What's new

[Hosting][24/7][7MB]

Status
Not open for further replies.

cizy93

New User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Witam, zdaje sobie spraw? ?e nie ka?dy mi zaufa patrz?c na m?j licznik post?w, ale mog? zapewni?, ?e nie jestem kolejnym dzieciakiem kt?ry liczy na gotowca. Przejd?my do rzeczy, mog? zaoferowa? hosting, niestety nie jest to dedyk ale jako ?e w przeci?gu tego tygodnia wejd? w posiadanie odpowiedniego sprz?tu, my?l? ?e kto? b?dzie zainteresowany moj? ofert?. No wi?c tak, mog? zaoferowa? hosting 24/7 na specjalnie przygotowanym laptopie tylko do hostingu ale prawdziw? pere?k? jest to ?e internet na kt?rym postawie ots b?dzie osi?ga? 7MB/8MB! Kosztowa? mnie to b?dzie 200pln miesi?cznie ale nie ma si? co martwi? poniewa? jestem sponsorowany ;]. Czego oczekuje w zamian? Na razie tylko GM, w przysz?o?ci gdy ots si? rozkr?ci, pomy?limy nad tym.

Czekam na wszystkie oferty! Kiedy sprz?t b?dzie gotowy do odpalenia wybior? jedn? z propozycji, nie b?dzie to trwa?o d?u?ej ni? tydzie?.

Oczywi?cie po pod??czeniu internetu mog? da? screeny z speed test?w itp. I ?eby nie by?o w?tpliwo?ci, laptop ju? jest a internet jest pewniakiem. Oferty przyjmuje ju? od dzi? aby ots wystartowa? jak najszybciej.

Pozdrawiam.
 

Baloster

User
Joined
Nov 28, 2008
Messages
35
Reaction score
3
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Siemka. M?g?by? mi hostac ots pod tibie 8.4?? exp:15 skills:20 mlvl 20 pisz na gg 10915487;)
 

dodo993

Advanced User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
235
Reaction score
8
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Siemanko. Jestem zainteresowany. Tibia 8.4 exp do uzgodnienia. Pisz priv albo gg:5508720
 

GoDGlina

New User
Joined
Feb 25, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Mam OTS pod tibie 8.4 ale niepowiem bo wpisz w google xD :p
 

xineee99

New User
Joined
Feb 11, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Witam. Mam z koleg? ots pod 8.4. W zasadzie ju? gotowy do odpalenia, tylko jeszcze kilka drobnych poprawek przy acc makerze.
Je?li jeszcze aktualne i jeste? zainteresowany to pisz na gg: 6707102

PS: Wszystkie ?rodki z sms shop jestes sk?onny odda? hosterowi.
 

DarknessX

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
60
Reaction score
2
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Siema.
Mam ca?y server gotowy i map? od 0 tylko potrzebny jest hosting, je?eli by? mi hostowa? ten server to bym dostarcza? ?rodki z SMS Shopu gg10139592
 

Eltox13

Active User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
128
Reaction score
6
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Potrzebny nam jest hosting 24/7, mamy OTS, Real Mapa 99%, wykupilismy na allegro.pl, wi?c jest to odrazu gotowiec, i je?eli b?dzie taka mozliwo?? i serwer si? rozkr?ci, b?dziesz m?g? liczy? na zyski z sms shopu. Oczywi?cie na poczatek bedziesz mial gm'a, ale od razu mowie, Gm'em nie ma stwarzania sobie itemek wszyskich rodzajow i zabijanie playerow, ale powinienes to wiedzie? ;), moje gg to 9362448 , Pozdro =)
 

Filozofek

User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
32
Reaction score
3
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Witam, zdaje sobie spraw? ?e nie ka?dy mi zaufa patrz?c na m?j licznik post?w, ale mog? zapewni?, ?e nie jestem kolejnym dzieciakiem kt?ry liczy na gotowca. Przejd?my do rzeczy, mog? zaoferowa? hosting, niestety nie jest to dedyk ale jako ?e w przeci?gu tego tygodnia wejd? w posiadanie odpowiedniego sprz?tu, my?l? ?e kto? b?dzie zainteresowany moj? ofert?. No wi?c tak, mog? zaoferowa? hosting 24/7 na specjalnie przygotowanym laptopie tylko do hostingu ale prawdziw? pere?k? jest to ?e internet na kt?rym postawie ots b?dzie osi?ga? 7MB/8MB! Kosztowa? mnie to b?dzie 200pln miesi?cznie ale nie ma si? co martwi? poniewa? jestem sponsorowany ;]. Czego oczekuje w zamian? Na razie tylko GM, w przysz?o?ci gdy ots si? rozkr?ci, pomy?limy nad tym.
Czekam na wszystkie oferty! Kiedy sprz?t b?dzie gotowy do odpalenia wybior? jedn? z propozycji, nie b?dzie to trwa?o d?u?ej ni? tydzie?.
Oczywi?cie po pod??czeniu internetu mog? da? screeny z speed test?w itp. I ?eby nie by?o w?tpliwo?ci, laptop ju? jest a internet jest pewniakiem. Oferty przyjmuje ju? od dzi? aby ots wystartowa? jak najszybciej.
Pozdrawiam.


Czy m?g?by? hostowa? m?j ots mapa od 0 !!!!! Bardzo d?ugo j? robi?em my?le ?e nied?ugo wystartuje...
Exp jest 4 tylko dlatego bo niema tera ots?w z takim expem wi?? my?le ?e du?o os?b wbije. Od razu z 10 (moi koledzy...) Acc jest na 1/1 2/2 3/3 wiec nietrzeba robi? stronki... Ja osobi?cie jestem mapperem i skrypterem. Wi?c niema potrzeby zatrudnania wszystkich... OTS Jestes pod 7.6...

Jak mnie nie przyjmie Ch?tni wys?ucham innych propozycje...

Wi?cej informacji na gg :3175473 lub na PW
 

Danio12

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: [Hosting][24/7][7MB]

Witaj jestem zainteresowany twoim hostingiem ,zalozylem temat nawet bo poszukuje teamu pod armonie , ktora chce zedytowac .Kontakt gg: 10442832
lub w temacie http://tibia.net.pl/zespoly/73883-poszukiwany-zespol.html
Szukam hostingu bo restarcie glownego servera- (czyli tam gdzie mam internet) zostal usuniety mi zew ip i niemoge hostowac ...
 
Status
Not open for further replies.
Top