What's new

Mapy Mapa nie wczytuje sie.

Status
Not open for further replies.

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Tak jak w starym temacie, mam problem z otworzeniem mapy z silnika Wyro v3a by Maly Wizak. Edytowa?em i mi dzia?a?a a? nagle kt?rego? dnia gdy wczytywa?em map? przez RME (ca?y czas go u?ywa?em) to ?adowanie stan??o na 85% i mapa dalej si? nie wczytuje. Je?li kto? umie mi pom?c to niech tutaj mi opisze co trzeba zrobi? a na pewno odwdzi?cz? si? punktem reputacji ^^
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

Pr?bowa?e? importowa? map? do pustego pliku?

Mo?liwe, ?e modyfikowa?e? otb, wersje mapy(0.7.0 nie wczytuje si? najlepiej, przynajmniej u mnie). Mo?liwe jest te?, ?e co? si? uszkodzi?o podczas zapisywania(ja raz musia?em importowa? uci?ty kawa?ek mapy z backupa.).

W ka?dym razie powiniene? spr?bowa? zaimportowa? map? do pustego pliku i zapisa?.
Je?li to nie pomo?e nie mam innego pomys?u.

Pozdrawiam.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

A m?g?by? mi opisa? mniej wi?cej jak to si? robi? Bo za bardzo to nie wiem, i nie chc? czego? jeszcze bardziej sknoci?...
A g?ry dzi?kuj?

Pozdrawiam
Rey Mysterio
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

File>Import>Import map
nic nie otwieraj. Importuj do pustego pliku! wybierz map? z folderu kliknij ok i chyba apply. Jak si? zaimportuje powinno dzia?a?.

Edit: To b?dzie nowy plik z map?, kt?ry b?dzie trzeba zapisa? gdzie?.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

Ale jak do pustego pliku?? O co z tym chodzi ?e do pustego pliku, ?e mam wpisa? jak?? nazw? pliku w Import Map? Sry ?e tak g?upi i zielony jestem w tym temacie ale jeszcze nie ogarniam RME ^^
 

Zizi Knight

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
467
Reaction score
34
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

w??czasz nowa mape(file>new) i do niej imputujesz(file>import>>Import map>wybierasz scierzk? do napy i apply) i jak sie wczyta to zapisujesz
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

@UP
Kolego "imputowa?" to chyba tylko ty umiesz.

@Topic
Spr?buj odpali? map? w SME. RME ma kilka wersji, mo?liwe, ?e przeinstalowa?e? tibie na nowsz? i mapowa?e? np. pod 8.5, mi kiedy? te? si? tak zdarzy?o. M?wie Ci wgraj j? z SME!
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

@2x UP Nadal staje na 85 % i dalej wyskakuje b??d RME. Ale wiesz co? Zawsze jak wcze?niej j? edytowa?em, to pod koniec jak zapisa?em i chcia?em zamkn?? to sie zamyka?o ale wyskakiwa? b??d. To mo?e by? tego wina...

@up
W SME pr?bowa?em i to samo si? dzia?o. Nie pr?bowa?em importu w SME jeszcze. Mam spr?bowa??
 

Zizi Knight

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
467
Reaction score
34
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

@UP
Kolego "imputowa?" to chyba tylko ty umiesz.
@Topic
Spr?buj odpali? map? w SME. RME ma kilka wersji, mo?liwe, ?e przeinstalowa?e? tibie na nowsz? i mapowa?e? np. pod 8.5, mi kiedy? te? si? tak zdarzy?o. M?wi? Ci wgraj j? z SME!
Czy ja si? czepiam twoich liter?wek czy ?le napisanego s?owa??
#top

Za importowanie mapy w SME nic nieda, a b?ad przy zapisie w RME jest cz?sty, przewa?nie po zapisie wyskakuje.Mapa jest prawdopodobnie nie do odtworzenia
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

No dobrze. Ostatnie rozwi?zanie. Bardzo rzadko mi si? zdarza?o, ?e r?cznie kopiowa?em map? do drugiej zak?adki kawa?ek po kawa?ku. Spr?buj...
File>import>import map... mapa, File>new, kopiowa? r?cznie z jednego pliku do drugiego pami?taj?c o x, y, z. Je?li m?j spos?b, ani ?aden z powy?szych nie pomog? to niestety b?dziesz musia? robi? map? od nowa doklejaj?c cz??ci z tej uszkodzonej(cz??ciej map? zapisuj to mo?e uda si? zidentyfikowa? b??d i go usun??).

Pozdrawiam.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

Ale mapy sie nie da wczyta? wi?c importowa? te? si? nie da... To nie moge file>import>import map??? Nadal potrzebuje pomocy !!!
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

W takim razie musisz napisa? jaki b??d Ci wyskakuje przy importowaniu.

Btw. Pr?bowa?em przerobi? dzi? swoj? map? na 8.7 ale p??niej musia?em podmieni? otb na stare i importowa? w?a?nie do pustego pliku bo mi si? nie otwiera?a. Je?li wyskakuje Ci b??d "unsupported client version"(poniewa? RME nie ma jeszcze 8.7 support'u) to mo?e by? on spowodowany problemem z items.otb(nie myli? z otbm! b?agam...:()

W ka?dym razie musz? wiedzie? jaki b??d Ci wyskakuje przy importowaniu mapy do pustego pliku. I pami?taj. To, ?e nie mo?esz otworzy? mapy nie znaczy, ?e nie mo?esz jej zaimportowa?.

Pozdrawiam
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

@up No tak, ale jak importuje to sie wczytuje i przy 85% staje tak jak bym bra? File > Open > Mapa. Zobacz, bior?:
i4hky8.jpg

A potem staje na 85% i komputer si? wiesza dlatego nie mog? zrobi? z tym zdj?cia.
Teraz ju? rozumiesz??
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

No to przykro mi. Mo?e masz za s?aby komputer, by j? importowa?? Z tego co mi wiadomo importowanie pobiera du?o ramu. Sam niedawno pr?bowa?em zaimportowa? rl map? na swoim komputerze w ramach pr?by i mi edytor pad?.
M?g?bym zobaczy? t? map?(je?li tak to daj link do pobrania na pw)?
By? mo?e ja co? wymy?l?.

W ka?dym razie ta mapa na prawd? potrzebuje pomocy.
Mam nadziej?, ?e s? tam jeszcze dane mo?liwe do odzyskania.

Pozdrawiam.
 

Panda162

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

Kup kostki ramu ewentualnie zmie? silnik takie moje zdanie,bo Wyro v3a by Maly Wizak to lipa.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

A mo?esz napisa? ile mniej wi?cej twoja mapa wa?y?
Ja tak?e kiedy? chcia?em za??czy? w RME dwie rl mapy i podobny b??d wyst?powa?, poniewa? Edytor Map ma chyba jak?? granic? je?li chodzi o wag? mapy.
Bo patrz?c na screeny, kt?re pokaza?e? wy?ej to zdaj? mi si?, ?e to prawdopodobnie wina wagi mapy. Czekam na twoj? odpowiedz... .
 

RevanaOTS

User
Joined
Mar 26, 2011
Messages
24
Reaction score
1
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

mi sie wczytuje do 50% i potem blad i RME przesta? dzia?a? ;/;/ a na komputerze umiem odpalic 2 rl mapy ktore waza 90 mb a evo wazy 8mb ;/
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Mapa nie wczytuje sie.

To nie wina RME , tylko mapy.
Spr?bujcie odpali? map? SME b?dzie tak samo.
Wyt?umaczenia nie znam , ale te? tak mia?em .
Ps. Zmieni?em map? ;p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top