What's new

Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Status
Not open for further replies.

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Zna kto? dobrego anty wirusa, kt?rego mo?na ?ci?gn?? bez problemu z neta, i na dodatek za darmo?
Poszukuje jakiego? bo tego co ja u?ywam zdaje mi si? ?e nie jest dobry:
Ss
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Z darmowych antywirus?w mog? ci poleci? Avira antivir oraz AVG. Mo?esz je bez problemu ?ci?gn?? z internetu. Co do twojego antywirusa znam go tylko po nazwie i nie mam poj?cia czy jest dobry.

btw.
Nie u?ywaj nigdy kilku antywirus?w na raz, bo niez?y syf i zamu?ka ci si? zrobi.
 
Last edited:

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

M?g? by? da? mi linki abym sobie ?ci?gn? te anty Wiry hehe (Nabijesz sobie posty hhe)


Dzi?kuje xD
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Avira i AVG dwa najlepsze darmowe programy (wed?ug mnie i wielu os?b) ale AVG jest chyba najlepszy bo pomimo ?e jest bezp?atny to ma w sobie wiele opcji tych co maj? p?atne antywirusy
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Tak?e polecam AVG, sam go u?ywam i jest ok.



 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Lol, podoba mi si? ten 1 filmik heheh.
Nie?le hhe Dobra dzx...Zaraz odinstaluje stary, a nowy ?ci?gn? xD
 

Kotlinos

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
129
Reaction score
12
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

i tak?e polecam ci z darmowych AVG.. mo?esz tak?e u?y? darmowego Windowsowego antywirusa microsoft security essentials..
pozdrawiam
 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Dzi?kuje. Temat chyba do zamkni?cia...
Je?eli kto? ma pe?n? wersje tego anty wira m?g? by napisa? mi na pw ;D
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

No to ja jeszcze dodam swoje trzy grosz?.

Darmowe antywirusy nie zapewniaj? 100% ochrony. Na, nie zapewniaj? nawet 60% ochrony. Wi?kszo?? gro?nych wirs?w jest przez te darmowe co prawda wykrywana, jednak te mniej, jak jakie? robaczki, kt?re Ci si? replikuj? na dysku przechodz? przez AVG jak przez sito. To samo z avastem czy innym darmowym shitem. Polecam Ci crakowa? NODA/ESETA i cieszy? si? 100% ochorn? kompa.

Code:
http://rapidshare.com/files/65956619/NOD32_v3.0.414_uploadkamil123_.rar


Prosz?, oto link do ?ci?gni?cia wersji z FIXEM umo?liwiaj?cym do?ywotnie korzystanie z ESETA.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

i cieszy? si? 100% ochorn? kompa.
?aden antywirus nie zapewnia 100% ochrony, nawet NOD. Osobi?cie wyznaj? zasad?, ?e najlepszym antywirusem jest zdrowy rozs?dek a programy to tylko ?rodki wspomagaj?ce. Na komputerze pod??czonym do internetu zawsze b?dzie jakie? paskudztwo i nawet najlepszy antywirus nic na to nie poradzi, dlatego mi do ochrony wystarcza stary, dobry Avast ^^

Je?li chodzi o darmowe antywirusy to mog? poleci? Avast'a i AVG, obydwa minimalnie zamulaj? kompa i raczej nie przeszkadzaj? w normalnej pracy. Ochrona przez nie oferowana tak?e stoi na ca?kiem dobrym poziomie. To oczywi?cie tylko moje zdanie...
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Szukam dobrego darmowego Anty Wirusa

Kurtis programy p?atne s? cz?sto tak pisane ?eby po ka?dym skanie kompa - standardowo raz na tydzie? - zalewa? ci? list? komunikat?w o "wykrytych zagro?eniach" i niby masz pod spodem opcj? napraw wszystko ale mniej obeznany u?ytkownik po ka?dym takim skanie doznaje ataku paniki i my?li sobie: "Bo?e jak tylko na moment mi licencja wyga?nie to mi wirusy kompa zjedz?" - i o to chodzi tw?rcy takiego programu; w ko?cu u?ytkownik musi mie? pow?d ?eby buli? mu za przed?u?anie licencji...

Darmowe antywirusy... te z kolei maj? to do siebie ?e ci?gle wy?wietlaj? Ci info w stylu "Tw?j komputer nie b?dzie w pe?ni chroniony puki nie kupisz p?atnej wersji [wstaw nazw? programu]" - i oczywi?cie pod spodem wyskakuje ci ca?a lista produkt?w, w tym na samej g?rze najdro?szy "najbardziej kompleksowy pakiet" :)

Ja u?ywam AVG free + Zone Alarm (darmowy firewall) i od 3 lat jest wszystko ok :)
 
Status
Not open for further replies.
Top