What's new

Dziwna Sprawa

Status
Not open for further replies.

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Witam wszystkich serdecznie. Chcia? bym podzieli? si? z wami moj? do?? niezwyk?? - dla mnie - przygod?. Botowa?em na ???wiach. Gdy si? ockn??em zobaczy?em, ?e zosta?em z?apany w trapa przez 90 lvla. To ?wiat non pvp wi?c nic wi?cej nie m?g? zrobi?. Wy?mia?em go i zacz??em expi? manualnie. Po jakim? czasie zauwa?y?em, ?e nie mog? zabi? ???wia. On we mnie t?ucze (nie zadaje hit?w, ale t?ucze) a ja nie mog? mu nic zrobi?. Pr?bowa?em z exori - on dalej nie ruszony. Jeszcze bardziej zdziwi?em si? gdy okaza?o si?, ?e ma invisible (stawa? si? na 1 sekund? niewidzialny i po chwili znowu widzialny - przez jaki? okres). W ko?cu zrezygnowany powiedzia?em "Tortoise don't kill me" po 30 sekundach znik? ca?kowicie. Czy kto? z was mia? podobne problemy? Co to mog?o by??
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Odp: Dziwna Sprawa

Bardzo dziwna sprawa...
Mia?em co? podobnego lecz potw?r nie znika? a bi? mnie a ja nie mog?em mu nic zrobi?.
Czy mog?e? si? wtedy rusza? czy sta?e? nieruchomo ?
Pozdro.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Dziwna Sprawa

Mog?em si? rusza?, mog?em zabija? inne potwory, aby nie tego konkretnego.

PS. za 1h rozpocznie si? mecz Lecha :)
 
B

Budzik

Guest
Odp: Dziwna Sprawa

Tak si? zastanawiam, teraz wszyscy pewnie wierz? Drexavowi, ale jak by tak napisa? kto? kto ma 10 post?w, ka?dy by go wy?mia?. No ja si? staram wszystkim wierzy?, wi?c i Tobie uwierz?. Tylko pytanie:
-
Code:
On we mnie t?ucze (nie zadaje hit?w, ale t?ucze)
mo?e to nie on bi?, w ko?cu nie zadawa? hit?w. A kto bi?, ten go??, czy ???w?

Invisible, czyli, ?e znika? zupe?nie, czy te gwiazdki takie, jak si? u?yje utana vid?

Tak si? zastanawiam, mo?liwe, ?e odkry?e? niezawodny anty bot system. Z tak? sytuacj? nie spotka?em si? jeszcze ani razu. M?g?by? jako? bardziej opisa? t? sytuacje?

@down
Wiem, ?e chyba nie k?amiesz, ale chodzi mi o to, ?e jak by napisa?a osoba, kt?ra ma 10 post?w, ka?dy by j? wy?mia?.
 
Last edited:

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Dziwna Sprawa

Tylko, ?e by? aby ???w - nie by?o tego go?cia na ekranie gdy to si? dzia?o. Znika? jak utana vid. Dla mnie te? to wyda?o si? dziwne, wi?c napisa?em temat - by? mo?e spotka? si? kto? z tym ju?. Nie mia? bym powod?w by k?ama? i psu? swoj? i tak do?? kiepsk? reputacje na tnecie.
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Odp: Dziwna Sprawa

Nie jest to dziwna sprawa. Po prostu dodano takie potwory aby boty zatrzyma?. Przypu??my stawiasz bota, expi sobie s?ita?nie, a tu trafia na takiego potworka, kt?rego zabi? si? nie da. U?atwia to prac? Cipom ^^,

Close.
 
Status
Not open for further replies.
Top