What's new

- Pozostałe Prosze o szybka pomoc

Status
Not open for further replies.

Kaluza93

New User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Mam taki problem poniewa? mam nowy komputer kt?ry ma viste 7,i nie mog? odpali? tibie,robi?em wszystko prawy wlasciewosc zgodno?? zgodno?? z Windows wogule wszytko robi?em tak jak we wszystkich poradnikach.Ok by?em zadowolony bo tibia si? otworzy?a bot te? pomy?la?em ze juz wszystko ok ale jak chcia?em si? zalogowa? i zmieni?em ip changera i wpisuje pasy o robi? ok to wogule pasy nie wchodz? robi? enter i od nowa prosz? wpisa? swoje pasy nie wiem co jest. Prosz? o szybko odpowiedz B?agam pom??cie
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Prosze o szybka pomoc

Ogarnij t? wypowied?, bo nie wiadomo o co chodzi.

Pr?bowa?e? w??czy? opcj? "uruchom ten program jako administrator"?
 

Kaluza93

New User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
3
Reaction score
0
tak wszystko robi?em i nic
al dzia?a tylko nie chc? pasy wej?? ;/
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Prosze o szybka pomoc

Wiesz o tym, ?e piszesz w z?ym dziale? Nie? Wspaniale! Chyba d?ugo z nami nie zostaniesz. Zapoznaj si? z podstawowymi dzia?ami forum...
Notka moderatorska:
Nast?pnym razem, powstrzymaj si? z takimi wypowiedziami
 
Last edited by a moderator:

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: Prosze o szybka pomoc

Wiesz o tym, ?e piszesz w z?ym dziale? Nie? Wspaniale! Chyba d?ugo z nami nie zostaniesz. Zapoznaj si? z podstawowymi dzia?ami forum...

No to mu pomog?e?, brawo.

#Kaluza93: Spr?buj z wy??czon? zapor? systemu Windows.

Pozdrawiam,
 

Kaluza93

New User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Prosze o szybka pomoc

;/ Nie dzia?a pewnie bd musia? zanie? kompa do przeinstalowania na Windows Xp jak s?dzisz lepszy jest vista 7 czy Windows xp ?
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: Prosze o szybka pomoc

;/ Nie dzia?a pewnie bd musia? zanie? kompa do przeinstalowania na Windows Xp jak s?dzisz lepszy jest vista 7 czy Windows xp ?

To zale?y jakim komputerem dysponujesz je?li jest wyjebany (czyt. procesor cztery rdzenie, 4gb ram, grafika 1gb) to dla samej Tibii nie warto instalowa? na nim XP dlatego ?e XP nie obs?uguje najnowszych bibliotek takich ja DirectX 10 i 11, co mimo dobrego sprzetu z systemem XP owocuje s?absz? jako?ci? grafiki w grze na tym samym kompie tyle ?e z DirectX 11.

Wiec decyzja nale?y teraz do Ciebie.
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Prosze o szybka pomoc

Spr?buj jeszcz? uruchomi? Ip changera jako administrator. Jak instalowa?em 7 tak?e mi nie dzia?a?o, ale to pomog?o.
 
Status
Not open for further replies.
Top