What's new

AvisOTS... Teraz dla was !

LOC0SO

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
93
Reaction score
4
Witam Was Drodzy U?ytkownicy i od razu przepraszam za akcje z tamtym tematem. Teraz jest nowy silnik i nie ma w nim ?adnego syfu (opr?cz Win32.Delf)​
Chcia?bym si? z wami w ko?cu podzieli? moim OTS'em hostowa?em go ponad 3 miesi?ce , przerabia?em mape i teraz serwer idzie do waszych r?k..

Jest to serwer Avis.
Kiedy? opublikowa?em wam go ale na silniku 8.31 i z pierwsz? przer?bk? mapy.
Teraz jest stabilny (ponad 112h uptime), mapa dobrze dopracowana (gra?o 50 os?b to i tak na exivie trzeba by?o si? nalata? ?eby kogo? z?apa?), questy ? (INQ, Nightmare/necromancer shield itp. itd.)... Areny Svargrond dzia?aj? tak jak i puchar oraz nagrody.

Jest 7 miast:
Avis,
Tiquanda,
Darashia,
Anshara,
Premy island,
Svargrond.

Nie wiem co wam tu jeszcze napisa?... Jedynie to ?e mam nadzieje ?e wam si? spodoba... Jak znajdziecie jakie? b??dy napiszcie tutaj ja je postaram si? poprawi?.

?ci?gajcie i sprawd?cie sami :

NOWY Download:




NOWY Skan:




Pozdrawiam LOC0SO
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

No Wszystko Spoko Fajnie... Ale mog?e? napisa? co poprawiles itd ? bo nie ma tego do importu bazy danych i moglbys dac acc makera jakbys byl taki mily :)
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

poprosz? o rehost na megaupload.com :)
 

RadziQ

Active User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
63
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

A w tym silniku ju? nie ma keylogger?w taa???
Dzi? stawia?em od nowa system, bo mia?em wirusy i nie chcia?bym mie? znowu w ten sam dzie?...
 

Feniks

User
Joined
May 15, 2008
Messages
25
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Bo?e co ty si? dzieje usun?li mu temat to znowu za?o?y? z keyloggerem i co tak w niesko?czono?? tak b?dzie czy wko?cu dacie mu bana? Wystarczy spojrze? na SKANA!
 

LOC0SO

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
93
Reaction score
4
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Tamto to nie by?y keyloggery.

Nie wiem nawet sam ja co to dok?adnie by?o... Ten silnik zosta? od nowa napisany na innym kompie i wygl?da to o wiele lepiej :)
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Dasz tego acc makera do tego OTS ? Bo ogolnie OTS 10/10 ! tylko acc maker jakby? da? by?o by dobrze bo zaczo?em hostwac dodalem na liste serwerow ale typki sobie chary robili a na OTS nie mogli wejsc pisalo ze nie ma takich passow nie wiem dlaczego .. ;/
 

LOC0SO

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
93
Reaction score
4
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Niestety Acc makera mam tylko do tego otsa i go nie mog? da?...

A ?ci?gnij normalnego i b?dzie ok
 

Feniks

User
Joined
May 15, 2008
Messages
25
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Myslisz, ?e nie wiem, ?e to keylogger wartibia? nawet dlla nie potrafisz zamaskowa?, pozdro600.
 

GonskaPL

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
203
Reaction score
5
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Mam b??d, gdy odpalam AvisStart.exe to wyskakuje mi b??d ?e nie mo?e znalesc lua5.1.dll..


