What's new

Pokemon Evoultion PL

Status
Not open for further replies.

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Witam Szukam teamu kt?ry pomo?e mi zrobi? ots Pokemon.

Poszukiwani :
mapper 1/2
hoster 1/1
skrypter 0/2
Kto? kto zrobi acc makera + forum na stronie 1/1
tester 1/10
kto? kto zrobi i zmontuje filmik 0/1
na testy ots b?dzie sta? na hamachi i na moim prywatnym komputerze po testach postaram si? co? kupi? ;).

nagordy :
mapper : god/gm
hoster : H@
skrypter : god/gm
od strony :god/gm
tester : udostempnienie gry przez beta testami
od filmiku s.tut/cm

filmik by me [nie dzia?? mi hyper cam]


ka?dy post nie na temat b?dzie zg?aszany dla modernatora.
konkakt zemn? : gg 3844917 , Email : dawidov10@tlen.pl

ps : nie pisa? mi ?e nic nie zrobi? gdy? poprawi?em ataki/hp pokemon?w ,doda?em co? do mapy :)

Wz?r :
ile czasu po?wiecisz projektowi? :
do?wiadczenie :
przyk?adowe prace [mapper,skrypter] :
konkakt :
Stanowisko :


i wszystkiego naj!

a mo?e i ty chcesz spr?bowa? dosta? si? do team? napisz ju? teraz post i zosta? z nami.
Notka moderatorska:
Brak przyk?adowego podania wed?ug kt?rego ch?tni mog? si? zg?asza?. Upomnienie.
 
Joined
Dec 15, 2010
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Pokemon Evoultion PL

Hmm wi?c szczerze to ja te? mog? zrobi? "wr??!" pobra? silnik i po prostu zrobi? filmik
no ale piszesz ?e chcesz go zrobi? hmm czyli s? jakie? intencje dobre no mam nadzieje ?e b?dzie jaki? Ots podobny do PO BR tylko polski i bez b??d?w w mapie jak i w silniku.
No a tak mi?dzy nami Polakami :) filmik beznadzieja a screan po prostu ob??d Morski :p
i do tego napisy w Paincie no ale c??
wi?c zg?aszam si? na testera :) lubi? wyzwania z b??dami :D
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Pokemon Evoultion PL

Mog? si? zg?osi? do pracy napisz mi na gg:32089342 zobacz? co i jak to mo?e dojd? mam sporo skrypt?w do pokeots itp i te? mam mapk? swoj? robiona do pokeotsa
wi?c mam ju? prawie wszystko napisz mi na gg to pogadamy.
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Pokemon Evoultion PL

Hmm wi?c szczerze to ja te? mog? zrobi? "wr??!" pobra? silnik i po prostu zrobi? filmik
no ale piszesz ?e chcesz go zrobi? hmm czyli s? jakie? intencje dobre no mam nadzieje ?e b?dzie jaki? Ots podobny do PO BR tylko polski i bez b??d?w w mapie jak i w silniku.
No a tak mi?dzy nami Polakami :) filmik beznadzieja a screan po prostu ob??d Morski :p
i do tego napisy w Paincie no ale c??
wi?c zg?aszam si? na testera :) lubi? wyzwania z b??dami :D

dostosuj si? do wzoru i wtedy zobacze :) . Napisy w panice? haha one nie s?
z painta poprostu ten program ma takie litery.Od?wie?am
 
Joined
Dec 15, 2010
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Pokemon Evoultion PL

ile czasu po?wiecisz projektowi? : Zale?y czasami 2h a czasem 7 ale to ju? zale?y od obowi?zk?w w ?yciu osobistym
do?wiadczenie : w testowaniu hmm popytaj si? o Plsaks'a na AeriaGames testowa?em ich wszystkie gry na cbt i jeden raz na Aplha testach 12sky2
przyk?adowe prace [mapper,skrypter]
konkakt : 4929475 , E-mail : koshi.mazaki.nippon@gmail.com

