What's new

Prace by Oskar

Status
Not open for further replies.

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~NECROPOLIS ENTRANCE~~
xojfcy.png

 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

@up
W?a?nie o tym m?wi?em. Ta forteca jest cudowna, bardzo mi si? podoba, raz ?e na dodatek zosta?y wykorzystane w niej sprity z najnowszego klienta 8.7, to i tak b?dzie ciekaw? miejsc?wk? z dobr? fabu??. Mam nadziej?, ?e takow? fabu?? Oskar wymy?li?. W ka?dym razie Oskar, coraz lepiej mappujesz.

Pozdrawiam.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~MACINDAW~~
xc3fhd.png

zbg37.png

21mxizm.png

Na dzi? to tyle.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Najnowsza praca - Pustynne Wzg?rza.
2hofuav.png


Gdzieniegdzie brakuje detali i wyko?czenia.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Ehh...Mappujesz ju? tyle czasu i nawet nie potrafisz dostosowac odleg?o?ci przy robieniu screena, co bardzo psuje jako?c zdj?cia.
Mapy s? na poziomie ?rednim, w wielu miejscach brakuje border?w, albo detali.
Pope?niasz jeszcze troch? b??d?w, g??wnie chodzi w?a?nie o bordery.
 

Mr Kacper

Active User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
82
Reaction score
8
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Nie ladnie...Ostatnia praca jest zerznieta od mojej mapy prawie w 100% -.-
Kurwa mac, prawie wszystkie bordery i roslinki sa na tym miejscu co na mojej mapie...
beztytuuzqg.png
 
Last edited:

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~PITS OF INFERNO~~
30t08ox.png

vyp4cz.png


#up
Od dawna szuka?em w?a?ciciela tej mapy.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Te spirty z 8.7 s? zajebiste, wida? ciekawie wysz?o. Bardziej bym stawia? na to, ?e jest to lekka wersja przerobionego POI. Nie do ko?ca jest przerobione, tylko par? potwork?w zosta?o wstawionych i nic po za tym. Nie jest ?le, screeny potrafisz robi?, co ju? daje atutu mapperowi. Wydaje mi si?, ?e jest za ma?o detali, je?li za? chodzi o pierwszy screen, to nieciekawie to wygl?da. Za ma?o detali, s?aby bordering i to ju? mi si? nie podoba. Jedynie drugi screen wymiata cz??ci tego POI. O pustyni nie b?d? m?wi?, bo to ju? ca?kowita podr?bka tej samej pracy, mog? si? myli?. Ale na m?j widok, to wszystko tak samo wygl?da.

Pozdrawiam.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Straszna lipa te najnowsze sprite, Tibia schodzi na psy, brakuje w ich zespole takich os?b jak ArtyShan b?d? Krissow.
Je?eli ocenia? mam map? to jest wykonana z pomys?em i gracj?, cho? pierwsze zdj?cie do mnie nie przemawia, zajebane niepotrzebnie tyle d?wigni mimo, ?e wiem i? to cz??? skrypt.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~PITS OF INFERNO~~
34nqs81.png

30s9dlx.png

 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Zapraszam do mojego artyku?u:
http://tibia.net.pl/krok-po-kroku-d...cji-jak-wykonac-ladne-zdjecia-lekcja-2-a.html

Bardzo ciekawie stworzone te PoI, lecz s?dz?, ?e jest zbyt ciasno, gracze mog? mie? powa?ne problemy ze swobodnym poruszaniem si? po tych labiryntach, a co gorsze gracze mog? si? wzajemnie blokowa?. Je?eli s? to toposy kana??w, to nie rozumiem co tam robi? zielone krzaczki.
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

I zn?w musz? zgodzi? si? z Fluos'em naucz robi? ?adne zdj?cia. Jak u?ywasz RME to naciskasz Ctrl i Scroll w myszce a jak w SME to musisz ju? si? nauczy?. Og?lnie ciekawie, mo?na nazwa? ci? ?rednio-zaawansowanym - te zdj?cia i kilka bug?w. Pozdrawiam!​
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~PITS OF INFERNO~~
2q2onrm.png

2n9gryd.png


#Fluos
Chcesz pewnie powiedzie?, ?e ro?liny w podziemiach s? nierealne, tak samo jak smoki, demony, lataj?ce dywany, czary, profesje, funkcja wylogowania/wlogowania, nieproporcjonalna waga przedmiot?w, p?aszcze lepsze ni? zbroje p?ytowe, r??d?ki, lawa przy wodzie, ogie? pod wod?, trawa na lawie, ruiny mocniejsze ni? wsp??czesne konstrukcje, chodz?ce trupy, paj?ki wi?ksze ni? domy, najmniejsze przedmioty wi?ksze od g?owy naszej postaci... Lito?ci...
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~DESERT MOUNTAIN~~
2jgx2x.png

 

thorge

Active User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
78
Reaction score
13
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Mimo, ?e twoja praca cieszy oko, to obfituje ona w zbyt du?? ilo?? detali. W prawdziwym ?yciu zapewne wygl?da?oby to pi?knie. Jednak tutaj trzeba bra? pod uwag? tak?e dobro gracza. Zastanawia mnie fakt, sk?d na dachach znalaz?o si? tyle gruzu.

Podoba mi si? motyw przysypanych drzwi, nic wielkiego, ale jednak cieszy.
 
Last edited:

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Od?nie?am.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Pits of inferno, ladna praca, ciekawie przerobiles znany kazdyemu graczowi quest. Nie jeden z graczy z checia bedzie chcial pograc na tej mapie.
Najnowsza praca zachwyca rozmiarami, nie naspamowales na niej przesadnie jakimis pierdolami, dobra do gry. Jednak uczepie sie ze jak na pustynie troche mi za zielono.
Pracuj dalej Pzdr!
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~DESERT MOUNTAIN~~
j7ezya.png
nxt75l.jpg



 
Z

Zbizu

Guest
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Nie chc? mi si? opisywa? poszczeg?lnych map.
Wyog?lnie swoj? wypowied?.

Jeste? pracowity, lecz jednak nieraz nie uprzejmy w stosunku do innych u?ytkownik?w TNP.
Wodospady wychodz? Ci kwadratowo. Staraj si? dawa? bordery przy wodzie.
Na pustyni jest za du?o detali. Poi bardzo ?adnie si? prezentuje, cho? te piaskowe mury wydaj? mi si? za jasne.
8/10
Mapy wychodz? Ci nawet lepiej ni? skrypty. Zastanawia?e? si? nad zmian? g??wnego zaj?cia? ;p
Btw. Ten robal przy stamporze to jaki? custom czy w zwyk?ym kliencie te? ma swoje looktype?
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

W tym pierwszym ~~DESERT MOUNTAIN~~ zgapi?e? dachy od Blackqa z pojedynku ze mn?, tematem by? western.

Je?eli chodzi o t? wersje g?rzyst?, jest ona bardzo dobrze wydetalowana, lecz moim skromnym zdaniem, a? nadto. Masz pomys?y, ?wicz, ?wicz, a b?dziesz jeszcze lepszy.
 
Status
Not open for further replies.
Top