Strona 2 z 45 PierwszyPierwszy 123456712 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 16 do 30 z 671
Wtek: Spike Sword - zwizany z Minotaurem Magiem? Rozwimy t zagadk razem!
    Przybysz
    Doczy
    09 Feb 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

A powiem wam, e nigdy nie testowaem tego.
    Ale ja take wierz e spike swordzik da si zdoby.
    Tylko musi to by jaki cholernie trudny quest...
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Zbanowany
    Doczy
    30 May 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 139
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

@Oktobrasor To kolejna bajeczka dla dzieci??^^ przecie prdzej ded sie rozoy ni go tam donios. Moim zdaniem narazie jestemmy w punkcie zera.Rozwacie to co ja napisaem na 1 stronie.

Krecioo

Cytat:
    Pewnego razu na Rookgaard, bya maa dziewczyna. Nikt nie wiedzia skd si ona wychodzia z zaoenia i jaki jej cele byy. Pierwsza rzecz ktr zobaczya, by wielki Cipfried. Chocia Cipfried by miy, ona wcieka si na niego i podrapa jego twarz tak bardzo jak tylko moga, a piciu "wieniakw" przybyo pomoc Cipfried`owi. Szybko leczy swe wasne rany, Cipfried nazwa ta dziewczyna "Kylindra Ennorath". Kylindra, bdcy ma dziewczyna bardzo chciaa nauczy si sztuk walki. wkocu znalaza may uk z ktrego strzelaa do maych kreatur,ale przewanie strzelaa z gwodzi i jej miecza. Im duej pozostawaa na Rookgaard, tym gwatowniej stawaa si agresywna a ktrego dnia, rozpoczynaa atakowa ludzi chocia sama mieszkaa w tym miasteczku. Krl tibianus rozzoci si syszc e ta maa dziewczyna przynosi strach do miasteczka w ktrym panowa pokj, wysa wnet 5 swoich poddanych na RookGaard aby wywieli j z miasteczka. Od tamtego czasu nikt
    z tamtych ludzi ju o niej nie sysza. Kto powiedzia e Kylindra wypyna z rookgaard do carlin. inni mwi e si utopia. Jeszcze inni mwi e kylindra co sobie zrobia(<--nie wiem czy to dobrze przetumaczyem). Cokolwiek si z ni stao po roku mieszkania w przeraeniu,(tu te nie wiem czy dobrze przetumaczyem-->)zaczeli szuka kylindry w najdalszych miejscach w ktrych mogliby si znajdowa na wyspie ywi a nawet wrd orkw.
    wszyscy myleli e miasto byo bezpieczne, ale byli w bdzie.
    Jak wiemy do rookgaard`u przybyy Minotaury przez drugi portal.
    Zaczeli najmowa miejscowe orki znali(minotaury)/znajcych(orki) 5 trikw(?)
    z ogniem i energi. Ale na Kylindre, najmniej oddziayway te dziwne patrzce krowy na dwch nogach. (<--te nie wiem czy dobrze :P). Z jej ukiem, mieczem i zatrutymi strzaami, odepchna linie wojska minosw i postawiona oko w oko z bojcym si minotaurem magiem. Kylindra wiedziaa, e nie wytrzyma te dugo przeciwko minotaurowi magowi ktry pobieg do portalu. Jednake, wczeniej moga wskoczy do niestabilnego portalu, i najprawdopodobniej jej pewna mier, zobaczya jaskrawe wiato.
    Minotaur mag przesta biec za mao Kylindra i pooy kres, zamykaj drzwi jego czarn magi. Kylindra, bya tak za e wypuci kilka strza w kierunku wiata(chyba znajdowaa si za drzwiami koo portalu) . Jednake, strzay spady w odlegoci 2 stp od niej, jak by uderzay co poza ziemi.
    Wtedy zapaa swj miecz i pobiega do wiata, ktre nie wydawao si zblia z jakimkolwiek krokiem. Biega caymi godzinami, moe nawet kilka dni. Gdy w kocu runa na ziemi, wyczerpany z prbowania atakowania to ktrego nie moga zobaczy, krzykna na to. "DLA JAKIEGO RODZAJU DEMONW PRACUJESZ?" krzykna, na zewntrz dostajc odpowied.
    Po tym jak zemdlaa z wyczerpania i paczu, jaskrawe wiato przygaso i ze wiata osoba, nie czowiek ani kobieta sza/szed/szo w kierunku niej.
    Osoba popatrzya na ni, wzi jej miecz i powiedziaa: "dziewczynko. Moesz biec tak szybko jako najszybszy ko w krlestwie, by tak silnym jak demony, ale nie masz pokory rozumie co dzieje si wok ciebie. Twj miecz, opywa krwi ludzi, kobiet, dzieci, trollw, orkw i wieloma innymi istotami ywymi, ktrych ycia wzie bezprzedmiotowo,powinien pozosta na wyspie eby przypomnie kademu, e le zrobia. Twj miecz bdzie znany jako Miecz Furii i bdzie pomidzy poncymi kamieniami, i tylko moe by dotknity przez skromnych. ". Poczwszy od tego dnia, jej miecz mona zobaczy wiele razy na kamieniu, na rodku ognia i bdzie tam tak dugo dopki nie pojawi si skromny by posi miecz, ktry by wicej pobogosawiony ni przeklty. "
    Oto ksika ktra jest w AB od update'u bodaje 8.4 ;) Tumaczenie nie moje znalazem gdzie na necie. Ale to chyba wyjania, e spike sword nie ma adnego zwizku z mino magiem.

