie? dziwne, jak wspomnia?em wy?ej. Og?lnie ?adnie Ci to wychodzi, najbardziej ten dziedziniec. Chocia? staraj si? nie robi? tak wielu border?w. Dragi oceniam na 3/10 bo oczopl?su dostaje, wybacz. A dziedziniec oceniam na 8/10 z wyj?tku na ten bordering obok studni ;d

Pozdrawiam!
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Art's Works

Co do podziemi to chyba nie ma co komentowa?.. M si? wydaje, ?e chyba te dragi po?o?y?e? na wy?szym pi?trze ni? pozosta?e rzeczy i dlatego to tak dziwnie wygl?da.. ;( Og??em jest fajnie, ale mo?e by? du?o lepiej

Co do tego dziedzi?ca to mi w og?le nie przypad? go gustu. Nic mi si? tam nie podoba. Nie wiem co napisa? bo nie ma co komentowa?. Domki jak domki i tyle.

Najbardziej podoba mi si? ta forteca, ciekawe po??czenie ?cian, kamyczki, ?mieci, wszystko ze sob? gra ;)

Powodzenia!!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Art's Works

Ca?kiem ?adnie, czu? klimat na obu zdj?ciach. Troch? mnie zastanawia mnie co robi niewydetalowany dom na pierwszym zdj?ciu, w prawym dolnym rogu. Tworzenie szczeg???w wykona?e? profesjonalnie, co nadaje mapie poziom zaawansowanego.

Teraz taka ma?a dygresja, a raczej poradnik odno?nie ??czenia ?cian. U?yj ?cian, kt?re ??cz? te dwa rodzaje, ID to: 9290 - 9293.
Pozdrawiam!
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Cmentarz - pocz?tek, niedoko?czone.



Uploaded with
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Art's Works

Popraw te sciany bo nie pasuj? do siebie!
Reszta ciekwa ale ten kawal?tek mapy jest za maly do szczerej oceny.
Moge jedynie powiedziec ze masz dobre pomysly i potencja? mappera :)
Zycze dalszych sukcesow,

Pozdrawiam !​
 

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Art's Works

Dziedziniec: Taki sobie, w sumie wszystko pasuje do siebie: 7/10
Cmentarz: Wida? ?e dobrze robione, ale niedoko?czone. Nie dawaj niesko?czonych prac: 5/10
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Art's Works

Nie podobaj? mi si? ten r??owe kamienie no i te postacie, mi gandalfa przypominaj? ; / Og?lnie jest dobrze, usu? te vialki bo one nie powinny w og?le tam istnie?. Doko?cz ten cmentarz bo zaczo?e? ciekawie
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: Art's Works

Nie ma takiej mapy w twojej galerii kt?ra mog?aby przyci?gn?? uwag?. Naprawd? totalnie mi si? nie podoba.W 1 pracy nawali?e? tego,?e a? patrze? nie mi?o. Druga praca jest prosta jakby? nie mia? na ni? pomys?u te budynki nie wygl?daj? dobrze. Cmentarz jak widz? bez klimatu. I to tyle 5/10

Regards,May'it
 

Sharpie

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
37
Reaction score
7
Odp: Art's Works

"?rednio zaawansowany", a nie umie mieszac ?cian - ?mieszne. Prace mi si? nie podobaj?, mo?e jedynie cz?sc fortecy, ale tam za to pad?y ?ciany. Dziedziniec - bordery fail.

Moim zdaniem nie zas?ugujesz na miano ?rednio zaawansowanego.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Pustynia - pierwsza praca wykonana w tym klimacie.



Uploaded with
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: Art's Works

Pustynia Ci nawet wysz?a tylko nie pasuja mi te wystajace kolce z tych jakby menhir?w :D
Przy drozce w prawej stronie mapy bordera brakuje : d
Og??em ostatnia praca ?adna
Podziemia mi sie wog?le nie podoboj?
Cmentarzysko mi sie podoba ze wzgledu na ciekawie pomieszane bordery no i pomys? mo?e to rozwiniesz ?: d
Og?lna ocena:

5/10
 
Joined
Nov 30, 2010
Messages
15
Reaction score
2
Odp: Art's Works

Ostatnia mapa na pierwszy rzut oka wygl?da bardzo ?adnie i estetycznie, jednak gdy si? bardziej przypatrze? mo?na zauwa?y? kwadratowe ska?y i brak border?w pod nimi. Pe?no bug?w w borderach, jakbym chcia? Ci je zaznaczy? chyba by mi to zaj??o godzin?.

3/10
 

Sharpie

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
37
Reaction score
7
Odp: Art's Works

S?aba borderyzacja, og??em m?wi?c - chujowo. Popieram poprzednika, ska?y s? kwadratowe. A o tej g?rce na dole, to si? nie b?d? wypowiada?...
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: Art's Works

Ostatnia praca (pustynia) wysz?a ci ca?kiem dobrze, na drodze po prawej stronie brakuje bordera na jednym rogu, mo?e i tak dziwnie zaspamowane g?ry, ale jest ok :)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Cmentarz dla kogo?, na wyko?czeniu.
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Art's Works

Mapa wygl?da jakby by?a robiona w 50% auto-borderem.
Nie pasuj? mi te sciany przed wejsciem, z klimatu (Yalahar)
Reszta dosy? ladna, ale drzewo takie, kicha. I przy prawym korzeniu wida? ?e jest b??d w borderingu na z: 7
Troche malo detalowa?e? to ;x
B??d przy prawej wierzy. Sprawd?
I jeszcze nie wiesz jak si? robi zdj?cia w RME ?

6/10
Pozdrawiam
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Dzi?kuj? za komentarz, Mix Dem. Praca by?a robiona w 100 % RAW, nie wiem sk?d my?la?e?, ?e to autoborder. Ok, dzi?ki za wskaz?wki.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top