What's new

Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Czy mi si? wydaj?, ?e u?ywasz autobordera? No nie, detalizacja terenu jest ?adna, nie mog? si? do czego doczepi?, opr?cz tych kolc?w, kt?re wystaj? z trumny. Nie pasuj? to w og?le do tego. Czy? swoj? powinno??, a b?dzie z Ciebie dobry mapper.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Tak u?ywam AB ale w o wiele mniejszym stopniu ni? kiedy?. Wszystkie detale, niekt?re bordery s? 100% RAW. A tu macie now? prac? pt. Oaza

map7a.png
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Refreszuje <3

@edituje

map8.png
 
Last edited:

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Pocalujcie mnie wszyscy w dupe. Refresh
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Ostatnia praca na poziomie ?rednim, troch? ma?a.
Dach mi si? troszk? nie podoba, mo?e i ?adny, ale ?le zrobiony i rzuca to si? w oczy.
Groundy jako? dziwnie pomieszane, brakuje mi tutaj mieszanki border?w.
Nie podobaj? mi si? k?pki traw na drzewach.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

No naprawd? zajebista praca. Kolejny raz zrobi?e? dno, a nie prac?, nie ogarniasz natur?, g?ra ma?o wiele si? prezentuj?. Czy?by pokaz kwiat?w? Przejd?my do rzeczy : poczytaj poradniki i dopiero zacznij pokazywa? prac?. Natura ala bagna nieciekawie wysz?y, nie umiesz rozmieszcza? ro?linno?ci, ma?o ilo?? border?w. Musia?em Ciebie tak ostro skrytykowa?. G?ra jako? jako? Ci wysz?a, jak ju? o tym wspomina?em. Czekam tym razem na porz?dn? prac?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Nieumiej?tnie porozstawiane drzewa w nieproporcjonalnych ilo?ciach. Je?eli chodzi o ten g?rski wodospad to wygl?da on jak JEDEN, WIELKI, PIERdolony kwadrat! Nie rozumiem, jak Wy mo?ecie takie prace wystawia? do galerii, ja osobi?cie poczu? bym si? zniesmaczony, zawstydzony, a co najwa?niejsze nie czu? bym si? mapperem. Nie jest Wam wstyd wrzuca? takie prac? do galerii? Przez takich but?w Polski mapping ci?gle jest na dnie...


Pozdrawiam!
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Bardzo mi mi?o ?e czytasz poradniki Fluos'a, widze to po dachach ;s Og?lnie s? bugi, ale na ?rednio Zaawansowanego zas?ugujesz. Bardzo ?le te? nie jest, ale te? nie jest dobrze. A natura ogarni?ta tylko i jedynie w 25%! Og?lnie mog? to oceni? na jakie? 7/10 bo.. A ju? ci wyja?ni?em ;p Pozdrawiam i ?wicz!
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Prace bardzo ?adne, oceniam na 9/10, a praca nr 2, co? mi ?mierdzi auto-borderem?
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

Kolejna beznadziejna praca mojego wykonania ;*

25687771.png


@edit
Praca pod gr?
 
Last edited:

seabis

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
139
Reaction score
19
Odp: Powr?t Grzonasa - >>Galeria<<

?rednie, popracuj nad g?rami bo z tego skrawka g?r co pokaza?e? wynika ?e niezbyt ci to idzie, staraj si? tak cz?sto nie u?ywa? ro?lin bagiennych w naturze "zielonej", uwa?aj te? na k?pki trawy (jest pare na krzaczkach itp.), u?ywasz te? troche zbyt du?o grzyb?w (jadalnych, takich kt?re potencjalny gracz mo?e zje?? wprost z pod?o?a)....

5/10
 
Status
Not open for further replies.
Top