Obywatel
    Doczy
    26 Nov 2008
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Wy o spike swordzie a ja wam powiem e syszaem co takiego:
    Jak masz pacc i odpowiedni klucz moesz otworzy drzwi do mino maga kiedy go juz zabijesz idziesz dalej tam jest gdzie skrzynka po jej otwarciu dostajesz scale armor!!
    nie wiem czy to prawda nie testowaem poniewa nie mam pacca ani na mainie ani na roku:p
    ale cipsoft raczej by nie robi tych pomieszcze dla ozdoby wiec prubujcie dalej :D

Niestiety nie potrawfie pisaci poprafnie po polskiemu:D

Przybysz Awatar Arhanik
    Doczy
    10 Feb 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Ale co z blind orcem ..... Niezauwaylicie e jest lepy ?? a co go mogo olepi .... Moe Mino Mag?? Moe on ma klucz?

P.S niegram na rl , sry za ortografie i all :p

Obywatel
    Doczy
    06 Apr 2008
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Co do tej ksiki w AB myl e to jest rozwizanie...
    Niema adnego ukrytego przejcia adnego questu czy czego w tym rodzaju bo przecie jedna osoba dostaa ju ten miecz od "CipFrienda" za co ? za to e pomaga nowym graczom, nie bloczy nikogo nie krad loota itp. a z ksiki wynika e tylko skromny i uczciwy moe posi owy "Sword o Furry".

Hennessey Awatar Drags
    Doczy
    05 Aug 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 824
    Podzikowa(a)
    6
    Podzikowa: 1 w 1 pocie

Cytat:
    nie czowiek ani kobieta sza/szed/szo w kierunku niej.
    To mi si bardzo podobao :D

Co do Sword of Fury... Zdobycie jego zapewne jest moliwe a jeli nie to cip pracuje pewnie nad stworzeniem questa doskonaego. Ciaa pasuj do bajeczki troszk... ale do sowa pokora nie za bardzo.

Raise up and don't let them see you cry.

Rzemielnik Awatar Sysek
    Doczy
    13 Nov 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2
    Podzikowa(a)
    0

jak ju z 20 raz powtarzam tego sworda nie mona zdoby .. quest jest za prosty gdyby to byo moliwe poowa serwerw by chodzia -.-

Zbanowany
    Doczy
    03 Feb 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 94
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

A ja wam powiem, e raczej napewno da si dosta do minotaura maga..
    Niezalenie czy ma on co wsplnego z Spike swordem czy nie....
    Kiedy powtsta *Tibia Bot NG* odrazu mj brat zakupi go sobie na rl....
    Pare dni potym wydarzeniu zrobiem sobie posta na rooku :D Historia up napiasna. Zabiem pare minosw i wyszedem na gre by da loga, lecz przedtym uyem bota eby zobaczy co jest podemn... Za pokojem z minomagiem jest malutki ok 5 kratek korytarz (1 kratka do gry 4 w >>) i na kocu jest teleport...

