What's new

[8.6] ! REKRUTACJA ADMINISTRACJI ! [sokeep.top] [sokeep.online] Custom RL-Map + Nowe Wyspy. [TFS 1.5]

Excool

New User
Joined
Nov 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Age
32
Witam serdecznie!
Na początku nastąpił zwykły. Tu na serwerze TNP , który mnie poznał jako Excool posiadałem inne konto, które teraz jest zarządzane z 15 lat jak nie więcej, ale nie mam dostępu ;) .
Jako ze kilka lat minęło moje rozwiązanie trochę się zmieniło i pieniążki przestały grać tak dużą rolę ;) Tak tłumacz moje zaangażowanie i wyjście mojej strefy jak i córeczka ze na hobby się nie zachowało ani finansowo ani.


napis.png


dlatego:

! REKRUTACJA OTWARTA !




Temat: [8.6] SoKeep 8.6 - Rekrutacja do Administracji!

Cześć Tibianie!

Jak to działa:

Rekrutacja: Preferujemy doświadczoną kadrę, ale każdy zmotywowany i zmobilizowany Tibian może zostać przyjęty!​

Przygotowanie Prac: Rekrutujący powinien chronić swoje prace, w tym skrypty, jeśli takowe posiada. Alternatywnie, istnieje możliwość zastosowania sposobu odczytania prac.​

Różnorodność Umiejętności: Oceniamy różnorodność umiejętności. Jeśli masz inne umiejętności, które mogą wnieść coś nowego do naszej administracji, chcemy o tym wiedzieć!​

Możliwość Awansu: jeśli nie otrzymasz dostępu do administracji, możesz zostać Tutorrem i otrzymać awans na Administratora.​

Kto może aplikować:

Każdy: dostępny w wieku i doświadczeniu.​

Co możesz zyskać:
-Unikalne doświadczenie w tworzeniu serwera Tibia.
-Szansa na awans w hierarchii administracyjnej.
-Dostęp do wiedzy i informacji, które głębiej ci lepiej zrozumieć nasz serwer.
-Dołącz do nas, każda pomoc się liczy!



Specyfikacja Serwera: (Resztę do omówienia z Administracja i reszta członków Serwera)
Silnik:
TFS 1.5
Klient: Tibia 8.6
Mapa: Niestandardowa RL-Mapa + Nowe Wyspy
Eventy: Tak
War System: Tak
Dodatkowe Funkcje: Inne

Jeżeli posiadacie fajne propozycje które chcieli byście udostępnić i żeby znalazły się na serwerze również zapraszam do pokazywania w tym wątku.

[ Excool ]
[Rekrutacja Administracji SoKeep 8.6 RL-Map ... https://tibia.net.pl]
 
Last edited:

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Czy tylko ja mam problem ze zrozumieniem co autor miał na myśli?

"
 
Top