What's new

Nabory do rodzinek/gildii/teamów na wszystkich światach!

Otherwise

New User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
7
Reaction score
3
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

Z g?ry przepraszam, ?e bez wzoru, ale mam ju? przygotowany post, wi?c mam nadziej?, ?e nie zostan? ukarany. Dzi?kuj? bardzo. Prosz? o nie karanie mnie i nie usuwanie tego postu.
Witajcie gracze,
dzisiejszego dnia chcia?bym przedstawi? sw?j pomys? dotycz?cy ?wiata Saphira. Na forum jestem nowym u?ytkownikiem, lecz do?wiadczenie to ja mam.
Nie nalegam, aby wszyscy zaraz si? przenosili, ale cieszy?bym si?, je?eli osoby, kt?re chcia?yby si? zabawi?, chwile poczu? powiew przygody, adrenaliny to serdecznie was zapraszam. To s?owem wst?pu, przejd?my teraz do reszty.

Saphira jest to serwer, kt?ry wyr??nia si? ma?? ilo?ci? graczy, zaj?tymi expowiskami(b?dzie, co zabija?) i du?ymi ilo?ciami graczy, kt?rzy zabijaj? tak zwani 'pk'. S?owo zaj?te expowiska nie jest dos?ownymi s?owami, owszem znajdziemy expowiska, kt?re s? zaj?te, ale gra tutaj ?rednio 200-400 graczy, wi?c nie s?dz?, aby wszystkie expowiska by?y zaj?te. Serwer zosta? wybrany, poniewa? mieli?my gra? tutaj z rl'ami - lecz oni olali spraw? i graj? dalej na swoich ?wiatach.

Ja postanowi?em, ?e dalej b?d? tutaj gra?, ogarn? ekip?, kt?ra, cho? troch? zna si? na pvp. Je?eli si? nie znasz, nie martw si?. Nauczymy Ci?. Mam mn?stwo pomys??w, mn?stwo taktyk, mn?stwo pozycji na trapowanie ludzi. Id?c na akcje mo?esz by? pewny, ?e nie zdob?dziesz fraga za owego gracza, kt?rego b?dziemy bili. Wystarczy porz?dnie mnie wys?ucha?. Jestem bardzo do?wiadczonym graczem, kt?ry zna si? na rzeczy.

Na razie mam zamiar zebra? ekip? 15 osobow?, kt?ra si? nie wykruszy. P?ki, co nie ka?e wam kupowa? pacc?w, poniewa? sam nie kupuj?. Na razie wystarczy, ?e b?dzie ogar, char i profesja w tym wypadku (sorcerer). Je?eli masz zamiar gra? ju? od pocz?tku to graj kim chcesz, ale potem licz si? z tym, ?e mo?esz zmieni? profesj?. Na pewno dw?ch knight?w musi by?. Kto? b?dzie musia? sta? na defie prawda? Na razie b?dziemy grup? sporz?dzaj?c?, p??niej gildi?, a p??niej postrachem.

ventrillo.gif

Mamy swoje ventrillo 3.0.*. Osoby zainteresowane dostan? ip, port i has?o na pw.

Czego od was oczekuje na dzie? dzisiejszy?
Mikrofonu, ventrillo 3.0.*, chara na ?wiecie Saphira(Najlepiej sorcerer!)

Na razie nasza ekipa to trzy osoby.
Ja - 9 sorcerer
Krzysiek - Luris Cropwel 21 pallek
Polnix - Polnix Cropwel 5 no vocation
Nie ka?e wam robi? takich nick?w jak my, najlepiej, aby?cie nie mieli takich nick?w, poniewa? pewnie po paru akcjach - b?d? nas hunci?, tak jak to kiedy? ju? si? zdarzy?o. R?bcie w?asne nicki.

To na razie tyle, ch?tnie przyjm?, p?ki co ka?d? osob?, sprawd? swoj? si??, sprawd? mnie, sprawd? nasz skill pvp - mo?e, wtedy zostaniesz i b?dziesz z nami ?wietnie si? bawi??

podsumowuj?c;
NIE KA?E NIKOMU ZE MN? GRA?, SUGERUJE, JE?ELI JU? MASZ ZAMIAR GRA? Z NAMI, SUGERUJE TOBIE PROFESJE SORCERER, PONIEWA? ONA MA CZARY, KT?RE NA FACCU STRASZNIE SI? PRZYDAJ?. MO?ESZ ZOSTA? KA?D? PROFESJ?, JA TYLKO TOBIE SUGERUJE.

CH?CI O DO??CZENIE PROSZ? KIEROWA? NOTKA/PW.
 
Last edited:

Perif

Active User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

1. G??wne informacje
Szukam ogarni?tej "jednostki" kt?ra zechcia?a by ze mn? gra? na jakim? serverze Iridia(pvp). M?wi?c "jednostke" mam na my?li rodzinke. D Czyli przed nickiem mog?o by? jakie? s?owo np. Black -tu nick-
Przyk?ad: Black Perif
(Oczywi?cie nazw? nie b?dzie "black")
Nic w sumie jeszcze nie powsta?o, ale mam paru ch?tnych kt?rzy by zagrali.
Je?li by?oby du?o os?b mog?a by powsta? gildia.


2. Co by robi?a taka rodzina
Spis:
-Questy
-Hunty
-Wsp?lne skillowanie/expienie
-Wsp?lne ?miechy, zabawy
I inne (wi?cej mi do g?owy nie przysz?o)
Mo?na by by?o tak?e kupi? domek do kt?rego wst?p mia?by ka?dy z rodziny.

3. Jakich ludzi poszukuje
Tak jak wspomnia?em, paru ogarni?tych os?b. Chcia?bym ,?eby by?o wi?cej ni? 5 os?b.
Limit wieku - niema!
Przecie? o cz?owieku nie m?wi wiek tylko charakter. :p Najwa?niejsze, ?eby osoba nie by?a jakim? p?mpkiem ?wiata, ?ebrakiem, wkurzaj?ca, nerwowa lub no-liferem.
Tak! W rodzinie nie chcia?bym jakiego? no-lifa kt?ry siedzi po 10h przed komputerem.

4.Swiat
?wiat napewno musia? by by? PvP!!!
Ja bym proponowa? Iridie.(Iridia)



5. Wymagania
-Klient Tibii
-Znajomo?? j?zyka Polskiego
I to chyba na tyle. Ventrillo jest.(pw)

6. Inne
Co do pacca, to nie potrzebny, ale jak kto? chce to niech kupuje. Ja zakupie pacca w najblizszym czasie (grudzien)


No i to chyba na tyle.
Je?li kto? chcia?by do??czy? pisa? do mnie na PW.

Sporo skopiowalem od Aviqa w sensie pkt. gdyz sam nie mialem pomyslu jak to napisac a on to dosyc fajnie napisal
 
