What's new

Pocz?tkowe ustawienia postaci

Status
Not open for further replies.

Daffzin

User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Witam,
mam ot?? taki problem. Mam acc maker v1.1 i nie mog? znale?? pliku, w kt?ry ustawi? level nowo za?o?onej postaci, oraz hp, temple position itd... Znalaz?em w creaturescripts firstitems ale tam si? tylko zmienia itemy na start, a jaki plik jest odpowiedzialny za level, many, hp, cap, temple position i inne to nie wiem. Szuka?em wiele razy w google.pl, niestety bez skutku. Pomy?la?em, ?e na tibia.net.pl znajdzie si? kto?, kto b?dzie mi potrafi? pom?c. Czekam na odpowiedzi. Z g?ry dzi?kuje za pomoc, lub pr?b? pomocy. :)
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Pocz?tkowe ustawienia postaci

@up
Mu nie o to chodzi... z tym sam by sobie poradzi? bo napisa?:
Znalaz?em w creaturescripts firstitems ale tam si? tylko zmienia itemy na start

Przy instalowaniu acc makera pojawi?y Ci si? w bazie postacie o nickach Druid Sample, Knight Sample itp. Wszystko co b?d? posiada?y sample to gdy ktos tworzy posta? pobierane s? dane z sampl?w. Czyli: dasz 1 cc Druid Sample to jesli ktos zrobi druida te? b?dzie mia? 1 cc. Tak samo jesli ustawisz Druid Sample level 100 to nowo za?o?ona posta? druid te? otrzyma ten lvl. Jesli chodzi o plik, kt?ry dodaje co level many, hp itp. znajduje si? on w /data/xml/vocations.xml

Co do temple position is wrong:
http://tibia.net.pl/pomoc-z-ot/288557-rozwiazanie-temple-position-wrong.html

Pozdrawiam,
ErMex


Notka moderatorska:
OT Expert, + 1pkt
 
Last edited by a moderator:

Daffzin

User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Pocz?tkowe ustawienia postaci

Aaa faktycznie, ErMex, nie ?eby wysz?o, ?e powiem 'wiedzia?em'. Ale naprawd? zapomnia?em, ?e taka opcja jest mo?liwa. Faktycznie ju? mi si? przypomnia?o i ten Temple position ustawie w tych postaciach, nie trzeba b?dzie nic wi?cej robi?. Dzi?ki za pomoc. Zapami?tam to, jak wbije odpowiedni? ilo?? post?w, to dam repucika ; d

Notka moderatorska:
Zamykam w takim razie
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top