What's new

Tibia & nie Tibia

Status
Not open for further replies.

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Witam uzytkownikow forum :D co myslicie warto grac teraz na tibii rl ? ostatnio na rl gralem 3 miechy temu mam tam kinie 27 lvl okolo 10 cc w kasie . Planuje zagrac znow na rl i zarazem na tym kini tylko nie wiem czy warto pacca moge kupic :) i czy da sie grac na facc ?
 

Acetone

Active User
Joined
Nov 22, 2010
Messages
108
Reaction score
35
Odp: Tibia & nie Tibia

Na faccu mo?e poexpisz do 45 lvl na kinie a potem Ci si? znudzi.
Ale op?aca gra? kin? bo jest najmocniejsz? postaci? po tym updacie.
A na paccu jest po prostu ekstra ;d
Tylko ?e exura ico od 10 lvl ;d

Regards,
Acetone
 

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Tibia & nie Tibia

a mozesz mi powiedziec gdzie expic na faccu i na paccu kinia 27 lvl eq k set skile sword 55/55 ? prosze cie o to bo ja zawsze tylko na rotach exppilem xD a gdy paca mialem tylko na larvach i po paru dniach kompletnie tibia mnie znudizla <gralem na otsach z tp i dlatego >
 

Secqx

New User
Joined
Aug 5, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Age
31
Odp: Tibia & nie Tibia

Grasz w ciulika:)Trzeba by?o odrazu ?e nie sprzedasz postaci...
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Tibia & nie Tibia

Moim zdaniem nadal op?aca si? gra? w Tibie, sam si? do tego przymierzam, ale gra bez pacca to nie gra. Najlepiej od ma?ego lvl kupi? sobie pacca i gra?.
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Tibia & nie Tibia

Je?li by?by? zainteresowanym kupnem pacca za gp zapraszam na zaufan? stron?, kupowa?em ju? na niej nie raz premium do tibii i ani razu nie zosta?em oszukany :)

Stronka -
Sprzedaj? tylko na Azura, Nerana, Celesta :(
 

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Tibia & nie Tibia

Dzieki wam . Uwaga na uzytkownika Secqx jest on oszustem !
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Tibia & nie Tibia

a mozesz mi powiedziec gdzie expic na faccu i na paccu kinia 27 lvl eq k set skile sword 55/55 ? prosze cie o to bo ja zawsze tylko na rotach exppilem xD a gdy paca mialem tylko na larvach i po paru dniach kompletnie tibia mnie znudizla <gralem na otsach z tp i dlatego >


Je?eli chodzi o expienie to zapraszam tutaj http://tibia.net.pl/pomoc-z-tibia/335613-gdzie-expic.html

A co to tematu to radz? poskillowac do 75 i dopiero kupi? pacc i zacz?? expi?.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Tibia & nie Tibia

@Up

Popieram, lepiej skilla? na faccu przez jakie? 2tyg i mie? zajebiste skille, ni? kupi? pacca maj?c lipne skille i skilla? 2tyg, przez co b?dziesz mia? 2 tygodnie pacca w kapsko :/
Knightem na faccu mo?esz do 45-50 expi?, dalej to b?dzie Ci si? cholernie nudzi?o, non stop ghostland, cyce, tomba, ef. Zale?y jeszcze na jakim ?wiecie grasz :)
 

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Tibia & nie Tibia

nie lubie skilowac i nie bende skilowac ... poprostu juz wole expic albo cos innego porobic np wyjsc na dwor :D
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Tibia & nie Tibia

Oczywi?cie ze da sie gra? ka?da profesj? da sie gra? na faccu ale trzeba umie? a szczeg?lnie knightem warto gra? na rl tibii bo otsy s? robione dla pieni?dzy stoj? 3tygodnie resetart char?w albo server off "nie wszystkie" wiadome ze na paccu mniej ludzi szybszy rate 1,5 przez 2godziny ja radzi?bym ci pogra? jeszcze na faccu zobaczy? czy b?dzie chcia?o ci si? gra? a potem dopiero kupi? pacca bo jak masz wyda? pieniadze i bez sensu je straci? to lepiej nie kupuj odrazu.
 

Furiata

Advanced User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Tibia & nie Tibia

Gra na facc'u to jeden wielki tutorial - g?wno osi?gniesz i zmarnujesz czas. W og?le nie warto gra? na Rl tibii. Lepiej gra? na otsach, wbi? taki level jednego dnia co na rl tibii w ci?gu roku i mie? wyjebane czy padniesz, czy cie zhakuj?, czy cie kto? b?dzie hunci? itp.
Teraz na 70% ots'?w mamy mo?liwo?? grania za free - smsy s? tyko dla noob?w kt?rzy sami sobie nie potrafi? poradzi?.
 
Last edited:

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Tibia & nie Tibia

Ja juz wiem bende grac w tibie na knighcie 131 :D jutro kupuje pacca mozecie doradzic mi gdzie mam expic ? skile 85 axe full eq

///Masz odp. temat do tego. Zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top