Last edited:
Joined
Jan 29, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

1. Glowne informacje
Mam zamiar zalozyc team, ktory po jakims czasie przeksztalcilby sie w gildie..
2. Cel
Team bylby stworzony przede wszystkim do pk, lecz nie samym zabijaniem zyc bedziemy.. Takze wykonywaniem questow, wspolnych huntow i ogolnie zdobycie ludzi do wspolnej gry..
3. Mozesz do nas dolaczyc?
Jasne, jesli spelniasz te warunki:
Przede wszystkim szukam ludzi, ktorzy nie przestana grac po tygodniu, lub miesiacu gry. Team mam zamiar zrobic na dluzszy okres czasu.. Bez limitu wiekowego. Wazne abys nie byl zaczepny, nie wyzywal innych, nie szukal wrogow w ekipie i nie wzbudzal problemow w teamie (ktore prowadzilyby np. do rozpadu druzyny).
4. Swiat
Isara, ze wzgledu na nie duza ilosc graczy (wolne expowiska, brak lagow, mniej protectorow : D itp.)
5. Wymagania
Nie mam zbyt wielu wymagan poza tymi w punkcie 3.. Jesli nie ogarniasz pvp lub czegos innego - po prostu sie nauczysz.. Nie kazdy przeciez odrazu byl pro..
Odrazu mowie, ze nie jest wymagany pacc...
6. Inne
Nie posiadamy kanalu ventrillo, wiec jesli jestes posiadaczem takiego to dardzo dobrze..
Mile widziane magiczne profesje (lepiej na pk), lecz knighci i pallkowie tez sie przydadza (przeciez ktos blokowac musi).
Nicki nie musza zawierac wspolnej czesci typu "Del'Impro" (np. Mefi Del'Impro), a wrecz przeciwnie.. Poniewaz po kilku wypadach na pk, odrazu byloby wiadomo kogo bic..
WSZYSTKIE ZGLOSZENIA PRZYJMUJE POD NUMEREM GG : 4567789 !!
Pozdrawiam ; ]
>> Skopiowalem formulke od pana wyzej, podobnie jak on : D Po prostu jest fajna <<
 
Last edited:

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

1. G??wne informacje:
Mam zamiar za?o?y? dru?yn?, kt?ra z zbiegiem czasu za?o?y Gildi?. Gr? zaczynamy od nowa, nie konieczne nowe konto.
2. Cel:
Dru?yn? chcia?bym stworzy? dla wsp?lnej gry. Mo?liwo?? wykonywania wsp?lnych zada?, wbijanie poziom?w oraz co najwa?niejsze - pk.
3. Mo?esz do nas do??czy??
Oczywi?cie, je?li spe?niasz poni?sze wymogi:
- Entuzjazm: Pragn??bym, aby nasza wsp?lna gra nie zako?czy?a si? po kilku/kilkunastu dniach.
- Wiek: Niewa?ne, ka?dy odpowiedzialny gracz z charakterem.
- Aktywno??: Chocia? minimalna. Rozumiem, ?e istniej? r?wnie? obowi?zki.
- Wiele kilogram?w poczucia humoru.
- Chart Ducha: Pad?e?? Trudno, zapisz z?ego pana w vip. Jego czas nadejdzie, a Ty nie rezygnuj z gry.
- Nie wymagane konto premium, lecz mile widziane.
- Nie wymagane Vt, lecz mile widziane.
4. ?wiat:
Isara. Brak lag?w, przyjemna atmosfera, nie ma?o polak?w.
Je?li chcesz wst?pi? do dru?yny lub masz jakie? pytania dotycz?ce postu odezwij si? do mnie na PW lub Gadu:28252431. Wyczekuj? jak najwi?ksz? liczb? os?b.
See you in Tibia!

Nie aktualne!
 
Last edited:

Kyllan Tregarth

Active User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
118
Reaction score
2
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Kyllan Tregarth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 33[b?dzie wi?kszy]
?wiat: Honera
Cel: Hunty, Expy, Kasa
Kr?tki opis: Szukam gildi, znajomuch do wsp?lnego grania[nie takich co chca free items]
Dodatkowe informacje: Napiszcie na honerze ew. priva tutaj
 
Joined
Dec 10, 2010
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: michalko palladin
Profesja: Pall
Poziom: 9
?wiat: galana
Cel: Hunty, Expy, Kasa
Kr?tki opis: Szukam gildi, znajomuch do wsp?lnego grania nie takich co chca free items]
Dodatkowe: informacje: Piszcie
Moje eq: rh , pall arm, b legi, bohy , mms. :)
 

Tea90

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Ascoron
Profesja: Knight
Poziom: 33
?wiat: Antica
Cel: Pomoc w expie , questy
Kr?tki opis: Szukam kogos kto poblokuje dragony
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi lvl 60+ Ed ?eby pobloka?
 

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick:Tooldo
Profesja:Knight niedlugo elite :D
Poziom:131
?wiat:furora
Cel:pogranie sobie z kims ;D czasem pk jakies wypady na questy i exp
Kr?tki opis:wbijac :D
Dodatkowe informacje[/b]:pomagam ludziom ze swojego teamu
 

Lisadr

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
88
Reaction score
4
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick:Wyva Wesa
Profesja:MS
Poziom:20
?wiat:Nova
Cel:Wspole hunty/questy/pk itd
Kr?tki opis:wymagamy vt2.1.4
wbijac jak cos pisac gg: 10649027 gildia jest juz zalozona.
:
 

divxdivine

User
Joined
Jan 18, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Slayer Knightt
Profesja: Knight
Poziom: 44
?wiat: Honera
Cel: Wsp?lne expy, hunty, questy. :)
Rodzaj konta: FACC


Kr?tki opis: Szukam jaki? os?b do wsp?lnego teamu na honerze. Niestety gram tam sam, poniewa? z p?? roku si? tam nie logowa?em i starzy znajomi z VIP ju? tam nie graj?. Je?eli ju? jest jaki? team, kt?ry szuka cz?onk?w to niech napiszcie do mnie na priv. Uprzedzam jednak, ?e je?eli team to gildia to nie bior? udzia??w w warach. Zalogowa?em si? wczoraj i b?d? gra? cz??ciej, je?eli znajd? jak?? zgran? paczk?. Dodam jeszcze, ?e mam druida na 30 lvl, ale to tylko taki pomagier w celach "runkowych".
Je?eli jest kto? osamotniony na honerze - niech do mnie wali ?mia?o :)
Najbardziej lubi? si? kr?ci? pomi?dzy Thais i Venore, wi?c tam mnie najcz??ciej znajdziecie.
 
Last edited:

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Elitarny Polski Plutonowy
Profesja: Knight
Poziom: 10
?wiat: Isara
Cel: Wsp?lny skill, p??niej wsp?lna gra
Rodzaj konta: FACC
Inne: Najlepiej, gdyby? posiada? nisko poziomowego rycerza jak ja. Je?li nie posiadasz postaci, najpierw napisz do mnie, a razem stworzymy postacie z podobnymi nazwami.
Kontakt: PW b?d? komunikator pod numerem 28252431.
 

Zanpakutoo

New User
Joined
Jan 2, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick:Zanpakutoo
Profesja:Knight
Poziom:52
?wiat:Furora
Cel:Spotkanie fajnych ludzi, wsp?lne zajawki, wsp?lna gra.
Kr?tki opis:Poszukujemy z bratem gildi, w kt?rej znajduj? sie fani Bleacha (lub innych anime). W gr? wchodz? wszystkie europejskie serwery Open PVP. Z g?ry dzi?ki za pomoc.
Dodatkowe informacje:Nasz obecny serwer to Furora, ale r?wnie dobrze mo?emy zacz?? gra? od nowa. Prosz? pisa? na PW r?wnie? je?li macie pomys?y stworzenia takiej gildi. Nie jeste?my zwolennikami VT.
 
Last edited:

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

Z g?ry przepraszam, ?e bez wzoru, ale mam ju? przygotowany post, wi?c mam nadziej?, ?e nie zostan? ukarany. Dzi?kuj? bardzo. Prosz? o nie karanie mnie i nie usuwanie tego postu.
Witajcie gracze,
dzisiejszego dnia chcia?bym przedstawi? sw?j pomys? dotycz?cy ?wiata Saphira. Na forum jestem nowym u?ytkownikiem, lecz do?wiadczenie to ja mam.
Nie nalegam, aby wszyscy zaraz si? przenosili, ale cieszy?bym si?, je?eli osoby, kt?re chcia?yby si? zabawi?, chwile poczu? powiew przygody, adrenaliny to serdecznie was zapraszam. To s?owem wst?pu, przejd?my teraz do reszty.

