What's new

[MH] Galeria

Status
Not open for further replies.

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Starsze









Nowe
 

Exposite

User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
14
Reaction score
6
Odp: [MH] Galeria

Prace bardzo ?adne, widz?, ?e nie brakuje Ci pomys??w, wszystko jest naprawd? ciekawie wykonane.
Nie dostrzegam jakichkolwiek b??d?w, og?lnie jest spoko i nie mam zastrze?e?.
Podoba mi si? Tw?j styl.
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: [MH] Galeria

Zapewne ju? s?ysza?e? to miliony razy, jeste? boski. Twoje mapy to normalnie 7 cud tibii xD Ilo?? pomys??w jakie przelewasz do swoich prac s? niezliczone. Masz najbardziej oryginalny styl, kt?ry jest jednym z najlepszych na ?wiecie. No normalnie nie wiadomo co powiedzie?.

Dodawaj jak najwi?cej prac, gdy? a? chce si? je ogl?da?. Masa detali, z kt?rych ka?dy jest na swoim miejscu. 'Miszczu' tak trzymaj! :D

@Down To jest w?asny ME Eternal Kingdoms i tam s? tylko te sprity :p
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [MH] Galeria

Stary ja tu ju? siedz? z 2 miechy na tym forum a pierwszy raz widze twoje prace ;d S? po prostu przepi?kne i nie wiem czemu zani?asz sw?j poziom.. powiniene? mie? zaawansowany.. ;) Najbardziej podobaj? mi si? te cyclopy z wodospadami - uwielbiam takie klimaty. Nic tylko ogl?da?

A w tym "nowe" jakie id maj? te drewniane i kamienne ?ciany? Bo mam SME pod 8.6 i nie mam czego? takiego, czy?by to by?o 8.62? Twoje w?asne mody? Prosz? o odp.


Powodzenia! ;)
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [MH] Galeria

Nie wiem co mam Ci napisa?, przecie? dok?adnie wiesz jakie mam o Tobie pozytywne zdanie. Jeste? idealny w ka?dym calu, ?wietnie dobierasz detale, pomys?y bij? na g?ow? wi?kszo?? mapper?w, jeste? w tym na prawd? dobry. Tylko nie wiem czy takie gwiazdy jak Ty czytaj? posty od takich szarak?w jak ja. Dodawaj zdj?cia z poziomu map-edytora.

Pozdrawiam!
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: [MH] Galeria

@up
Zwal sobie jeszcze przy tym. -.-

Prace mo?e i pomys?owe, ale do mnie nie przemawiaj?. Co do ostatniej pracy - architektura ssie, jedyne co mi si? tam podoba, to bordery i natura, chocia? i ona jest troch? dziwna. Podniecacie si? jego pracami, bo wszystko jest tak pi?knie wydepilowane in-game, ja czekam na co? z ME.

@down
No, teraz jest zajebi?cie. :D
 
Last edited:

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: [MH] Galeria

Znalaz?em co? starego mo?e Ci wystarczy.
 
Last edited:

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: [MH] Galeria

Mapy s? wy?mienite, wszystko jest na swoim miejscu, wszystko dobrze, a? wr?cz nie mam s??w ?eby okre?li? to co czuj? do tych prac, prosto m?wi?c zakocha?em si? w nich, tylko dla czego masz poziom ?rednio zaawansowany ? Wed?ug mnie zas?ugujesz na poziom Zaawansowany. Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam!!
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [MH] Galeria

Twoje prace poprostu s? znakomite, masz wiele pomys??w i umiesz je przedstawi? w spos?b odpowiedni. Na sz?stym zdj?ciu masz b??d z wodospadem. Ale je?eli to twoje stare prace to chyba nie ma co ich poprawia? :p
Pozdrawiam!
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: [MH] Galeria

Wi?c tak...

Og??em:

Screeny w grze ?adnie si? prezentuj?.

Troch? nadu?ywasz metal fittings

Screeny dalsze s? za du?e lepiej je przycina?.

