Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 31 do 45 z 671
Wtek: Spike Sword - zwizany z Minotaurem Magiem? Rozwimy t zagadk razem!
    Blondynka Awatar Slythia
    Doczy
    15 Oct 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 754
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez n0login Zobacz post
    Prawdopodobnie jest spike sword na rooku bo widzialem jakis rok temu ssy...
    Rok temu by... Lecz ju go nie ma i nigdy nie bdzie. Przynajmniej nikt go w ten sam sposb nie zdobdzie.

Zdjcia oczywicie prawdziwe byy.
    "Kiedy znalazem si na dnie, usyszaem pukanie od spodu."
    S. J. Lec

Przodownik Awatar Ewe'nement
    Doczy
    21 Oct 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: -7
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

Slythia te tematy powinny zosta zamknite jak kto odkryje jak wskazwk zagadk niech si zgosi do Ciebie to otworzysz temat. =)

Nikt nie mia Spike Sworda z questu, o ile jest owy quest.
    Wiele chcesz bo, a tylko szczcia i nie chcesz ju zudze na rozstaju drg ,ktrdy pjdziesz.

Obywatel
    Doczy
    21 Oct 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Qest zosta wykonany 1 raz pod tibie 7.7
    wykona go rookMaster Ale name nie powiem bo nie pamietam:p
    Nie pisze za poprawnie po polsku

jezeli pomoglem albo spodobalo ci sie to co mam jak mi "+" ;)
    jezeli ci nie pomoglem i masz do mnie problem daj mi "-":(

Zbanowany
    Doczy
    30 May 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 139
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Koniec spamu czy on jest czy nie... Wiadomo e kiedy by noi musi by teraza,ale dobrze ukryty... Wic proponuj od teraz pisa tylko wskazwki typu e znalaze jak ksik na mino hellu albo gdzie.Ja osobicie jeszcze nic nie znalazem...

Obywatel Awatar michal901
    Doczy
    22 Feb 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

ogladalem filmik kiedys z tego jak koles bierze spike sworda ale moze to byl fak'e

Rzemielnik Awatar dawidzztop
    Doczy
    12 Apr 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Tematw o tym by Zyliaaaard !
    SPIKE SWORDA NIE MA I NIE BDZIE NA ROOKGADRZIE :p

Zbanowany
    Doczy
    30 May 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 139
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Ja si dowiedziaem walajc po necie,e jako jedyny spike sworda mia Dalheim(NPC-Stranik),tylko e mu go ukradli...

Zbanowany
    Doczy
    15 Oct 2008
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

a ja wracajc do opowieci o dziewczynce wnioskuje e Spika moe znale posta z 1 levelem ktora nie zabia adnej istoty (w ksice napisane byo e zabia Orki Minotaury itd bez powodu) wic moe (wkoncu na poczatek nie mamy nic jesesmy biedni i skromni) o o chodzi z tym skromnym

Zbanowany
    Doczy
    04 Jun 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 10
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Spike sword jest na pokaz , eby zachci ludzi do grania (stworzony przez CipSoft) i wszelkie z nim plotki .Mino mag jest tam bo dalej jest teleport nie dziaajcy z ktrego przybywali orki z mino'sami lecz straci swoj moc nie wiadomo czemu (prawdo podobnie teleport zosta stworzony przez mino maga ;>) i on ostatni przyby ze swoj wielk moc xD Lecz Po tym jak dowiedzia si e rasa ludzka zabija mino'sy chcia uciec po wiksz armie lecz teleport ju nie dziaa a on zamkn si w pokoju (na amen xD). Spike sword to jest na niego skrypt eby zaciekawi , a jest on po to aby pokaza co jest na mainie , tak samo jak tarantula ^^

Oto moja opina : o

PS. To prawda e jeden/a mia Spike sword i blue robe na rookardzie Poniewa mia koleg GM i go teleportowa na maina (do carlin ! xD) i a Spike sword tam komu da (mi xD) lecz Spike sword i Blue robe zostay odebrane ;o , a Gm pewnie ukarany :- O

Przodownik Awatar Roy1222
    Doczy
    11 Jan 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Wg mnie to:
    Nigdy nie byo i nie bdzie Spike Sword'a na Rooku. To tylko taki haczyk od Cipek i tyle ;]

/\ To nie moje! Wecie to :D.
    Pisz poprawnie po polsku.

Rzemielnik Awatar Zumix123
    Doczy
    12 Dec 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 15
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa: 1 w 1 pocie

Ja tam niewierze w zdobycie spike sworda na roku... ale jesli cos mozna jeszcze zdobyc to sadze ze tylko wskazwki czy jakis przedmiot od npc takich jak: Blind orc, cipfried, seymour i ten dziad na gorze obok miasta zapomnialem nicka :p Xd

DrakoOsek

Cytat:
    Roy1222
    Wg mnie to:
    Nigdy nie byo i nie bdzie Spike Sword'a na Rooku. To tylko taki haczyk od Cipek i tyle ;]
    Czy ty jeste lepy? Przecie ley on na wyspece, ktra jest czci rooka o_O?

Przewodniczcy Awatar Vasudanin
    Doczy
    14 Oct 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 146
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Ja pierdole, po co w koo Macieju porusza ten sam temat?! Questu na SS nigdy nie byo, I NIE BDZIE. Zgadnijcie czemu? Poniewa Cipy zachcaj do wychodzenia na MAIN, a robienie TEGO questu przycigao by setki/tysice osb na rook -.^
    Tyle ode mnie.
    @autor
    Przesta zakada takie bezsensowne tematy.

Przodownik Awatar Moking
    Doczy
    07 Aug 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 10
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez DrakoOsek Zobacz post
    Czy ty jeste lepy? Przecie ley on na wyspece, ktra jest czci rooka o_O?
    Chyba nie zrozumiae o co mu chodzi.
    Chodzio mu o to,e nikt go nie ma a nie,e nigdzie go nie widziano.
    Ogarnij si plax.

Zbanowany
    Doczy
    03 Feb 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 94
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwizany z Minotaurem Magiem? <Pomcie nam to rozwiza!>

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Vasudanin Zobacz post
    Ja pierdole, po co w koo Macieju porusza ten sam temat?! Questu na SS nigdy nie byo, I NIE BDZIE. Zgadnijcie czemu? Poniewa Cipy zachcaj do wychodzenia na MAIN, a robienie TEGO questu przycigao by setki/tysice osb na rook -.^
    Tyle ode mnie.
    @autor
    Przesta zakada takie bezsensowne tematy.

Vasudanin - dlaczego mwisz po 1, e tego questu nigdy niebyo?
    Te jeste takim [...], e kolega w szkole Ci powiedzia, e go niema i wieysz?
    Czy sam se wymylie lub przypuszczasz, e go niema - i odrazu o tym mwisz? - pomyl zanim co napiszesz...

Masz jaki dowd na to, e go niema? Zapewne nie - wic dlaczego si na NAS wyywasz? Dzia Mity & Legendy od tego jest - od rozwizywania rnych zagadek itp... Czy ten Spike Sword jest na rooku do zdobycia, czy te nie - to niema znaczenia.. Ten dzia od tego jest i pojawi si jeszcze tysice tego typu tematw jak np. ten co teraz czytamy...

Jak dlamnie - jaka zagadka jest na temat SpikeSworda - a jeeli nieda si go zrobi teraz, to kiedy [za pare updatw si da]...
    Ps : Jakby CipSoft chcia, eby jak najmniej osb zostawao na rooku - to by niezrobio Pacc Area na rooku.... I zapewne wyroczenie od mniejszego lvl'a dao :)

Pozdrawiam!!!

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •