What's new

Wywiad z Chrisem [Moderator]

Status
Not open for further replies.
B

Budzik

Guest
Chris- Mi?y, spokojny, dobrze wype?niaj?cy swoj? prac? moderator. Na poz?r nie wyr??niaj?cy si? z t?umu, ale... Chris jest og?lnie lubiany w?r?d u?ytkownik?w forum, ch?tnie wyci?ga pomocn? d?o?.
Jego aktualny stan post?w: 1648
Jego aktualny stan reputacji: 1527
Mam nadziej?, ?e wywiad z Chrisem mojego autorstwa przybli?y wam bardzo posta? Chrisa.

No to zaczynamy:

Budzik: Witam, znajdziesz troch? czasu by udzieli? wywiadu dla tibia.net.pl?
Chris: Tak

Budzik: ?wietnie, zatem przechodzimy do pierwszego pytania, oczywi?cie standardowego; jak masz na imi?, gdzie mieszkasz i ile masz lat?
Chris:Wi?c na imi? mam Krzy?, mieszkam w ?apach, w wojew?dztwie podlaskim, mam 17 lat.

Budzik: M?g?by? co? opowiedzie? o swoich pasjach i zainteresowaniach?
Chris: Moj? najwi?ksz? pasj? jest gra w koszyk?wk?, trenuj? ju? sz?sty rok. Bez wi?kszych spektakularnych sukces?w, tj. 3 miejsce w gimnazjadzie wojew?dztwa, czy bara?e o ?wier?fina? Mistrzostw Polski, aktualnie gram w seniorach w 3 lidze. Drug? moj? ma?? pasj? jest mapping, w kt?rym my?l?, ?e sobie troch? radz?, mam za sob? kilka projekt?w.

Budzik: O, koszyk?wka, bardzo interesuj?cy sport. Masz jakiego? swojego idola?
Chris: Aktualnie bardzo mi si? podoba gra Lebrona Jamesa, kt?ry gra si?owo. Sam nie jestem mistrzem techniki, wi?c pozostaje tylko praca nad si??, dynamik? i szybko?ci?;)

Budzik: S?dz?c po wieku, zapewne si? uczysz, wi?c powiedz, do jakiej szko?y chodzisz i jakim jeste? uczniem.
Chris: Do og?lniaka o profilu matematycznym, ucze? ze mnie ?redni, ale Matura 2011 jest moja!:D

Budzik: Jaki jest tw?j ulubiony przedmiot szkolny? Wyt?umacz jeszcze kr?tko, co sprawia, ?e jest on lepszy od innych.
Chris: Matematyka, jest on lepsze ze wzgl?du na to, ?e chce si? zwi?za? na d?u?ej i bli?ej poprzez studia na politechnice.

Budzik: Jaki jest idea? dziewczyny? Patrzysz raczej na wygl?d, czy na charakter?
Chris: Oczywi?cie, ?e dziewczyna musi by? chocia? troch? ?adna, ale nie trawi? kompletnie pi?knych idiotek, z kt?rymi nie idzie zamieni? s?owa. Moja idealna dziewczyna powinna by? brunetk?, by? zgrabna, idealna no i najlepiej jakby by?a latynosk?;)

Budzik: Masz dziewczyn??
Chris: Aktualnie nie.

Budzik: A muzyka? Jaki typ preferujesz, masz mo?e swoich muzycznych idoli?
Chris: Zdecydowanie polsie reggae, ewentualnie czasami na zmian? polski rock. Jednej ulubionej kapeli nie mam, ale jest kilka kt?re ceni?, tj. East West Rockers, Natural Dread Killaz, Maleo Reggae Rockers, Lao Che czy T.Love.

Budzik: Jak jest z Twoj? religi?? Wierzysz w Boga? Chodzisz do ko?cio?a? Przedstaw nam swoje pogl?dy.
Chris: Wierz? i tu nie ma ?adnego, ale gorzej z chodzeniem do ko?cio?a, zawsze w niedziel? mam o wiele ciekawsze zaj?cia takie jak trening, czy piwko z kumplami. Mierz? si? z zamiarem przeczytania ca?ego Pisma ?wi?tego, zainspirowa? mnie do tego m?j nauczyciel religii, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Budzik: A polityka, ?ledz?c ostatnie wydarzenia, uwa?asz, ?e w Polsce dobrze si? dzieje?
Chris: Dzieje si? ?le, za spraw? tego, ?e opozycja jest destruktywna, zamiast pomaga? rz?dowi, wskazywa? r??ne projekty itd. Oni staraj? si? wytkn?? ka?dy b??d, nag?o?ni? to, i tylko po to aby obni?y? notowania danej partii. Aktualnie nie opowiedzia?bym si? za ?adn? frakcj? w sejmie, bo wszyscy to banda pajac?w.

