What's new

- TibiaAuto [TA] - skilowanie

Status
Not open for further replies.

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Mam TA i chc? ustawi? bota na knighcie ?eby mi sam skilowa? tzn. chcia?bym aby kto? poda? jakie? przyk?adowe ustawienie z TA na skilowanie albo opisanie jak nastawi? zeby co 30 sekund bi? potworka.
 

Royall Bloodrain

Active User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
71
Reaction score
8
Odp: [TA] - skilowanie

Mam TA i chc? ustawi? bota na knighcie ?eby mi sam skilowa? tzn. chcia?bym aby kto? poda? jakie? przyk?adowe ustawienie z TA na skilowanie albo opisanie jak nastawi? zeby co 30 sekund bi? potworka.

Tak jak ty napisa?e? si? nie da, ale jest taka funkcja co przy x% przestaje bi? i zaczyna 2 potworka je?li mo?e by? to napisz do mnie na pw to ci wy?le jak to ustawi?
 

Elitarny

Active User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
58
Reaction score
15
Odp: [TA] - skilowanie



Walnij matke slim?w zeby nie mia?a pe?nego hp
6-wchodzisz w creature info
potem -1
potem w liscie szukasz slima z nie pelnym hp klikasz na jego nazwe 2x i zmieniasz na matka-5
dodajesz 1wpt ze jak ktos cie przesunie postac wruci tam albo bot p?jdzie do slima przypadkiem (masz dodac tam gdzie bedziesz skillowal)
do ignorowanych potworow w auto attack dodajesz nazwe Matka-3
a do atakowanych dodajesz slime-4
potem na obrazku jest zaznaczone ale nie podpisane to tam wybierasz ful defence
odznaczasz auto follow mode
i klikasz enable
potem ustawiasz zeby cie leczyl potami/czarami i tyle :p
 
Last edited:

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [TA] - skilowanie

No tak dzi?ki ?e pomog?e?, ale ja bardziej chce ?eby mi chodzi? po jaskiniach gdzie? na trolle(nie expi? tylko skilowa?) bo mam ma?y lvl. Na slimy tak jak ty m?wisz gdzie? od 25 lvl z dobrym eq to m?g?bym, ale musz? co? wykombinowa? na ma?y lvl.
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: [TA] - skilowanie

No to na ma?y level na te trolle radz? zainwestowa? w s?ab? bro? i ustawi? sobie CaveBota z odpowiednimi alertami na trolle w trybie Full Defence.

@Down.
No tak dzi?ki ?e pomog?e?, ale ja bardziej chce ?eby mi chodzi? po jaskiniach gdzie? na trolle(nie expi? tylko skilowa?) bo mam ma?y lvl. Na slimy tak jak ty m?wisz gdzie? od 25 lvl z dobrym eq to m?g?bym, ale musz? co? wykombinowa? na ma?y lvl.
Umiesz czyta??
 
Last edited:

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: [TA] - skilowanie

Njalepiej idz na slimka, zmie? nazwe slimka amtki na "matka" ustaw zeby ignorowa? "matke" i bedzie bil same klony ;p
 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [TA] - skilowanie

Dzi?ki za pomoc, ju? wykombinowa?em co mog? zrobi? ?eby mi skilowa?. Po prostu najpierw wbije z 20 lvl, a potem p?jd? na 2 ghoule i zaznacz? ?eby bi? jednego do 20% ?ycia i na niech na drugiego przejdzie, a ten pierwszy sie bedzie leczy? i tak ci?gle. Dzi?ki jeszcze raz.
Temat do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top