What's new

-Tibia 8.60 Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Status
Not open for further replies.

grzybowka

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

nie przesadzajcie znowu,admin pewnie obnizy mlvl tamtemu.Ja gram sobie od wczoraj i jest nawet fajnie,niez?a mapka,wbrew pozorom nie expi sie tak szybko.A to dopiero pocz?tek,jeszcze nikt nie wyprobowal skila rozdzki bo sa za male lvle zeby ja zdobyc.Og?lnie jest co robi?.Mo?e ta atlantyda lepiej si? prezentuje ale na razie jej nie ma i nie wiadomo kiedy b?dzie,ile ju? by?o zreszt? takich zapowiedzi.Ja zach?cam wszystkich do wbijania na Demetri
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

@up
Obni?a? komu? mlvl albo lvl z racji takiej, ?e wykorzysta? co mu by?o dane ? Bez sens
 

eldorado

Active User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Age
30
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Serwer bardzo fajny ale administracja zepsu?a serwer dodaniem eventu 300x exp na 20min
po tych 2 minutach gracze mieli po 70lvl a nowi m?czyli si? nabi? 20lvl :)

Polecam res postaci i lepsza reklam? zrobi?, co to jest 20 online nied?ugo im si? znudzi i b?dzie 0 online |szkoda tak fajnego serwera z?by si? zmarnowa?|
 

Hanto1994

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

up.z tego co wiem to najwy?szy lvl po evencie by? 50 wi?c to chyba nie jest jakis mega wysoki lvl
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Zr?bcie co? z tymi trainerami, bo mo?na si? zabija? :d i zr?bcie No-Logout, bo to bezsensu ja chce nabi? przynajmniej 100 sworda a dopiero potem i?? expi? ^^ a tak to musz? przy kompie siedzie? i pilnowa? ?eby mnie nie logne?o. Je?eli uwa?acie i? za du?e b?d? skille to obni?cie skill do 10 np. Co do ots'a jest spoko mapka zachwyca jest dopracowana. Przyda?o by si? doda? wi?cej resp?w Rot?w pod miastem bo niekiedy jak wbije tam 4 osoby nie mam nawet 2 rot?w na klat?...

@edit
Jeszcze przyda?o by si? zrobi? co? z tym sms shopem, dodajcie jaki? sword z atakiem 49 np z brak wymaganiem lvl'elowym. A co do Eq na start to mo?e przyda?by si? jaki? plate secik i dwarven shield??
 
Last edited:

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

@up
SHUahushuHUASHhsuahushuSHUAH - sorry
No-Logout ? Szalony chyba jeste? ... o ile si? nie myl? to jest serwer RPG. Mo?e maj? ci jeszcze te skille za "frajer" da? ? Co do sms shopa ... bez komentarza.
Ty, a mo?e jeszcze niech wrzuc? jakie? 100 cc na start ? Fajnie by by?o co ?
 
Joined
Jun 17, 2009
Messages
38
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Gram na ots i naprawde warto!!!,masa event?w,du?o expowisk i unikalna mapa,s? tak?e tak?e super misje i ulepszenia broni. Tylko wbija?!!!!:D
 

Eloyoyo

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

to juz jest koniec ots ze stronka off i wbic nie mozna??? czy tylko jakies update?;>
 

Eloyoyo

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

a wiadamo kiedy ots bd online? i co dodadza w tym update?
 

Reaverek

User
Joined
Oct 3, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Naprawa bug?w, expy itp :]
Znaczy tak mi si? wydaje bo tak s?ysza?em wczoraj.
 

Anbu92

User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
49
Reaction score
8
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Party system fajny? Ta, zajebisty :D... NPVP zr?bcie i wyjdzie na to samo, spotkaj? si? 2 ekipy i zaczn? jebac UE p?ki mana si? nie sko?czy.
Unikatowe trainery? Tak?e zajebiste, ?ci?gni?te z fanii. Wi?c mamy plagiat i bezsensowne skrypty. Enjoy
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Party system fajny? Ta, zajebisty :D... NPVP zr?bcie i wyjdzie na to samo, spotkaj? si? 2 ekipy i zaczn? jebac UE p?ki mana si? nie sko?czy.
Unikatowe trainery? Tak?e zajebiste, ?ci?gni?te z fanii. Wi?c mamy plagiat i bezsensowne skrypty. Enjoy


Wiem, ?e jeste? w ekipie valturi lub by?e? (nie wnikam), ale jakby? troszk? poczyta? to by? wiedzia?, ?e ten system nie zosta? wprowadzony, a my go ulepszamy.
Co do trainer?w, to si? mylisz. By?o robione przez mappera, kt?ry nie wiem czy gra? na fani czy nie ale s? inne ni? na fani. Wi?c prosz?, pomy?l zanim co? napiszesz -.-
 

Misio021

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
230
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Wbijajcie na OTS i nie sluchajcie pierd?? jakie pisz? ludzie ots jest zajebisty kto chce sobie dlugo pograc to zapraszamy juz jest dedyk nie wierzysz wejdz i zobacz ile godzin juz jest online ots ;p to nie sciema wbijaj ;p
 

eriis

User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Wbijajcie na ots naprawde jest fajny tylko gra tak malo osob ale to juz sie zmieni bo zakupilismy dedyka i chodzi na dedyku.Na ots panuje mila atmosfera ;p
 
Last edited:

Eloyoyo

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

no niestety jak yza 1 razem niewypal z tego ots, po 4 ludzi online codziennie, gmow wcale online nie ma i nic nie robia zebz gralo sie lepiej i zeby ludzie wbijali
kolejna porazka tego ots
Elo
 

Xarris

User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
43
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

gmow wcale online nie ma i nic nie
Ca?y czas kto? jest praktycznie z support'u wi?c nie opowiadaj g?upot

ic nie robia zebz gralo sie lepiej i zeby ludzie wbijali
Robimy.Co chwile poprawimy bugi lada moment i update gotowy..
 

grzybowka

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

niestety serwer to kaszanka,codziennie gra po 3,4 os,lagi takie ?e g?owa boli,wczoraj chcia?em pogra? chwile poszed?em na expa i tak zacz??o lagowa? ?e pad?em-po tym pierdoln??em serwer w k?t i nie zamierzam ju? tam w og?le wbija?.
 

Collerk

Active User
Joined
Jul 12, 2010
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl ! True RPG, Zapowied? III

Naprawd? jest to pi?kny ots PRG z du?? map?, no ale niekt?rzy nie umi? tego doceni? i dlatego jest po 5 os?b online.
 
Status
Not open for further replies.
Top