Budzik: My?lisz o swojej przysz?o?ci? Jako kto by? chcia? pracowa??
Chris: Najbardziej bym chcia? za?o?y? w?asn? firm?, aby nie by? uzale?nionym od nikogo. Nie lubi? gdy kto? mn? dyryguje.

Budzik: W jakie gry grasz, jakie rodzaje b?d? konkretne nazwy?
Chris: W Counter Strike 1.6, kiedy? by?em w?a?cicielem dosy? dobrego klanu, teraz tylko pogrywam sobie od czasu do czasu. Gram jeszcze w NBA 2k10 jak kumple wpadn? na padzie.

Budzik: A w tibi? grasz?
Chris: ?ebym mia? czas i kas? na premium to bym pogra?, ale jednak nie mam ani jednego, ani drugiego, wi?c nie gram.

Budzik:A jak trafi?e? na t? gr??
Chris: Jak wi?kszo??, przez koleg?w. Na pocz?tku ich wy?mia?em, ?e grafika s?aba itd., ale jednak ?ci?gn??em i na kliencie 7.4 stworzy?em swoj? pierwsza posta? na Elysii.

Budzik: Co Ci si? tak bardzo spodoba?o w tej grze, ?e postanowi?e? w ni? gra??
Chris: Mo?liwo?? gry z kolegami, by?y to pierwsze tygodnie posiadania przeze mnie Internetu i wydawa?o mi to si? ?wietn? rozrywk?, nawet kosztem s?abej grafiki.

Budzik:Jakie by?o Twoje najwi?ksze osi?gni?cie w tej?e grze?
Chris: Nigdy, zbyt wiele nie gra?em, a wi?c 40 lvl. Wi?kszo?? czasu po?wi?conej tej?e grze sp?dzi?em na serwerach prywatnych.

Budzik: A OTS? Mia?e? jakiego??
Chris: Mia?em, 50 os?b nawet gra?o. Jednak m?j komputer przy wi?kszej ilo?ci wysiada? i po bodaj?e dw?ch tygodniach mi si? znudzi?o;)

Budzik: Jak wi?kszo?? wie, jeste? znakomitym maperem i tu nasuwa si? pytanie, dlaczego maping? Robisz to raczej dla przyjemno?ci, czy mo?e w przysz?o?ci chcia?by? na tym zarabia?? Da?by? screena z jakiego? swojego dzie?a?
Chris: Moim zdaniem mo?liwo?? stworzenia w?asnego ?wiata jest ?wietna, kiedy? bawi?em si? w robienie mapek do Heros?w 3, gdy zobaczy?em ME do Tibii od razu spr?bowa?em. Zarabia? na tym si? chyba nie da, przynajmniej ja nie dosta?em nigdy nawet z?ot?wki za swoje prace. Screeny mo?na ogl?da? w moim temacie, czasami co? tam podrzucam;)
Oto link: http://tibia.net.pl/showroom/147507-chriss-thread.html

Budzik: Wiemy ju?, jaki jeste? w realnym ?yciu, znamy Ci? ju? jako tibijczyka i mapera, przejd?my teraz do spraw forum. Tak wi?c jak trafi?e? na tnet, co sprawi?o, ?e postanowi?e? za?o?y? tu konto i dlaczego postanowi?e? zosta??
Chris: Szuka?em silnika do wspomnianego otsa. Na pocz?tku nie mia?em zamiaru zostawa? d?u?ej na forum, napisa?em kilka post?w, potem znowu kilka i tak ju? zosta?em do dnia dzisiejszego.

Budzik: Jak to si? sta?o, ?e zosta?e? moderatorem? Jak Ci si? podoba ta praca, czy jest ?atwo, opowiedz co? o tym.
Chris: Kilka dni po zostaniu supportem napisa?em do mnie Uncross z propozycj? zostania pr?bnym moderatorem. Zgodzi?em si?, m?j okres pr?bny by? wyj?tkowo ktr?tki, bo zaledwie kilka dni. Moderowanie niesie za sob? ma?? odpowiedzialno?? porz?dku w dzia?ach. Nie narzekam jako? na trudno?? w tej pracy, czasami trzeba po?wi?ci? troch? wi?cej czasu, ale nie ?a?uj? go.

Budzik: Sk?d pomys? na Tw?j nick?
Chris: Ehh, od imienia;)

Budzik: Chcia?by? by? kim? wi?cej, czy czujesz si? spe?niony b?d?c moderatorem? Chcia?by? by? Adminem na tnet?
Chris: Na pewno chcia?bym si? sprawdzi? na wy?szym stanowisku. Zobaczymy co nam los przyniesie.

Budzik: Jak oceniasz aktywnych, supporter?w, moderator?w i reszt? kadry? Uwa?asz, ?e mogliby da? z siebie wi?cej, czy ich praca powinna si? utrzymywa? na tym poziomie, co teraz?
Chris: Zawsze mo?na z siebie da? wi?cej, ale aktualne tempo pracy te? jest niez?e.