Dalej jest troch? ma?o detali, jednak praca i tak jest na dobrym poziomie.
Ci??ko jest si? do czego? przyczepi? ?adnie wysz?y.

W pierwszym jedynie pod?oga si? zlewa w budynku po lewej, jednak ma?y border powinien to za?ata?.

Na drugim screenie jest bandit na dachu, jednak nie wiem czy to celowe dzia?anie. Drugi screen jest lepszy.

Trzeci screen: Nie widz? tu bardzo niczego do pokazania.

Zimowe kopalnie: Dziwnie to wygl?da, ale pasuje do klimatu RPG

Wodospad:
ten dolny ma troch? ?le dopasowan? wod? ale wygl?da OK.

Piekielne klimaty: Nie specjalnie mi si? to podoba. Brama kt?ra si? pali ale si? nie spala i na drugim screenie ?uk prowadz?cy do nik?d r?wnie? pal?cy si? i iskrz?cy bez powodu.

Co do tych dw?ch ostatnich screen?w w pierwszym po?cie. Pierwszy screen: nie ma nic niezwyk?ego, w drugim podoba mi si? tylko mur i wie?a, niestety za ma?o je wida?.

Pierwszy screen z edytora, drugi post: Nie mia?bym si? do czego doczepi? gdyby nie te ?odzie po lewej.

Miasto: Podoba mi si? tylko trzeci screen. Pierwsze dwa jako? za prosto wysz?y.

Domek w suchym terenie i screen ni?ej: og??em ?adnie, ale za du?o detali
G?ry: pierwszy screen ?adnie si? prezentuje. Reszta nie pokazuje nic ciekawego.

Dwa ostatnie screeny przyci?gaj? uwag? i ?adnie si? prezentuj?.

Rada: Wprowadzaj detale na wi?ksze tereny a na mniejszych nie nawalaj ich a? tyle. Moim zdaniem to przys?ania obraz, jednak ka?dy postrzega go inaczej.
ci??ko mi to oceni? w pe?nej skali. Wacham si?, wi?c dam 8.5/10

@Swordfish
m?drze gadasz ^^

@Fluos
Nie rozumiem Twoich post?w. Krytykujesz wszystkie prace, te ?rednie oceniasz pozytywnie. Czy to jaki? rodzaj pr?by?

Pozdrawiam.
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: [MH] Galeria

Nie lubi? s?odzi?, ale nawet gdy nieestetycznie robisz prace, to i tak jest ?wietna bo potrafisz wszystko do siebie dobra? jak ma?o kto. Mo?e pora na sklejenie tego do kupy, dodaniu paru miast, zorganizowanie quest'?w i stworzenie porz?dnej mapy, kt?ra mog?a by s???y? paru wi?kszym OTS.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [MH] Galeria

Sama architektura i detalizacja jest w jak najlepszy porz?dku. Jedyne do czego mog? si? przyczepi? to do otoczenia, kt?re jest przepaskudne. M?g?by? nam wszem i wobec wyja?ni? co to jest za praca, jakie przes?anie z niej p?ynie, jakie refleksje?
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: [MH] Galeria

Juz ci odpowiadam dlaczego taki moj styl a nie inny. Chceia?em ?eby poruszania si? po tamtym terenie nie sprawia?o trudno?ci. NIewiem dok?adnie co Ci si? nie podoba. Prosze wyszczeg?lnij to co jest z?e bo ch?tnie sie czegos naucze.
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: [MH] Galeria

Jak zobaczy?em te prace powiedzia?em sam do siebie (CO W MOIM PRZYPADKU A? NIE JEST NORMALNE): a? chc? si? ?y?. Mo?na ci? nazwa? "Zaawansowanym" jednak ?e jest na dw?ch pracach po jeden bug, ale to takie malutkie. Og?lnie ocenie na 8/10 bo zawsze mo?e by? lepiej.
 

elenomorgan

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
225
Reaction score
13
Odp: [MH] Galeria

prace po prostu genialne, 9,9/10 prosz? o wi?cej ss^^
 
Status
Not open for further replies.
Top