What's new

[Szukam] Miejsc z ghoul'em

Status
Not open for further replies.

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Jak w temacie szukam miejsc w kt?rych np. wyst?puje 1 ghoul i jaki? s?aby potworek do nabijania shieldinga. Znalaz?em w jakim? poradniku takie zdj?cie i chc? w?a?nie tak skilowa? tylko nie mam takiego miejsca. Jak mo?ecie to opiszcie jak si? tam dochodzi, gdzie to jest itp.
 

krzy123

Advanced User
Joined
May 30, 2009
Messages
219
Reaction score
8
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

nie wiem czy takie miejsce istnieje z ghoulem na poziomie 0 moze byc to potwor zsummonowany przez innego gracza ktorego nie widac na screanie. Mozesz pojsc na tak zwany facc tomb ktory znajduje sie pod mount sternum i tam znalesc sobie ghoula i wziasc szkieleta do shieldingu albo pojsc na ghost land i lurnac sobie ghoula na poziom 0 i wziasc wolfy (mozlywie ze koles na ss tak zrobil)

Jaki masz lvl i eq ??? bo to jest istotne
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Jest jedno dosy? ciekawe miejsce gdzie jest du?o zakamark?w 2 sqm'owych do skillowania zar?wno na ghoulu jak i na slimach. Potrzebna jest maczeta!
Miejsce znajduje si? w Ab.
skill1n.png

Gate - brama wej?ciowa
Dp - depot
G - dziura wej?ciowa(2x w d??)
Gh - resp Ghoula
S - respy Slim?w
x - miejsce do zlurowania ich sobie, w celu skillowania.

To chyba jedno z bardziej znanych miejsc.

Pozdrawiam.
 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Mam 16 lvl knight soldier helmet, scale armor (mog? mie? blue robe), plate legs i dragon shield. Ja chc? w?a?nie 1 ghoula i jakiego? s?abego potworka ?eby mi nic nie odejmowali podczas skilowania. Ja my?la?em jeszcze o "Ghoul room quest", na ko?cu jest tam pokoik z 3 ghoulami. 1 bym rozwali? ale nie wiem czy da? bym rad? skilowa? z dwoma, bo ja chc? bota sobie nastawi? :/
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Znam takie jedno miejsce, ko?o Venore, a dok?adniej w po?udniowej jaskini troli, pod tym opuszczonym domem. Trzeba zej?? na sam d??, i i?? w prawo. Dojdziesz do drzwi, za kt?rymi znajdziesz dwa pokoje. W jednym respi si? Ghul, a w drugim s? trzy Szkielety. Mo?na te? zlurowa? trola. Potem wrzuc? map?.
 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Jak mo?esz to wrzu?, czekam zniecierpliwiony :)
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

A oto i obiecana mapa. Wychodzi si? z po?udniowej bramy Venore.

 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

A po drodze do tego miejsca s? jakie? potworki kt?rym nie da?bym rady ?? np.wyverna, dragi itp.
 

Quniek

Active User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
61
Reaction score
4
Age
30
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Nie. Nie ma tam ?adnych potworkow kt?rych by? nie da? rady zabi?. Lub kt?re mog?yby ci zagrozi? :)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Zawsze mo?esz spr?bowa? na POH'u , jest tam chyba ma?y resp ghouli na poziomie 0 niedaleko grobu "Yesim Adeit" - dobre miejsce, w razie problem?w wchodzisz na grobek i jeste? w pz ^^ , ale nie op?aci Ci si? skillowanie bo ghoul te? ma tzw 'life drain', ktore atakiem fizycznym nie jest, i czy tego chcesz, czy nie to si? przebije i Ci? hitnie, chyba ?e masz naprawd? du?o pot?w ;)
 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Magiel77, w?a?nie sprawdza?em czy mi co? odejmuj? i lipa, my?la?em ?e b?d? m?g? sobie nastawi? bota na skilowanie. Nie pozostaje mi nic innego jak skilowanie na dwarfach w Kazordoon. Karkam reput za ch?ci. Temat do zamkni?cia.
 

Michaelino

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
134
Reaction score
5
Odp: [Szukam] Miejsc z ghoul'em

Cze?c, dzisiaj szweda?em si? na rotach przed bram? Thais tam gdzie jest ten domek jak si? tam wchodzi, i poszedlem dalej, za orc worrior i innymi orcami...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top