What's new

Domek - do oceny.

Status
Not open for further replies.

Rybak

Advanced User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
218
Reaction score
11
Witam :)
Chcia?bym aby?cie ocenili moje prace i powiedzieli co jeszcze robi? ?le i nad czym powinienem popracowa?.





 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Domek - do oceny.

Malutka mapa, a co za tym idzie praca nie jest za ?adna, w sumie b??d?w nie ma, poniewa? na tak ma?ej mapie trudno co? zrypa?. Jedyna wada no to wielko??, a og??em to mapa ?adnie si? prezentuje.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Domek - do oceny.

?adne, tylko szkoda, ?e taka malute?ka mapka. Og??em m?wi?c jest ?adna mapka, b??d?w nie ma, jest estetycznie i realnie. Szkoda tylko, ?e nie zrobi?e? jakiego? kompleksu domk?w w g?rach, wtedy to by by?o ciekawie :) Oby tak dalej, ja id? si? pobawi? w rme, czekam na dalsze prace. (tzn. Wi?ksze ;d)
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Domek - do oceny.

Og?lnie mo?e by?, realnie jest, wida? ?e nie robisz pod game tylko pod showoff... Idziesz w jednym z dw?ch dobrych kierunk?w. Tym razem do tego lepszego kt?ry ja te? wybra?em. Og?lnie nie widz? b??d?w, ale mapka rzeczywi?cie ma?a. Czekam na dalsze prace.​
 

Shadow Wolf

New User
Joined
Jan 10, 2011
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Domek - do oceny.

Zacznijmy ten pi?kny dzie?... Og?lnie to podoba mi si? praca ^-^ lecz mog?e? na t?o tam gdzie jest "nico??" doda? traw? i natur? tak? w?a?nie jak? Robisz bo idzie Ci to bardzo nie?le ; )... Wype?niaj t?o to lepiej b?dzie widoczne wszystko dla oka...

Ocena: 5,5/10.
Zainspirowa?o mnie to do mapowania ^-^ nied?ugo mo?e co? wymy?le...
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Domek - do oceny.

Domek nie powala, zwyk?a kwadratowa budowla z do?? umiarkowan? detalizacj?, nawet nie wiesz jak mnie ju? nudzi komentowanie prac pt. "domek".
Pozdrawiam!
 
Status
Not open for further replies.
Top