What's new

Program do szybkiego zmieniania ip w config.lua [8.10][XML]

Status
Not open for further replies.

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Witajcie.
Czy istnieje program ktory zmieni ip w config.lua na aktualne. Bardzo bym prosil o link albo o napisanie go w jakims j?zyku programowania. Jezeli ktos ma dajcie na speedyshare. Bardzo bym o to prosi?. Z g?ry WIELKIE THX.
 

sylann

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
36
Reaction score
1
i po co ci takie co??? jak nieznasz swojego ip to wejdxz w Start-Uruchom[lub run..]-i wpisz ipconfig i ci wyskoczy jakie masz ip
(a w og?le to takiego czego? chyba niema :p )
 

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
sylann jak bys chcial wiedziec to ja znam doskonale swoje ip. zmienia mi sie ale to nic bo wchodze na whatismyip.org i mam a nie tak jak ty. musisz w windowsie sprawdzac jakie masz ip. wez sie zastanow. a tak na temat to ten program by sie przydal bo nie trzeba wpisac caly czas innego tylko sam wpisuje. no i nie pisz takich bezsensownych koment?w.
 

luki33

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
31
Reaction score
4
Nie sz?ysza?e? o no-ip wtedy nie b?dziez musia? zmienia? ci?gle. Wejd? na no-ip.pl i poczytaj.
 

sylann

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
36
Reaction score
1
Nie sz?ysza?e? o no-ip wtedy nie b?dziez musia? zmienia? ci?gle. Wejd? na no-ip.pl i poczytaj.
ma racj? we? se pobierz no-ip lub poszukaj w google jaki? program i basta :] ;):D
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
bo?e prosz? was nie znacie si? to si? nie odzywajcie!

Daniolki said:
Witajcie.
Czy istnieje program ktory zmieni ip w config.lua na aktualne. Bardzo bym prosil o link albo o napisanie go w jakims j?zyku programowania. Jezeli ktos ma dajcie na speedyshare. Bardzo bym o to prosi?. Z g?ry WIELKIE THX.

wejd? w config.lua znajd? linijke i popraw na:

HTML:
-- server ip (the ip that server listens on)
ip = "auto"

teraz gdy twoje IP b?dzie si? zmienia? OTS b?dzie generowa? IP automatycznie zatem nie musisz ju? nic nigdy poprawia?. Pozdrawiam.
 

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Kamil ale jak ja mam auto to mi pisze 192. itd. a chodzi mi dokladnie o to zeby program kopiowal zawartosc strony www.whatismyip.org i pozniej wklejal to w linijcie ip = "tutaj daje ip" moze by sie dalo to jakos zrobic. Prosze o to kogos kto umie programowac w C++ lub C
 

krzet

New User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
5
Reaction score
0
moge Ci w pascalu napisac program ktory ebdzie to robil, nie ebdzie on podkomponowany pod ots, odpalasz go i IP ci sie zmieni w pliku config.lua
pozdrawiam
edit
oj sorka i do tego jeden plik wsadowy .bat aby pobrac ip kompa ;]
 
Last edited:

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Luki a z no-ip jest tak ze wpisujesz swoja domene do url a ip dajesz auto i dziala wszystko ?? na ots moga wlazic ludzie??
 

sylann

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
36
Reaction score
1
Kamil ale jak ja mam auto to mi pisze 192. itd. a chodzi mi dokladnie o to zeby program kopiowal zawartosc strony www.whatismyip.org i pozniej wklejal to w linijcie ip = "tutaj daje ip" moze by sie dalo to jakos zrobic. Prosze o to kogos kto umie programowac w C++ lub C
Jak ci pisze IP jak masz auto 192.... to znaczy ?e masz wew IP i jedyne wyj?cie to Hamachi lub i? tam z k?d kupi?e? internet i im powiedz ?eby ci zmienili na zew iP to chyba nic niekosztuje.:D:D
@down(daniolek)
a ty nienabijaj tyle post?w tylko Edytuj bo kogo ty spamujesz??
wida? sie nieznasz na OTSach i niewiesz co to Wewn?trzne IP a co to Zewn?trzne :p
 
Last edited:

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Dobra sylann nie wypowiadaj sie w tym temacie bo nawet nie wiesz o co chodzi.
 

taurus9

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Je?li ip zaczyna si? na 192 to wiadomo ?e jest to wewn?trzne. Dajesz w configu ip adress auto a server url wpisujesz domene np. xxx.no-ip.org Wiem ?e to ju? by?o ale chcia?em uporz?dkowa? ;]
 

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
@up
Czyli to jest tak ze wpisze w polu ip auto a w url domene z no-ip tak?? i wtedy nie musze zmieniac??
 

urbexx

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
109
Reaction score
3
Zale?y od silnika,ale w wi?kszo?ci to dzia?a.
Tak
 

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Ponawiam pro?b? bo mi nikt jeszcze nie pomogl.
 

Metem

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
74
Reaction score
6
To zalerzy od silnika, mozesz ta opcje dodac do kazdego silnika (widzialem gdzies ten skrypt) ale to tylko jak masz source. Ale np z TFS niebedziesz mial problemu bo tam juz jest ta opcja. Czyli mozesz wpisac swoj adres z no-ip.


PS: Jak ktos ustawi na auto i mu wyskoczy: 192.168.... to nie znaczy ze ma TYLKO wewnetrzne ip tylko ze zle wykrywa.
 
Status
Not open for further replies.
Top