What's new

Lord Fighter's Thread

Status
Not open for further replies.

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Witam, jako i? straci?em chara na realu(chyba) postanowi?em zacz?? mapowa?. Nie jestem jakim? pr0, ale pomy?la?em ?e przez mapping jako? zapomn? o tym. No to przejd?my do rzeczy:
Pierwszy screen i jakie? tam podziemia:

Drugi screen i oaza:

Zapraszam do komentowania!
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Lord Fighter's Thread

Ten pierwszy screen to co to ma by? ? Na nim nic nie ma, kompletnie nie rozumiem po co wstawia?e? taka prac?. Co do drugiej to chaotycznie zrobiona natura, jak dla mnie nic do siebie nie pasuje, 3/10 za ch?ci.
 

Kotlinos

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
129
Reaction score
12
Odp: Lord Fighter's Thread

@up
Hmm.. 1 screen przypomina korytarz na dragonach... i w mapach tak?e musz? by? korytarze. Jak to na nim nic nie ma ? jest przej?cie, niekt?rzy nie potrafi? nawet takiego przej?cia zrobi?....

@topic

Oaza mi si? podoba ale co? mi w niej brakuje.. Chyba p?yn?cej wody, bo panuje tam taki bezruch.. Prace oceniam 8/11
idziesz w dobrym kierunku


pozdrawiam !
 

Vertical55

New User
Joined
Dec 23, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Lord Fighter's Thread

?e tak powiem - ?al.

1 ss: Bordering le?y, auto border (DODATEK - do czerwonych g?r, taki g?upi nie jestem), wi?cej chyba nie mog? oceni? na tej pracy bo jest totalnie pusta!

2ss: Nie mieszaj normalnej trawy z t? z d?ungli, sk?d tam ta woda o_O? Natura pustynna le?y, za du?o kamieni, le??ce li?cie na ziemi nie powinny tam by? - dawno by ju? si? spali?y - nie realistycznie.

Og?lnie: Oceniam to na 2/10 i odsy?am ci? tutaj: http://tibia.net.pl/krok-po-kroku-d...cji-jak-wykonac-ladne-zdjecia-lekcja-2-a.html
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Lord Fighter's Thread

Na samym pocz?tku odsy?am Ci? do mojego artyku?u, w kt?rym nauczysz si? poprawnie wykonywa? zdj?cia.
http://tibia.net.pl/krok-po-kroku-d...cji-jak-wykonac-ladne-zdjecia-lekcja-2-a.html

Twoje mapy nie maj? nic szczeg?lnego, zwyk?e plac?wki, kt?re wyk?adane mog? by? na serwerach OT w celu, zape?nienia pustki. S?abo u Ciebie z detalizacj? i kreowaniem zaskakuj?cych map, rozumiem, ?e to Twoje pocz?tki, lecz musisz si? bardziej postara?.
Pozdrawiam!
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Lord Fighter's Thread

Na pocz?tek chcia?em powiedzie?, ?e nigdy nie u?ywa?em auto-bordera i nie mam zamiaru.
A teraz moje nowe dzie?o:
Droga do jednego z miast: (Prosz? o przybli?ania obrazka, ?eby zobaczy? wszystko wyra?niej)
2hfmi35.png
 

Thomson1708

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Lord Fighter's Thread

na drodze jest jedna wielka pustka, dodaj k?pki trawy itd..
Drzewka rosn? w pr??ni i wiele wiele innych....
4/10
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Lord Fighter's Thread

Dzi?ki za komentarze, a teraz nowa praca.
Chata pustelnika:
 

kolp121

Advanced User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
201
Reaction score
4
Odp: Lord Fighter's Thread

Prace s? ?adne jak na Amatora to mi osobi?cie si? podobaj? jest par? niedoci?gni?? ale nie?le.
Tylko foty mapek chyba nie powinny zawiera? czarnego t?a
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Lord Fighter's Thread

Witam, niedawno stworzy?em now? mapk? i postanowi?em j? tu umie?ci?, a oto i ona:
Kr?lewski Cmentarz: (Oczywi?cie prosz? przybli?a?, ?eby zobaczy? wszystko wyra?niejszym.)​

Nied?ugo dalsza cze?? tej mapy -1 i g?rna cze?? mapy.
 

wiroos

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
73
Reaction score
5
Odp: Lord Fighter's Thread

No powiem ze prace sa dosy? banalne
2 screen mi sie podoba
widze ze auto-bordera po??dnie nie umiesz u?ywa? natura
jest niczego sobie
Nie podobal mi sie ground na screenie gdzie bylo prze?cie do miasta

S?abo poogl?daj prace zawaansowanych i ?rednio-zawaansowanych
wyjdzie ci to na dobre

6/10
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Lord Fighter's Thread

Kr?lewski cmentarz s?abo wydetalowany, brakuj? mi suchych drzew, pni oraz k??d, a sama brama jest moim zdaniem za pusta i zbyt prosta.
 

Aphair

Banned
Joined
Jan 6, 2011
Messages
167
Reaction score
18
Odp: Lord Fighter's Thread

Najbardziej co tu mi si? podoba to twoja pierwsza praca i praca pod tytu?em " Chata Pustelnika ". Nie wiem co jeszcze powiedzie? ; D
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Lord Fighter's Thread

Reprezentujesz typowo Polski mapping, wszystko robione i porozpieprzane po innej cz??ci mapy, brzydkie drogi, a co najwa?niejsze za du?o zieleni na g?rach - jedzie Ethanem -.
P?ki co jedyn? rzecz? za jak? mog? Ci? pochwali? to s? dachy, ?wietnie je robisz, jak na amatora.

Pozdrawiam!
 
Status
Not open for further replies.
Top