What's new

Moje wszystkie problemy z ots.

Status
Not open for further replies.

Supperssor

User
Joined
Dec 9, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Cze?? wszystkim.
Oto moje wszystkie problemy NIEROZWI?ZANE (niekt?re tematy mog? by? otwarte ale nikt nie odpisuje)...
Oto te problemy:
1.@ Jakie jest has?o i login do routera TP-LINK Wireless Router WR543G?
pr?buje wszystkie metody i nic.
2.& Potrzebuje silniku evo 8.1 (za?nie?onej mapy evo XML z nowymi potworkami i do nich teleporty.)
3.@ Mam no-ip i chce sie zalogowa? i nie mog?...Co? trzeba wpisa? w cofinglua czy co??
4.@ Jak wchodze w acc manager (Evo by Dother) To jak wybieram Acc manager to mi sie wy??cza silnik.Pom??cie mi z tym!
5.& Mo?ecie mi poda? wszystkie outfity goda i GM?Bo widzia?em taki fajny zielony tylko nie wiem czy on jest pod 8.1 i dajcie linijke tego outfita abym wkleil se do outfits.xml :D

W punktach "@" Potrzebna mi pilna pomoc!
W punktach "&" Zale?y mi na tym.

Za ka?dy rozwi?zany punkt dostaniesz reputa!

Je?li nie ten dzia? Prosze o przeniesienie.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Moje wszystkie problemy z ots.

1.@ Jakie jest has?o i login do routera TP-LINK Wireless Router WR543G?
pr?buje wszystkie metody i nic.

Domy?lne passy to admin / admin
Je?li kto? zmieni? has?o to pozostaje jedynie przytrzymanie przycisku resetowania routera na jakie? 10- 15sek, ale wtedy wszystko musisz ustawia? od pocz?tku. Nie polecam tego robi? ;p



2.& Potrzebuje silniku evo 8.1 (za?nie?onej mapy evo XML z nowymi potworkami i do nich teleporty.)



Nie wiem dok?adnie o jaki ci chodzi wi?c sprawd? tutaj:
Silniki - Tibia.net.pl
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Moje wszystkie problemy z ots.

3.@ Mam no-ip i chce sie zalogowa? i nie mog?...Co? trzeba wpisa? w cofinglua czy co??
Do pliku config.lua musisz wpisa? jedynie adres no-ip albo wpisa? ,,auto". A po za tym program No-IP musi by? chyba w??czony.
5.& Mo?ecie mi poda? wszystkie outfity goda i GM?Bo widzia?em taki fajny zielony tylko nie wiem czy on jest pod 8.1 i dajcie linijke tego outfita abym wkleil se do outfits.xml
Je?eli chodzi ci o outfit z looktype"266" tyle, ?e z zielonym szalikiem to ten outfit jest ju? pod wy?sz? tibi? ni? 8.10
2.& Potrzebuje silniku evo 8.1 (za?nie?onej mapy evo XML z nowymi potworkami i do nich teleporty.)
Spr?buj Evo by KoPeC. Znajdziesz na kt?rej? z dalszych stron w dziale:
Silniki - Tibia.net.pl
 

loreks

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Moje wszystkie problemy z ots.

3.@ Mam no-ip i chce sie zalogowa? i nie mog?...Co? trzeba wpisa? w cofinglua czy co??

To powtarzane jest tyle razy..

Wpisz tak
PHP:
ip="auto"

i

PHP:
url="twoje no-ip"

I jeszcze jedno, je?eli to nie dedyk ??czysz si? przez localhost, lub lokalne ip.
 
Status
Not open for further replies.
Top