What's new

Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +

Status
Not open for further replies.

krzemek

User
Joined
May 31, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +
Poszukuje osoby, ktora zostanie koordynatorem projektu OTS 8.54 +
Do zadan koordynatora bedzie nalezec pozyskanie odpowiedzialnych, ambitnych i znajacych
temat osob do stworzenia zespolu, ktory zajmie sie tworzeniem i prowadzeniem otsa.
Koordynator bedzie mial za zadanie planowanie i rozdzielanie pracy pomiedzy osoby, ktore beda m.in. reklamowac otsa, tworzyc mapy, skrypty, dostarczac rozrywki na otsie ( poprzez prowadzenie konkursow, akcji reklamowych ), zajmowac sie sie strona, forum otsa, doborem przedmiotow w sms shopie, znalezieniem osoby/osob ze znajomoscia systemu Linux OS, na ktorym zostanie uruchomiony OTS.
Koordynator bedzie rowniez zdawal raporty o przydzielonych zadaniach, wykonaniu ich przez poszczegolnych czlonkow zespolu, proponowal zmiany na serwerze, jak rowniez skladal propozycje odnosnie podzialu zyskow z sms shopu pomiedzy poszczegolnych czlonkow.
Poszukuje osoby odpowiedzialnej z ambicjami do koordynowania projektu, posiadajacej doswiadczenie w tworzeniu otsow, mile widziana osoba ze znajomoscia systemu Linux.
Wymagana dobra znajomosc zasad ortografii i stylistyki jezyka. Koniecznie!
Wymagany wiek: 17+ ( mile widziane osoby pelnoletnie )
Jezeli nie masz pojecia o tym czego oczekuje od ciebie, prosze nie pisz. Tylko konkretne oferty.
Projekt bedzie realizowany na ponizszym sprzecie:
CPU: Xeon i7 W3520
RAM: 12 GB
NIC: 1000 Mbps
HDD: 2x1500 GB Raid0
OS: Linux ( Debian )
Lokalizacja: OVH - FR
Serwer dedykowany, dostepny 24h/365d

W zamian oferuje procentowy udzial w zyskach z serwera.

Wiecej szczegolow juz osobom zainteresowanym.
Aplikacje prosze skladac w odpowiedzi na moj post
Minimum informacji to:
Wiek:
Doswiadczenie i jego staz:
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +

Wiek: 16
Doswiadczenie i jego staz: Zacznijmy od tego ?e moje prawdziwe konto to Arkam Shadow, po formacie komputera straci?em do niego dost?p, a administracja tnp nie chce nic zdzia?a? chocia? po sprawdzeniu ip stwierdzono ?e to ja :). No wi?c tak, mam 16 lat, zbyt ma?o aby nale?e? do twojego projektu a do tego jako koordynator. Lecz zanim mnie odrzucisz wiec te? ?e mia?em kilka powa?nych ots?w, na kt?rych do?? dobrze zarabia?em :). Zacze?o si? od nb ots 8.1 hamachi hehe, mia?em ma?? przerwe, a jaki? rok temu postanowi?em zaj?? si? Real Map, trafi?em w 10. Na mojej pierwszej real mapie gra?o 300 os?b [corpsi.eu] , na kolejnym 340+ [realia-ots.pl] i na kolejnym tak?e nie ma?o bo 200+ [doberia.com]. Wszystkie te projekty , 3 naraz prowadzi?em sam wi?c jako taki ogar musz? mie?. Ponadto jestem skrypterem [g?ownie Lua] od 3 lat, radze sobie raczej ze wszystkimi zadaniami. Biegle pos?uguj? si? ?rodowiskiem Linux, je?li chodzi o kompilacje, naprawy b??dow, zabezpieczenia itd. Jak pewnie wiesz ostatnio jest moda na 'Ddos, Ping etc.' wiele os?b nie wie jak temu zaradzi?, ja ju? jaki? czas temu nauczy?em radzi? sobie w takich sytuacjach. Gdyby? przyj?? mnie nie zwa?aj?c na wiek raczej na tym nie stracisz.
Wi?cej informacji moge poda? na gg: 7537327
 

nemtor16

User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +

Up
Pisze jak w?? lat 17+ to nie...
 

krzemek

User
Joined
May 31, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +

Szukam naprawde kogos konkretnego i wybaczcie, ale jesli ktos pisze mi w ten sposob to jest skreslony na starcie.
Cytuje:
"Wiek: 17 nie dlugo 19"

Osoba musi nie tylko znac sie na otsach, ale powinna potrafic rowniez mowic, pisac i wiedziec, ze po 17 jest 18, a nie 19.

P.S. Dodam jeszcze, ze nie jest wykluczonym rowniez to, ze w przyszlosci jesli osoba wykaze sie bedzie mogla koordynowac wiecej niz jeden ots, co bedzie zwiazane z wiekszym wynagrodzeniem finansowym.
 
Last edited:

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +

wiek 18 , [ 1 stycznia 19 ;) ]
Doswiadczenie - no to hmm ;) zaczyna?em na tibi 7,6 jeszcze stawia? otsy ah oh to byly czasy ale dobra tu nie o to chodzi :) potem kilka swoich stawia?em ka?dy wtedy by? zadowolony i pewnie nadal mia? bym jakiegos otsa no ale tak wyszlo dluga historia , pomaga?em przy paru projektach jako hoster , mapper ( choc nie chwale sie tym bo to byly poczatki ) ale tak po za tym lubie organizowac ekipke i mowic co i jak i kiedy , tzn tworze doskonale plany :) , jak narazie tyle odemnie :) chcesz ? i masz VT ? to napisz priva do mnie mozemy wtedy normalnie na VT pogadac :) a jak nie masz no to podaj mi gg to pogadamy bardziej konkretnie , no chyba ze nie chcesz mnie no to looz :)
 

krzemek

User
Joined
May 31, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Poszukiwany koordynator projektu OTS 8.54 +

Oferta nadal aktualna z powodu wycofania sie czlowieka z projektu. Bardzo prosze o przemyslane oferty. Zalezy mi na profesjonalnym podejsciu. Dziekuje.
 
Status
Not open for further replies.
Top