What's new

Wywiad z Garanem z Harmoni

Status
Not open for further replies.

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Mo?e si? przedstawisz ile masz lat gdzie mieszkasz jak masz na imi??

Wi?c tak. Mam na imi? Tomek, mam 17 lat i mieszkam w Skawinie- tu? obok Krakowa.

Mo?e par? s??w o swojej postaci?

Przed Garenem mia?em wiele postaci. Na pocz?tku robi?em posta? po ka?dym deadzie do czasu a? m?j najlepszy kolega z kt?rym utrzymuje kontakt do dnia dzisiejszego Ard Carraigh nie u?wiadomi? mnie ze dead list si? kasuje po pewnym czasie.

A ile ni? grasz?

Sam Garen powsta? niedawno bo 1 stycznia bie??cego roku. Ale w sama tibie gram juz chyba z 3 lata z 2 przerwami.


Ile czasu po?wi?casz na granie w tibie?

Dawniej gdy jeszcze nie mia?em Garena by? to do?? krotki czas, jednak od powstania tego knighta zale?a?o mi na szybkim wyexpieniu i zd??a?o si? siedzie? po 8 godzin.

Dlaczego taki nick? Dlaczego akurat taki wybra?e??

Mia?em 1 d?u?szej przerwie w czasie kt?rej gra?em w Ragnaroka i kolega graj?cy Lord Knightem mia? w?a?nie taki nick, kt?ry za jego zgoda sobie wyporzyczylem


Gdzie expisz?

Aktualnie siedz? tam gdzie jest wolne o co na Harmonii ci??ko, czasami uda si? dragon lair w Venore lub Edron dorwa?, a jak to zaj?te idee na piraty, Orc Fortress do kr?la lub Ancient Scaraby. Frosty i DL’e praktycznie ca?y czas zaj?te.

?wiat Harmonia jest ?wiatem przypadkowym ?

Nie, zaczyna?em na Infernie (nie wiedzia?em co to pvp enforced) potem nova na kt?rej zrazi?y mnie ceny i PK za nic, a ?e Secura by?a wtedy oblegana dlatego gram na Harmoni.

Jakby? m?g? si? przenie?? na ?wiat pvp zrobi?by? to czy pozosta?by? na ?wiecie non pvp?

Za du?o mam tutaj przyjaci?? i osi?gni?? by zmieni? Server. Gra tu nawet moja siostra.

A co nam mo?esz powiedzie? o MDW ?znasz go ?znasz pow?d dlaczego nie expi?

Z Ruthless znam tylko Shinguarda Bembiczka i Aalskiiego, a oni niewiele na ten temat wiedza. Przypuszczam ?e nie expi poniewa? zmniejszyli mu dmg prawie 2 krotnie.

Tibia to s?ab? gierka pod wzgl?dem grafiki efekt?w ,co ci? wci?gn??o do niej kiedy? i ci? dalej przyci?ga?

Kiedy? wci?gn?li mnie koledzy z rl i to ze jako jedyna mi nie lagowa?a. Pr?bowa?em mu ale lagi by?y za du?e by grac. Tak jak m?wi?em mia?em 2 przerwy w kt?rych czasie pr?bowa?em Ragnaroka, WoWa i Freelancera. Jednak tamte gry s? bardziej nastawione na exp ni? na komunikacje z innymi i dlatego tu wracam.

Jak my?lisz tibia zmierza w dobrym kierunku ? Cz?ste update ,coraz wi?cej nowych rzeczy...

Mimo i? jestem knightem nie podoba mi si? ostatni update. Przez tak drastyczne zmiany w dmg na ka?dym expowisku mo?na spotka? nawet 50lvle, gdzie jak w przypadku Venore dragon laira ludzie zaczynali tam chodzi? z przynajmniej 80lvlem. Tak samo zmniejszenie dmg klas magicznych jest przesada poniewa? nie ma teraz mo?liwo?? p?j?cia na jakie? konkretniejsze hunty/questy. Po prostu nie ma kto tego zabi?.


Je?eli jeste?my juz przy update to jak ci si? podoba letni update? co ci si? najbardziej w nim podoba?

Areny s? super wyzwaniem, do tego ?atwiejszy dost?p do potwor?w z POI w kopalniach daj? mo?liwo?? na wykonanie dreamer's chalange.


Jakie rzeczy w tibie ci? najbardziej denerwuj??

Za du?? strat? expa przy deadzie klasuj? si? osoby kt?rym nie zale?y na opinii innych, przez co nie stosuj? si? do og?lnie przyj?tych zasad w Tibi.

Twoje ulubione miasto w tibie ? gdzie najwi?cej czasu sp?dzasz?

Najwi?cej czasu w Tibi sp?dzam na treningu w MOLTS, a je?li chodzi o miasto to Venore, da si? z niego najszybciej i najtaniej dosta? wsz?dzie.


Walczy?e? juz z jakim? z boss?w? orshabaal? morgaroth? ferumbras?

Orshabaala na harmoni jeszcze nie mieli?my, a z morgarothem i ferumbrasem szybko rozprawi?o si? Ruthless. Mam nadzieje ze Black Company podszkoli mag?w i razem z siostr? b?d? m?g? i?? blokowa?.