Prosze o pomoc..!
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Locoso Dobra ale ty jest duzo acc makerow i nie kazdy dziala pod ten silnik to wiesz ... co ci zalezy dac acc maker ? omg acc maker to nic znowu wartosciowego omg !
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Myslisz, ?e nie wiem, ?e to keylogger wartibia? nawet dlla nie potrafisz zamaskowa?, pozdro600.
Ch?opie we? sie ogarnij po 1 ze nie ma dlli to nic nie oznacza ! to nie zaden keyloger bo sam hostuje tego otka wiec nie udzielaj sie jak nie ma na to dowodow ? a po 2 wiekszac silnikow jest zawirusowanych ! ale to nie sa grozne wirusy dla komputera ! Wi?c jak was nie hakneli to nie gadajcie takich g?upot a jak sciagcie inne scierwa z forum to macie keylogery nie dziwcie sie ! bo sa takie typy co wwal? keylogera i sie ciesz?, ?e maja hara na RL-u ! no to bywa jak sie jest dzickiem NEO ! ponownie dzi?ki za OTka Bardzo fajny OTS przerobilem lekko temple Dp wszystko gra :pP
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Mam b??d, gdy odpalam AvisStart.exe to wyskakuje mi b??d ?e nie mo?e znalesc lua5.1.dll..
Prosze o pomoc..!
Tak trudno sci?gna? Dlle ?
Bardzo Prosze Pliki DLL:
 

LOC0SO

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
93
Reaction score
4
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

Dzi?ki "japa za mile s?owa ^^

Nied?ugo postaram si? zrobi? nowe miasto oraz silnik 8.42 i wrzuc? wam go ^^
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

A w tym silniku ju? nie ma keylogger?w taa???
Dzi? stawia?em od nowa system, bo mia?em wirusy i nie chcia?bym mie? znowu w ten sam dzie?...
Ziomu? po co Ci nowy system ? Skoro praktycznie kazdy silnik ma wirusy ! ale to nie s? gro?ne wirusy dla twojego komputera ! spali? Ci si? ? sta?o Ci si? ? to po co panikujesz ! to nie ?aden keyloger ludzie nie macie dowod?w to po co tak g?upio pisa? ? To Forum powinno byc od 18 Lat... bo tu takie dzieciaki na forach siedz? i co 2 to mowi ze keyloger a nawet Nie wie co to OTS pod SQL !
Bo niekt?rzy to my?l?,?e wiecznie b?d? silniki XML ! a co to trudno sobie zrobi? baze danych ? to chwila jest ! Pozdro
 

LOC0SO

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
93
Reaction score
4
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

@Double

Rehost na rapidshark.pl
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Bo?e co ty si? dzieje usun?li mu temat to znowu za?o?y? z keyloggerem i co tak w niesko?czono?? tak b?dzie czy wko?cu dacie mu bana? Wystarczy spojrze? na SKANA!
Bana za co ? ty nie 1 ots ma taki skan ! ale jak juz wczesniej pisalem chyba 2x to nie sa grozne wiry ! Bo?e ludzie opami?tajcie sie co piszecie ! Bana Nie ma Za co dosta? ! poniwa? da? dobrego Otka na ktorego juz od dawna czekalem ! wiec dajcie spokoj ludzie i my?lcie nad tym co piszecie ! Avis Hail !: D
Locoso prosze daj tego acc makera i ten plik do Importu bazy danych !

//Sklejone.
 
Last edited by a moderator:

GonskaPL

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
203
Reaction score
5
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

K**wa..pomoze kto????

mam problem bo jak odpalam avisStart.exe to pisze ze nie moze znalesc lua5.1.dll a on jest w folderze z ots;/;/

pomocy plx..
 

japa

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
55
Reaction score
1
Odp: AvisOTS... Teraz dla was !

K**wa..pomoze kto????
mam problem bo jak odpalam avisStart.exe to pisze ze nie moze znalesc lua5.1.dll a on jest w folderze z ots;/;/
pomocy plx..
No i we? pisz do takiego typa a typ nie zrozumie !!!!!!
Wcze?niej da?em ci DLLe ja niemoge daje ponownie !
link usuni?ty <---- to wklej tam do OTS g??wnego Folderu ja pi..dole
 
Last edited by a moderator:
Top