Napewno CipSoft tego niemg zrobi dla wygldu... Dlaczego??
    Poniewa tego si nieda zobaczy... Trzeba uy Bot NG.....
    Pozatym CipSoft niemg wiedzie kiedy powstanie Tibia Bot NG i zrobi ten teleport wic.... Co napewno tam jest.....

To moje zdanie, wasze przeczytaem i widze, e temat si rozkrca :)
    Wkocu moe si uda rozwiza ten mit.. :0
    Pozdrawiam!

Obywatel Awatar ziomallski 066
    Doczy
    28 Dec 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

moim zdaniem wszystko jest moliwe brat mi powiedzia e by quest na spike a tera nie ma po jakim update 8.1 czy 8.0 zosta zlikwidowany ale rozwizujcie ja nie mam rzadnych podejrze nie mam ale szukajmy dalej rozwiza a i areal jak co to mowie o moim temacie z ghoulem

Przybysz Awatar Arhanik
    Doczy
    10 Feb 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Mo poprostu cipasoft :d chce np w jakim evencie ujawni "Wielka sensacja na rooku zosta odnaleziony sword of fury. Kup Pacc a cos tam ble ble ble... " mysle ze to poto ale niewmowie e nieda sie go znale jakbycie weszli na tibia.org.pl <-- (niechce reklamowac ale musze powiedziec. ) to tam pisze co o tym a nawet ktos chyba go znalazl jakas brazylijka ... ale oczywiscie dawno niewchodzilem i nic napewno niejest :P

P.S sry za ortografie itp :P
    Pomogem ?? Daj Reputa :)

Zbanowany
    Doczy
    03 Feb 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 94
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

Do arhanika :
    Po pierwsze nie CipaSoft tylko CipSoft - niewiem czy to zrobie specialnie ale dobra... :D

Ja sdze, e SpikeSword jest do zdobycia, wskazuje na to duo, rnych wskazwek...
    To samo jest na mainie, wiele questw dotd zrobionych przez CipSoft niezostao jeszcze do tej pory odkrytych... Co chwile co nowego ludzie odnajduj i odrazu pokazuj go na stronach takich jak ta... <> Ledwo kto odkryje jaki quest to odrazu jego droga itp pokazana na jakim forum...

Jak dlamnie Ta TWOJA brazylijka nieznalaza SpikeSword'a dlaczego??
    1. Cay wiat tibi by o tym wiedzia,
    2. Afera by si krcia przez pare tygodni i kady by si jej wypytywa...
    3. Rookgaard (wszystkie wiaty) miay by afer i kady by szuka SpikeSword..
    4. ITP ITP

Hennessey Awatar Drags
    Doczy
    05 Aug 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 824
    Podzikowa(a)
    6

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Areal Zobacz post
    Jak dlamnie Ta TWOJA brazylijka nieznalaza SpikeSword'a dlaczego??
    1. Cay wiat tibi by o tym wiedzia,
    2. Afera by si krcia przez pare tygodni i kady by si jej wypytywa...
    3. Rookgaard (wszystkie wiaty) miay by afer i kady by szuka SpikeSword..
    4. ITP ITP
    Przeanalizujmy twoj wypowied. Ta brazylijka nie znalaza spike sworda bo cay wiat tibi o tym wiedzia? I przez t afer i dlatego e kady by szuka spike sworda?!
    Zastanw si co piszesz...

Spike sword to najwiksza legenda rooka wic jego wykonanie pewnie bdzie najdusze i najtrudniejsze.

Raise up and don't let them see you cry.

Czeladnik Awatar Komando
    Doczy
    04 Apr 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 11
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

@UP
    Moliwe e ten Quest o ile istnieje to jest najtrudniejszy w wykonaniu w caej tibi i moe nawet nie do przejcia, a eby sprbowa go przej trzeba byo by wykorzysta wiedz od wszystkich uytkownikw co co o tym wiedz.
    (ja tylko podsumowuje :p)

Zbanowany
    Doczy
    17 Feb 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Prawdopodobnie jest spike sword na rooku bo widzialem jakis rok temu ssy...

Strona 2 z 45 PierwszyPierwszy 123456712 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •