What's new

ACC Marker konfiguracja - Problem

Status
Not open for further replies.

Hydross

New User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
8
Reaction score
2
Witam,
robi?em wg. poradnika i stoj? na pkt. 7
http://tibia.net.pl/konfiguracja/66...heforgottenserver-i-gesior-account-maker.html
Dok?adnie podpunkt c).

Chodzi o to, ?e pobra?em acc marker tak jak opisane w htdocs wywali?em wszystko opr?cz folderu xampp a nast?pnie w g??wnym folderze tym htdocs skopiowa?em wszystkie pliki od accmarkera. Niestety ku mojemu zaskoczeniu localhost zamiast wygl?da? jak w poradniku (konfiguracyjnie) pisze - Index Of /
i tu s? pliki od accmarkera. Ch?tnym mog? pokaza? screena.
Prosz? o pomoc - z g?ry dzi?ki i pozdrawiam.
 

Errizetee

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
89
Reaction score
0
Odp: ACC Marker konfiguracja - Problem

pokaz screena jak to wyglada
 

Hydross

New User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
8
Reaction score
2
Odp: ACC Marker konfiguracja - Problem



Prosz? bardzo - screen.
 

Errizetee

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
89
Reaction score
0
Odp: ACC Marker konfiguracja - Problem

Nie wiem czy cie dobrze rozumiem. Po pierwsze otworzyles folder htdocs i wywaliles z tamt?d wszystko i wkleiles tam acc maker tak ? Po drugie z tego co tu napisales okazuje sie ze masz xampa w htdocs ? Po trzecie jak chcesz zmienic localhost to w configu a to co mi pokazales na screenie to sa pliki czyli layout(wyglad stronki itd...). Odpowiedz mi na te dwa pytania.
 

Ichtio

Senior User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
661
Reaction score
52
Odp: ACC Marker konfiguracja - Problem

Tu pokazuje pliki w folderze htdocs. Nie usun??e? wszystkiego co tam by?o pr?cz foldera xampp. Usu? i wgraj na nowo xamppa, na pewno pomo?e. Albo zobacz czy Ci tam jeszcze co? nie zosta?o.



Pozdrawiam
Ichtio !
 

Hydross

New User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
8
Reaction score
2
Odp: ACC Marker konfiguracja - Problem

Nie wiem czy cie dobrze rozumiem. Po pierwsze otworzyles folder htdocs i wywaliles z tamt?d wszystko i wkleiles tam acc maker tak ? Po drugie z tego co tu napisales okazuje sie ze masz xampa w htdocs ? Po trzecie jak chcesz zmienic localhost to w configu a to co mi pokazales na screenie to sa pliki czyli layout(wyglad stronki itd...). Odpowiedz mi na te dwa pytania.

1. Tak jak pisz? w poradniku wywali?em wszystko opr?cz folderu xampp i wklei?em (nie do folderu xamppa tego w htdocs) tylko do g??wnego folderu htdocs acc marker.
2. Mam xamppa standardowo na C:\Xampp a ten folder xampp mie?ci si? w C:\Xampp\htdocs\xampp (Pewnie chodzi Ci o to, ?e jest zainstalowany xampp w xamppie ot?? nie, ten folder w htdocs ma w og?le inne pliki).

@Ichtio
Na 100% usun??em wszystko opr?cz folderu xampp.
 

autise123

Advanced User
Joined
Feb 6, 2011
Messages
227
Reaction score
0
Odp: ACC Marker konfiguracja - Problem

Masz moze windows 7? Jezeli tak to musisz zainstalowac xampa na dysku d poniewaz windows 7 w jakichs sposob chroni dysk c i zawsze moga byc jakies problemy
 
Status
Not open for further replies.
Top