Saphira jest to serwer, kt?ry wyr??nia si? ma?? ilo?ci? graczy, zaj?tymi expowiskami(b?dzie, co zabija?) i du?ymi ilo?ciami graczy, kt?rzy zabijaj? tak zwani 'pk'. S?owo zaj?te expowiska nie jest dos?ownymi s?owami, owszem znajdziemy expowiska, kt?re s? zaj?te, ale gra tutaj ?rednio 200-400 graczy, wi?c nie s?dz?, aby wszystkie expowiska by?y zaj?te. Serwer zosta? wybrany, poniewa? mieli?my gra? tutaj z rl'ami - lecz oni olali spraw? i graj? dalej na swoich ?wiatach.

Ja postanowi?em, ?e dalej b?d? tutaj gra?, ogarn? ekip?, kt?ra, cho? troch? zna si? na pvp. Je?eli si? nie znasz, nie martw si?. Nauczymy Ci?. Mam mn?stwo pomys??w, mn?stwo taktyk, mn?stwo pozycji na trapowanie ludzi. Id?c na akcje mo?esz by? pewny, ?e nie zdob?dziesz fraga za owego gracza, kt?rego b?dziemy bili. Wystarczy porz?dnie mnie wys?ucha?. Jestem bardzo do?wiadczonym graczem, kt?ry zna si? na rzeczy.

Na razie mam zamiar zebra? ekip? 15 osobow?, kt?ra si? nie wykruszy. P?ki, co nie ka?e wam kupowa? pacc?w, poniewa? sam nie kupuj?. Na razie wystarczy, ?e b?dzie ogar, char i profesja w tym wypadku (sorcerer). Je?eli masz zamiar gra? ju? od pocz?tku to graj kim chcesz, ale potem licz si? z tym, ?e mo?esz zmieni? profesj?. Na pewno dw?ch knight?w musi by?. Kto? b?dzie musia? sta? na defie prawda? Na razie b?dziemy grup? sporz?dzaj?c?, p??niej gildi?, a p??niej postrachem.


Mamy swoje ventrillo 3.0.*. Osoby zainteresowane dostan? ip, port i has?o na pw.

Czego od was oczekuje na dzie? dzisiejszy?
Mikrofonu, ventrillo 3.0.*, chara na ?wiecie Saphira(Najlepiej sorcerer!)

Na razie nasza ekipa to trzy osoby.
Ja - 9 sorcerer
Krzysiek - Luris Cropwel 21 pallek
Polnix - Polnix Cropwel 5 no vocation
Nie ka?e wam robi? takich nick?w jak my, najlepiej, aby?cie nie mieli takich nick?w, poniewa? pewnie po paru akcjach - b?d? nas hunci?, tak jak to kiedy? ju? si? zdarzy?o. R?bcie w?asne nicki.

To na razie tyle, ch?tnie przyjm?, p?ki co ka?d? osob?, sprawd? swoj? si??, sprawd? mnie, sprawd? nasz skill pvp - mo?e, wtedy zostaniesz i b?dziesz z nami ?wietnie si? bawi??

podsumowuj?c;
NIE KA?E NIKOMU ZE MN? GRA?, SUGERUJE, JE?ELI JU? MASZ ZAMIAR GRA? Z NAMI, SUGERUJE TOBIE PROFESJE SORCERER, PONIEWA? ONA MA CZARY, KT?RE NA FACCU STRASZNIE SI? PRZYDAJ?. MO?ESZ ZOSTA? KA?D? PROFESJ?, JA TYLKO TOBIE SUGERUJE.

CH?CI O DO??CZENIE PROSZ? KIEROWA? NOTKA/PW.


odpowiedz mi na PM jestem zainteresowany pograniem z wami :) wydajesz mi sie ogarem
__________________
 

danke123

User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
25
Reaction score
1
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick:Shadomorams
Profesja:no vocation-b?dzie Knight
Poziom:1
?wiat:Harmonia
Cel:Wsp?lna gra :) pomoc na wzajem :)
Kr?tki opis:Bractwo
Prosz? pisa? na gg ;)

Notka moderatorska:
Dodaj? gg - 11825739
 
Last edited by a moderator:

umik

User
Joined
Jan 1, 2011
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

moj nick : Patryk Rookman
Profesja : no vocation :)
Swiat: INFERNA
poziom : 6 ale bedzie 15+
Cel : Wspolne pomaganie innym , odkrywanie nowych zagadek rookgarda :)
Krotki opis : moj kuzyn tez gra Kapko Wielki Rookman - tez 6 lvl :)
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
29
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

logomastah.jpg

Rekrutacja otwarta!​

Cz?onkowie rodziny (uzupe?niane) :
- Blancik Mastah (ja)
- Prime Mastah
- Fooyek Mastah
- Xentaziz Mastah
- Silver Mastah
- Obsesjja Mastah

Wst?p : Szukamy cz?onk?w nowej rodzinki powstaj?cej na serverze nebula. Nie jest to rodzinka PK. Planujemy wsp?lne hunty, questy itd.
Je?li wiesz, ?e d?ugo nie pograsz to nawet nie pisz. Nie potrzebujesz PACC by gra? razem z nami, lecz p?atne konta mile widziane :)


Informacje dot. rodzinki :
# Drugi cz?on nicku to : MASTAH ,np. Blancik Mastah
# Obowi?zuj?ce kolorki rodzinki :
outfitl.png

# Posiadamy w?asne ventrillo (40 slot?w, wersja 2.14) wi?c przyda?o by si? aby ka?dy cz?onek mia? mikrofon
# Nie bijemy random?w! Gdy masz problem z jakim? graczem ustalamy na vt co z nim robimy
# Nigdy nie prosimy o free itemy, jeste?my ogarni?t? rodzink?, nie r?bmy z siebie noob?w
# Zawsze pomagamy sobie nawzajem , je?li kto? potrzebuje pomocy

Informacje ko?cowe :

# Chcesz do nas do??czy? ? Pisz! GG : 4727525 lub pw.
# IP, Port i has?o do vt dostaniesz po przyj?ciu do rodzinki
# Pami?taj o ko?c?wce Mastah i o kolorkach rodziny!

To by by?o na tyle. Sorry, ?e nie wed?ug schematu ale wcze?niej przygotowa?em sobie ten post, my?l? ?e jest napisany wystarczaj?co estetycznie i poprawnie ortograficznie, ?e nie dostane ?adnej notki :)


See you in tibia.
 
Last edited:

Quintus

New User
Joined
Jan 9, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

Witam
M?j Nick: Quintus Great
Profesja: bede knightem
Poziom: na razie 6
?wiat: Elysia
Cel: Expienie, dobre towarzystwo skilowanie
Konto: FACC
Inne: Jak wyjde z rooka ide do thais(znam tereny)
Kontakt: PW
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Deziny Anyn
Profesja: Sorcerer
Poziom: 8
?wiat: Danubia
Cel: Wsp?lne expienie,pkowanie itp
Kr?tki opis: Szukam kogo? do wsp?lnego expa, a po wbiciu np 20lvla wsp?lnego pkowania
Dodatkowe informacje[/b]: Posiadam jakie? tam eq i troch? kasy, wi?c m?g?bym co nie co da? na start. gg 12911549
 

Sora82

Active User
Joined
Jan 17, 2009
Messages
131
Reaction score
5
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

Rodzina Cheetos Zaprasza​
Zaczynam nabory do rodziny Cheetos!
Wymagane:
-W miar? ogar ;p
-Vt(nie koniecznie mikro)
-Rodzina b?dzie robi? to co powinna (istnie?)
pisa? na gg-10101119
 

wojtek1003

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
244
Reaction score
9
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Wojtek Demon Wielki
Profesja: RP
Poziom: 93 i ro?nie
?wiat: Unitera
Cel: Wsp?lna pomoc , hunty , questy :D
Kr?tki opis: Szukam ogarni?tego i zgranego Teamu .....
Dodatkowe informacje[/b]: Posiadam PACC :D
 
Top