Budzik:Mia?e? na tnet chwile zw?tpienia? Nie my?la?e? czasem, ?eby klikn?? wyloguj i wi?cej si? tu nie pokazywa??
Chris: Tak, w chwili zawieszenia prac na Vitae, gdy wiele godzin mojej pracy nad map? posz?o wr?cz na marne, bo nik?e s? szanse na odnowienie projektu.


Budzik
: Co s?dzisz o forum? Po ostatnich zmianach twierdzisz, ?e si? cofa, czy te? idzie do przodu?
Chris: Po zmianach idziemy do przodu i to zdecydowanie, szkoda jednak, ?e w Tibi? gra wiele do?? t?pych os?b i wielu u?ytkownik?w nie przedstawia nam ?adnego poziomu.

Budzik: Uwa?asz, ?e kto? powinien by? wynagrodzony wy?sz? rang? ni? ma teraz?
Chris: To i tak nie zale?y ode mnie wi?c, zachowam to dla siebie.

Budzik: Niestety wszystko ma sw?j koniec, podobnie i ten wywiad, chcia?by? na koniec kogo? pozdrowi??
Chris: Tak, Speedera, Koko, Xemronna, Woristina, Seylita, Woxy'ego, ekip? EK, Ciebie, siebie, moj? mam? i tat?, oraz wi?kszo?? u?ytkownik?w tnp.

Budzik: Ok, dzi?ki za wywiad i pa.


Komentujcie i zg?aszajcie mi wszelkie b??dy.

Je?eli chcieliby?cie si? wi?cej dowiedzie? o Chrisie, b?d? zada? mu jakie? pytanie zapraszam do tego zapraszam tutaj.

@down
Chyba ?le zrozumia?e?. Pytania tutaj: http://tibia.net.pl/prezentacje/92321-chris.html
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

?wietny wywiad.

B??dy : B]Budzik[/B]:A jak trafi?e? na t? gr?? "Dodaj '[' przed 'B'"

A mam pytanie, do Chrisa:

Przypadkiem tego silnika kt?rego szuka?e? to nie do projektu Ellandia ? ;d Pamietasz jeszcze ^^
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Bardzo fajny, schludny i ?adnie przeprowadzony wywiad. Du?o dowiedzia?em si? o samom Chrisie.


Pozdrawiam
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Bardzo fajny, schludny wywiad. Odpowiednia d?ugo??, ciekawe pytania, tre?ciwe odpowiedzi. Krzy? wydaj? si? by? mi?ym, ogarni?tym cz?owiekiem, kt?rego niestety nie mia?em okazji jako? bli?ej pozna? ;(
 
Last edited by a moderator:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Wywiad mi si? podoba, dobr? czcionk? zastosowa?e?, niby taka skromna, a zarazem ?adna, mi?a dla oka.
Jestem ciekaw, co Ci? tak zmotywowa?o do czytania ca?ego Pisma ?wi?tego.
Powodzenia.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Budzik zmotywowa?e? si? i wreszcie napisa?e? porz?dny wywiadzik. Oczywi?cie nie mam ?adnych zastrze?e?, nie b?d? ?ledzi? z lup? tekstu i wypatrywa? b??d?w. Og?lnie m?wi?c pozna?em bli?ej Chrisa dzi?ki Tobie. =)
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Takie wywiady s? najlepsze. Przejrzysty, mi?y dla oka oraz nie za d?ugi lub naci?gany. Nie mam nic wi?cej do dodania, good job.

Speedera, Koko, Xemronna, Woristina, Seylita, Woxy'ego, ekip? EK, Ciebie, siebie, moj? mam? i tat?, oraz wi?kszo?? u?ytkownik?w tnp.

Mog? si? czu? wyr??niony? =)
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Bardzo ?adnie napisany wywiad. Nie widz? ?adnych b??d?w. Czcionka nie jest z?a, ca?y tekst schludnie wygl?da ;) Mam nadziej?, ?e Chris przeczyta to Pismo ?wi?te :D Ja te? kiedy? pr?bowa?em pad?em na 50+ stronie :D
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Budzik zmotywowa?e? si? i wreszcie napisa?e? porz?dny wywiadzik.
-.-'' Prawd? m?wi?c, tym to mnie nie zmotywowa?e?.

@topic
Dzi?kuj? za pozytywne oceny i wskazanie b??d?w. Jednak g??wnym zamierzeniem tego postu by?o od?wie?enie tematu. Tak wi?c tradycyjnie ju? s?owami:
Refresh i zapraszam do komentowania
 

Ras Blincer

New User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Wywiad z Chrisem

Odp: Wywiad z Chrisem

Moja ocenka wywiadu to tak 8.5/10.Widz? same pozytywne strony tego wywiadziku, ale dostajesz tak "niski?" stopie? bo powiniene? robi? wi?cej wywiad?w a nie tylko na od?wie?enie dzia?u.Pisz wi?cej bo robisz to nie najgorzej.
 
Status
Not open for further replies.
Top