Masz jakie? rare itemy?

Je?li za rare uzna si? SCA to tylko to. Wszystko to co warto?ciowe obrazu sprzedawa?em. A z ciekawszych rzeczy to mia?em w r?kach Fenix Shielda zlooconego przez Black Company.

Jakby? m?g? teraz zmieni? profesje postaci zrobi? by? to?

Wybra?bym Sorca. Za ma?o ich jest. Jednak nie potrafi?bym postaci magicznej czy palka wyexpi?.


Masz jaki? cel w grze? czy b?dziesz expi? ca?y czasz?

Skill 100 axe przegoni? siostre z lvl i wykona? barbarian addony bez kupowania niczego.

Noto teraz szybkie odpowiedzi.

Najlepszy potw?r do zdobywania expa?

Hydra


Najlepszy potw?r do zdobywania loota?

Demon , Hydra


Oki przejd?my w sprawy rl. Czym si? zajmujesz?

Ucz? si? w Technikum ??czno?ci w Krakowie, Jestem w klasie Technik Informatyk. Do tego lubie jazd? na rowerku i r??ne lan party.

W twojej okolicy gra du?o ludzi w tibie czy bior? przyk?ad z ciebie?

Dawno temu by?em vice leaderem Black Company i z ta gildi? jestem dalej zwi?zany mimo ze na chwil? obecn? w niej nie jestem. A BC lubi robi? zjazdy od czasu do czasu.


To wszystko dzi?ki za wywiad .Mo?e chcesz kogo? pozdrowi??

Cala gildi? Black Company. Siostrzyczk? Ravena Kareveira i mojego najlepszego tibijskiego koleg? Ard Carraigh :*


Odrazu mowie ze ten wywiad jest stary i niekt?re rzeczy s? ju? zdobyte przez tego wspania?ego gracza ; p
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Hmm, ciekawy wywiad, ale widzia?em go chyba na

A tak po za tym to dobrze nawet, ?e go tu wrzuci?e?. :)

Pozdrawiam,
Vendeto
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Hmm, wywiad ciekawy interesuj?ce pytanie :p szkoda tylko ,?e nie da?e? autora lub z jakiej strony to wzio?e? :p og??em wywiad spoko oby wi?cej takich :D mam nadzieje ,?e dasz jeszcze kilka :p
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Wywiadzik stary, mia?em okazje go ju? przeczyta?. Obecnie graczowi dalej si? wiedzie, to wiadomo:p Sam si? b?d? musia? wybra? nie d?ugo na hydry, a to ?e pewna grupa os?b nie stosuje si? do panuj?cych zasad? czyli nie panuj?... Harmonia, na facc arenie 90% noobish..
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Powiem wam tyle ze ten wywiad sam robi?em i wrzuci?em go na kilka stron i tyle ; p
 

Baju94

User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
31
Reaction score
1
Acha Sam? no nie?le nie?le
troche mnie rozbawi?o o tym 100 axe i siostrze :p
 

Aritox

User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
24
Reaction score
0
naprawd? niez?y wywiad

naprawd? niez?y wywiad

niez?y ten wywiad gracz nie ukrywa nic o sobie i swojej ?wietnej postaci. Roz?mieszylo mnie o siostrze :) fajnie ?e jego siostra gra w tibie bo coraz mniej dziewczyn gra a one zazwyczaj nie s? takie wredne jak nie kt?rzy gracze-ch?opaki


POZDRO
 

Sorento

User
Joined
Jul 24, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Ja znam rodzine w ktorej matka , jej corka i jej syn graja w Tibie. Sa jednymi z najporzadniejszych ludzi jakich poznalem w Tibi. Oby tak dalej.
 

cdef129

New User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Hope you like it

Hope you like it

Hope you like it. For more information of wow gold, please visit a the super wow website specialized in selling wow gold. We will serve you with cheap wow gold, cheap world of warcraft gold Items. Compared with other wow gold suppliers, we are in advantage of selling the cheapest wow gold.There are a great demand of , on our website, however cheap world of warcraft gold sells fast. It looks as if it is out of stock right now. So we can say our customers at the first time come to our websiteto choose their world of warcraft gold with their needs. The reasons why over 200,000 customers pick our services are as follows.- We do free delivery service on 24/7 and have online friendly support 24/7 as well.- Each of our customers with sincerity and enjoy doing so.- With the fastest delivery and reliable service, we never lie to every customer about issues we may be having.- We reward our customers with our unique and wonderful gifts.- Members enjoy discounts on the prices.- We are by far the most secure company out there as we guarantee all our customers against fraud. now!
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Garanem z Harmoni

Wywiad ciekawy.Pytania dobrze zadane ;) , ale m?g?by by? troch? d?u?szy :eek:


Pozdrawiam,
Fast User
 

Bandtito

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
262
Reaction score
16
Odp: Wywiad z Garanem z Harmoni

Wywiad jest dobry, pytania dobrze zadawane wywiad nie jest monotonny. Ocena 8/10. Ciekawe jaki level ma jego siorka ;D
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Wywiad z Garanem z Harmoni

Mo?ecie poda? jego nick ,bo jak wpisaem Garena to jest 6 lvl
 
Status
Not open for further replies.
Top