P.S
Te napisy to chodzi?o mi o te co s? na Screan'ach
 

michcio24

Active User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
94
Reaction score
3
Odp: Pokemon Evoultion PL

ile czasu po?wiecisz projektowi?: Du?o, jestem d?ugo dost?pny ka?dego dnia. Czasami ca?y dzie? xD
do?wiadczenie : z pokemon otsami ma?e szczerze m?wi?c, ale szybko si? ucz? i gwarantuj?, ?e si? nie zawiedziesz, m?g?bym by? webmasterem. Potrafi? zrobi? ?adne forum oczywi?cie nie jakiego? gotowca tylko na moim op?aconym serverze, bez reklam z baz? mysql. Z acc makerem te? sobi? umiem poradzi?, ale od pokemon otsa jeszcze nie szczerze m?wi?c. Z tibi? mam do czynienia jakie? 6 lat, a z ostami jakie? 4. Tworz? je od kilku lat...
Stanowisko: Umiem wszystko szczerze m?wi?c. Mog? by? nawet twoja praw? r?k?, co potrzebne potrafi? zrobi?. Wybierz stanowisko jak co? jakie najbardziej potrzebne.
konkakt : Ekhm xD gg 175366
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Pokemon Evoultion PL

Koshi Mazaki przyj?ty jako tester michcio24 przyj?ty jako webmaster gratulacje!
 

szymek2312

User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Pokemon Evoultion PL

:Dyy a kiedy server bedze on bo chetnie zagram
 
Last edited:

sebik980

New User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Pokemon Evoultion PL

Witam server ja kwidze bez dodatk?w all tak samo jak zaraz po pobraniu :/ moge ci pom?c posiadam ten silnik i hostuje go mam pare fajnych skrypt?w i fajn? mape robion? przez mojego mappera. Mo?emy sie dogada? pisz na gg 6790303
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Pokemon Evoultion PL

Sebik odrzucony z powodu :
- brak wzoru
- nie obchodzi mnie czy ju? masz ty masz mi robi? a nie
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Pokemon Evoultion PL

Zauwa?y?em, ?e macie ju? jednego webmastera, ale jeden nad wszystkim nie zapanuje - a wiosek ten mog? wyci?gn??, ze swoich do?wiadcze?.
Ile czasu po?wi?cisz projektowi:
Mam du?o wolnego czasu, a, ?e znam si? na PHP, to chcia?bym jako? pom?c. Je?li jest taka potrzeba, m?g?bym siedzie? nawet ca?e dnie wraz z nockami.. (16.45-4/5.00)
Do?wiadczenie:
Spore, mia?em du?o for... By?em kiedy? Administratorem na tibiasoft.com + par? moich. Jednym ze s?awniejszych moich for by?o o assasin's creedzie (www.assasinscreedyonline.net.pl) - stronia niestety ju? nie dzia?a. Mieli?my problemy z g?upot? u?ytkownik?w, co zmusi?o nas... niestety, do zamkni?cia. :/
Dodam tak?e, ?e mieszkam w Anglii i perfekcyjnie znam j?zyk Angielski, co by?oby pomocn? d?oni? w sprawach z ludzmi z zagranicy.
Przyk?adowe prace:
Raczej zb?dne, do pracy Webmastera.
Kontakt:
Gadu-gadu, PW na tnecie (nick Aaviq)... Kiedy? by? te? dost?p po przez ventrillo, ale wej?cie USB mi si? popsu?o, tzn. ?aden kabel nie wchodzi i niestety, nie mam jak pod??czy? mikrofonu. :/ Ewentualno?ci? jest, po prostu s?uchanie, jak inni m?wi?, i kontakt gadu-gadu. ;))
Stanowisko: Webmaster

Regards,
Aaviq
 
Last edited:

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Pokemon Evoultion PL

Jako i? jestem w teamie, chcia?bym poinformowa?, ?e dost?pne jest ju? forum. Niestety, ale ?rodk?w na domen? p?atn? - nie mam. Dlatego musieli?my postawi? forum, na darmowym pun.pl :)
Oczywi?cie nadal poszukujemy ogarni?tej bandy, g??wnie osoby do stworzenia Acc Makera. Skrypter tak?e jest mile widziany.
Link do forum:
Na forum b?d? zawarte informacje o rzeczach nad kt?rymi pracujemy, poprawkami i og?lnymi newsami.

Regards,
Aaviq
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Pokemon Evoultion PL

Up Up Up refresh :)
na forum projektu s? ju? ssy z gry Zapraszam
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Pokemon Evoultion PL

Up Up Up refresh Up Up Up refresh Up Up Up refresh

zapraszam do wzi?cia udzia?u w konkursach
 
Status
Not open for further replies.
Top