What's new

Moj film i kolegow

Status
Not open for further replies.

piterek1945

New User
Joined
May 12, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Witam was chcial bym wam przedstawic mojego filma i kolegow inaczej W11 :> film jest na youtube i prosil bym o komenty a nie


ooo nastepny noob ,, temat do zamkniecia , jaki zal znow dziecko neo,,


hxxp ://youtube.com/watch?v=GxIEo2a3DRo

hxxp = http

Odrazu wam mowie to nie jest zaden jakis film jakis tibianczykow , nikt tam nie gra w tibie i prosze was nie dawwajcie takich postow jak mowilem chce sie z wami tylko po smiac i nic innego ;)
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Omg, to jest ?mieszne ?
To jest ?a?osne !
Dzieci bawi? si? w dorso?ych policjant?w -.-
Poprostu rzal i bul >.<
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Mogli by?cie si? nie ?mia? i by? troch? wi?ksi, a wy wygl?dacie na 10 latk?w. Brawa dla Ciebie. Ja nie przyznawa?abym si? do tego filmiku, bo jest denny
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
S?dze to samo, co Panie up ^.- To jest ?a?osne...
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Omg -.-
?enada :mad:
I po co Ty takie filmiki wstawiasz ?
Macie chyba po 10 lat w d?? ...
 

Tyrael

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
31
Reaction score
1
Ludzie trzymajcie mnie...

Ty co zobaczy?em powali?o mnie bardziej ni? jakie kolwiek tanie wino...
nie wiem co to by?a czy komedia czy tragedia oparta na prze?yciach grupy "dzieci neo". Zabrali?cie mi 10 cennych minut z mojego ?ycia...
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
@Up te? si? ba?em i dlatego po 2 minutach wy??czy?em film.

A, ?e jestem moderatorem powinienem powiedzie? co? stosownego, co? jak Leo w reklamie banku. Panowie w Polsce (podejrzewam, ?e na ca?ym ?wiecie) filmy takie nara?one s? na krytyk?. Sam z kumplami robi?em co? podobnego i podoba?o si? to tylko mi moim znajomym bo si? znamy - reszcie nie. Dlaczego takie filmy nie zyskuj? uznania? Bo tutaj niewida? nawet amatorszczyzny - nic. My robili?my bardziej "profesjonalnie" tj. nie ?miali?my si? g?upkowato i nnie patrzyli?my prosto w obiektyw. A, ?e ja jestem zapalonym mi?o?nikiem obr?bki film?w itd. wi?c jako pan re?yser o wszystko dba?em i uj?cia nie by?y takie z?e :). Mimo to i tak nie wypu?cili?my filmu na g??bok? wod? - bo po co? Je?li chcecie co? zrobi? fajnego musicie wszystko obmy?li?, ka?dy kadr ( nie musi by? jak w profesjonalnych wytw?rniach, ?e ka?dy kadr jest rozrysowany) Proponuje wymy?li? jaki? scenariusz, miejsca do niego a sam kadr ju? w czasie kr?cenia korygowac. Wiem, ?e to wygl?da tak jak bym wam radzi? ?eby?cie wsadzili w to kupe kasy itd. Wcale nie wystarczy troch? ch?ci i nie dla kogo? tylko dla siebie bo ja ogl?daj?c po 2 latach m?j filmik ?mieje si? z tego i jestem zadowolony, ?e co? fajnego wysz?o. Pozdrawiam Drexav!
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Chcia?oby sie powiedziec "krytyka mnie nie tyka", lecz tu jednak mysle ze krytyka Was tyka.Film normalnie godny oskara... z czekolady.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
#Drexav: Ok, rozumiem. Te? kiedy? tak si? bawi?em z kumplem. Ale ?eby ?adowa? takie filmy do Internetu?!

#topic: Bul, rzal i tragedia. Wygl?dacie na dziesi?ciolatk?w, w tle s?ycha? ca?y czas ?miech, og?lnie kicha. Obejrza?em do po?owy. Dalej ju? nie mia?em si?y.
 

olekturbo

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
192
Reaction score
7
Age
34
Jednym s?owiem powiem "?enada". Nie wiem czy to kr?cili dzieci neo, czy kto...
Radze nie ogl?da?... Po co ja ogl?da??m? B?d? mi sie koszmary po nocach ?ni?y.
 
Status
Not open for further replies.
Top