What's new

Problem ze skillowaniem

Status
Not open for further replies.

Szyber

New User
Joined
Nov 10, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Cze??! Niedawno zrobi?em sobie now? posta? knighta, postanowi?em skillowa? j? w axe, lecz to staje si? dziwnie uci??liwe. Ot?? mam taki problem, ?e skilluje sobie na rotwormach/dwarfach, u?ywam sickle, mam skille 50/50, bije na defensive fighting i posta? zadaje blod hity mniejwi?cej co 50-80 sek, a to znacznie przed?u?a skillowanie. Pr?bowa?em bi? na balanced, ale w tym trybie zabija?em mobki w kilka sekund, zmienia?em te? bro?, lecz to dawa?o taki sam efekt jak bicie na balanced.:confused:
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Problem ze skillowaniem

Jak masz jakiegos dobrego shielda idz na slimy do venore tam gdzie jest black knight quest klucz wezmiesz z drzewka obok questu jest to drzewko matke bijesz do yellow hp zebys wiedzial ktora to tylko co jakis czas musisz zabijac matke bo im dluzej cie bije tym wiecej cie bije ja na tych skill juz tam skillowalem i bylo dobrze o wiele lepiej niz na rotach/dwarfach.
 

Szyber

New User
Joined
Nov 10, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Problem ze skillowaniem

Jak masz jakiegos dobrego shielda idz na slimy do venore tam gdzie jest black knight quest klucz wezmiesz z drzewka obok questu jest to drzewko matke bijesz do yellow hp zebys wiedzial ktora to tylko co jakis czas musisz zabijac matke bo im dluzej cie bije tym wiecej cie bije ja na tych skill juz tam skillowalem i bylo dobrze o wiele lepiej niz na rotach/dwarfach.
Dzi?ki za odpowied?, a demon shield starczy zeby skillowac na slime czy na mmsa lepiej dozbiera??
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: Problem ze skillowaniem

Wszystko za od og?lnego eq, jednak demonka powinna wystarczyc na wszelki wypadek we? pare hp potk?w. Jak nie dasz rady na slimach to idz na minotaury skillowac.
 
Status
Not open for further replies.
Top