What's new

TFS 0.3.6pl1 - kilka dodatk?w

Status
Not open for further replies.

DamianLii

New User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Witam, chce wam pokaza? kilka ss z mojej przer?bki TFS'a. Wstawi?em kilka skrypt?w do LUA jaki i C++.
Na pierwszym ss jest skrypt, gdy gracz osi?gnie pewien level to poka?e si? ka?demu info o tym, w configu mam wpisane ?e co np. 11 level. To b?dzie si? pokazywa?a ta informacja za zdobycie 11,22,33,44 etc. level'a. Lub wpisanie 0 by wy??czy? ten system powiadomie?.
fe97758f.jpg
Na tym ss jest pokazana item w prawej r?ce, po klikni?ciu dostajemy epic promotion.
a3de9045.jpg
Tu jest po u?yciu tego epic promotion item.
7ad18d35.jpg
Po wpisaniu !skill, pokazuje si? okienko gdzie s? pokazane statystyki nasze i mo?emy awansowa? na kolejny poziom w danej statystyce po wpisaniu np. !addskill axe, !addskill hp (dodaje tyle max hp do naszej postaci ile mamy wpisane w configu') itp. W nawiasach jest ilo?? wymaganych punkt?w.
W configu s? opcje od: w??czenia tego systemu skilli, ile ma doda? do hp i mp, po awansowaniu w danej statystyce przez u?ycie !addskill ... to o ile ma wzrosn?? ilo?? punkt?w potrzebna do kolejnego awansu.
736d75e5.jpg
Tu jest nie m?j skrypt z tym tekstem po awansie (nie pami?tam sk?d wzi??em) doda?em do niego tylko konfiguracje w config tylko.
9169f713.jpg
Takie ma?e info je?li mamy za ma?o punkt?w.
715d7960.jpg
I awans w mlvl po uzyciu !addskill mlvl
a4dbd8e4.jpg

Mo?e si? zdarzy? ?e teksty w OTS'ie s? ?le przet?umaczone na angielski.
Mam nadziej? ?e fajnie zrobi?em te skrypty (jeden jest nie m?j jak wcze?niej wspomnia?em - znalaz?em autora: http://tibia.net.pl/c/408285-you-ad...10-sword-fighting-11-maly-dodatek-do-ots.html).
 
Status
Not open for further replies.
Top