What's new

Moje mapy i nie tylko

Status
Not open for further replies.

Juchuss

Advanced User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
196
Reaction score
15
Witam Was. Poka?e Wam dzi? moje mapy. Nie s? one wspania?e takie jak robi np: Fluos, Matrix, Nonix ale wa?ne ,?e s?. Prosze o komentowanie. ;)















A tutaj ca?y nasz ots!! Zapraszam ka?dego na tego otsa ;)

 

doktor blant

Active User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Moje mapy i nie tylko

Polecam i zapraszam mapperzy dodaja co raz to nowe tereny. Administrator dba o to jak o w?asny samoch?d. Fajne oro... I wogule hermot.eu the best <3
(Zreszta screeny m?wi? same za siebie)
Thc Asaj _/ ;]
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Moje mapy i nie tylko

Naucz si? robi? screeny, zw?aszcza z poziomu gry. Mapy nie s? ciekawe, s?aba detalizacja, autoborder, co tu jeszcze wymienia? sporo. Te ogniki w depo zosta?y ?le dopasowane do coin basin - popraw to, taka ma?a rada. Depo mo?e by?, ale mog?e? bardziej si? postara? o detale tego miejsca. Reszta, a zw?aszcza Dragon Lair wymaga gwa?townych poprawek. Jak zreszt? ta ca?a mapa nadaj? to gwa?townego przer?bki.

Pozdrawiam.
 

rafig8

Advanced User
Joined
Aug 21, 2010
Messages
179
Reaction score
7
Odp: Moje mapy i nie tylko

No mapka ?adna lecz
Auto border i kilka kwadrat?w;/

Mi si? podoba
Daje 7/10
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Moje mapy i nie tylko

1 screen:po 1 - 2x kamyczki kolo siebie musisz je bardziej rozrzuca?, po 2 - mog?e? doda? tam jak?? szczelin? w skale czy cu? bo takie proste tzw. kwadrat
2 screen: full autoborder, w jednym miejscu na rogu p?ot wisi w powietrzu, musisz dodawa? wi?cej trawy, s?abe wyko?czenie kraw?dzi ska?y tzw. autoborder
3 screen: duzo nie widac, mapa nie jest z?a, gdyby nie by?o a? tyle nasranych tor?w
4 screen: ska?y bez wyko?czenia, 2x trony nie potrzebne i to te same tory czyli za duzo sie miesza ich
5 screen: totalne dno, zero detali (fakt s? ale wog?le nie pasuj? do klimatu) mog?e? doda? jakie? strumienie lawy itd. normalna trawa pod ziemi? ? heh ciekawe ;d nie wnikam ;d tamto zielone gowno ten waz wogole z poisionem nie pasuje do tego itd.
6 screen: nie oceniam nie twoje :) sam mi napisa?e? ;*
 

Juchuss

Advanced User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
196
Reaction score
15
Odp: Moje mapy i nie tylko

Owszem 6 screen nie m?j. To tylko pokaz?wka servera ;)
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Moje mapy i nie tylko

Jak obieca?em tak komentuje. Na samym pocz?tku musisz zapozna? si? z tematem, kt?ry przedstawiam poni?ej.
http://tibia.net.pl/krok-po-kroku-d...cji-jak-wykonac-ladne-zdjecia-lekcja-2-a.html

Twoj? pi?t? achillesow? jest bardzo s?abe urozmaicanie swoich map. Musisz odstawi? autoborder, bo inaczej nie staniesz si? dobrym mapperem i nie zyskasz uznania w?r?d szarej bandy pacan?w Tibii.
Taka ma?a dygresja odno?nie stawiania tych - zielonych - border?w na poziomie 6, na g?rze - nie r?b tego NIGDY wi?cej.

Pozdrawiam!
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Moje mapy i nie tylko

Co to ma by?? Na Amatora zas?ugujesz ale czemu nie ma dobrego bordera na g?rach? Czemu p?ot lata w powietrzu? Czemu na 1 pracy jest czerwony gruz zamiast lodowego? Powiem ci jedno: ?wicz ;] Pozdrawiam!
 
Status
Not open for further replies.
Top