What's new

Wywiad z Bembiczkiem

Status
Not open for further replies.

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Mo?e si? przedstawisz ile masz lat gdzie mieszkasz jak masz na imi??

Mam 18 lat nazywam si? Dawid mieszkam w Chodzie?y niedaleko Pi?y

Mo?e par? s??w o swojej postaci?

Ci??ko co? wi?cej o niej powiedzie?, my?l? poziom m?wi sam za siebie

Bembiczek to twoja 1 posta??

Oj nie mia?em kilka postaci przed t? ale nigdy nie przekroczy?y one 30 poziomu


A ile ni? grasz?

Hmm.... dok?adnie nie wiem ale my?le ze z 1,5 roku

Ile czasu po?wi?casz na granie w tibie?

W dni powszednie 2-4 godzin w weekendy czasem nieco wi?cej

Gdzie expisz?

Ka?dy wie, ?e najcz??ciej odwiedzam dl'e na Pits of inferno


dlaczego taki nick? Dlaczego akurat taki wybra?e??

W realu m?wi? na mnie Bembik, Bem, a w sumie Bembiczek na mnie m?wi?a mama mojego przyjaciela i tak jako? wysz?o

Swat Harmonia jest ?wiatem przypadkowym ?

Nie, kiedy ?wiat ruszy? a ja jeszcze nie mia?em Internetu w domu wszyscy moi koledzy z realu zacz?li tam grac, wiec w ko?cu stworzy?em tam moja posta?. Koledzy mnie zach?cali do tego

Nie nudzisz si? na Harmonii ?wiat non pvp,niechcialbys czasami zabi? jak?? wnerwiajaca osob??

Gram tutaj juz tak d?ugo, ?e bardzo rzadko si? zdarza ze kto? pr?buje mnie denerwowa? staram si?, i my?le ze mi si? to udaje, ?y? z wszystkimi w zgodzie

Jakby? m?g? si? przenie?? na ?wiat pvp zrobi?by? to czy pozosta?by? na ?wiecie non pvp?

Musia?bym si? zastanowi?... sam nie chcia? bym odchodzi? mam tutaj naprawd? wielu przyjaci??


W?a?nie gildia Ruthless. Mo?esz nom o tej gildii co? nieco wi?cej powiedzie??

Na pocz?tku by?o to Moonblades.... w kt?rej by?em ale po okresie jej ?wietno?ci po czym gildia si? rozpad?a. Potem z kolegami postanowili?my polowa? Altar of Wishes po czym ta tak?e nie wytrwa?a, jakie? wewn?trzne spory itp. Potem narodzi?o si? Ruthless za?o?one przez najlepszych graczy i tak jest do dzi?.


A co nam mo?esz powiedzie? o MDW ?znasz go ?znasz pow?d dlaczego nie expi?

Niestety z nim mam najmniejszy kontakt. Nie expi c?? na pewno przez update po kt?rym du?o wysoko levelowych postaci magicznych przesta?o grac


Tibia to s?ab? gierka pod wzgl?dem grafiki efekt?w ,co ci? wci?gn??o do niej kiedy? i ci? dalej przyci?ga?

Kiedy zaczyna?em nie by?o wielu gier z super grafika, wtedy tibia u mnie w mie?cie by?a hitem wszyscy grali wiec mnie tez wci?gn??o.... co mnie przyci?ga teraz? ch?? zaj?cia wolnego czasu, zabawa i znajomi

Jak my?lisz tibia zmierza w dobrym kierunku ? Cz?ste update ,coraz wi?cej nowych rzeczy...

Czy idzie w dobrym kierunku ci??ko mi powiedzie?. Dobrze ze autorzy interesuj? si? swoim produktem i chc? jak najlepiej ulepszy? ja

Je?eli jeste?my juz przy update to jak ci si? podoba letni update? co ci si? najbardziej w nim podoba?

Podoba mi si? wszystko jestem paladynem wiec dodatkowy damage bardzo mi si? podoba

Jakie rzeczy w tibie ci? najbardziej denerwuj??

Hmm jakie? mnie denerwuj?..... lagi na pewno

Twoje ulubione miasto w tibie ? gdzie najwi?cej czasu sp?dzasz?

Edron,,, spok?j, cisza spokojnie mo?na gada? ze znajomymi


Walczy?e? ju? z jakim? z boss?w? orshabaal? morgaroth? ferumbras?

Orshabaala niestety nie mieli?my na Harmonii a gdy by? Ghazbaran mia?em zepsuty komputer... wiec czekam na nast?pne

Masz jakie? rare itemy?

Moje ulubione cacko jak na razie Hammer of wrath ale nie przywi?zuje do nich du?ej wagi,,,, je?li dostane dobra ofert? na pewno go sprzedam

Jakby? m?g? teraz zmieni? profesje postaci zrobi? by? to?

Nigdy nawet kiedy sorcerer by? pot?g? to gra?em i by?em do?? wysoko

Masz jaki? cel w grze? czy b?dziesz expi? ca?y czasz?

Na razie moim celem jest 200 lvl ale my?le ze w najbli?szym czasie nie sko?cz? gry... mo?e nie zawsze b?d? du?o expi? ale troch? na pewno


Oki przejd?my w sprawy rl. Czym si? zajmujesz?

Chodz? do ostatniej klasy liceum

W twojej okolicy gra du?o ludzi w tibie czy bior? przyk?ad z ciebie?

W sumie wiem ze jakie? dzieciaki.... a pare os?b znajomych gra ale na innych ?wiatach a czy inni bior? przyk?ad to nie wiem

To wszystko dzi?ki za wywiad .Mo?e chcesz kogo? pozdrowi??

Dzi?ki, wszystkim moim przyjacio?om z Harmonii


Pozdrawiam to jest tak?e m?j wywiad .
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Lubi? czyta? takie wywiady : ) Cieszy mnie to, ?e nie po?wi?ca na tibi? du?o czasu.
No wiem 3-4 godziny to du?o, ale mog?o by? 6h+.
Ja nie gram na Harmonii, ale cieszy mnie to, ?e ma taki wysoki lvl i d??y do 200 :)
?ycz? mu wszystkiego dobrego.

Edit:
Ten wywiad jest chyba stary, gdy spojrza?em na tibia.com on ma 207lvl a w wywiadzie pisz?, ?e chce zdoby? 200lvl ?
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Witam. Bardzo fajny wywiad, gracz z Harmoni wida?, ?e jaki? ogarni?ty, kt?ry nie siedzi po 10 h na kompie, a wychodzi z kolegami gdzie?, albo si? uczy.
@Ziki
Mo?e wbi? szybko 200 lvl, Na pewno wywiad jest z paru miesi?cy, albo i szybko expi. O ile mi wiadomo jak ogl?da?em filmiki na TibiCam to bardzo dobry exp na Pits of Inferno na Dl'ach.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Bardzo dobry wywiad, lubi? takie sobie od czasu do czasu poczyta?.

Pozdrawiam,
Vendeto
 
Joined
Jun 24, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Sam wywiad niczego sobie.. widac po kolesiu ze tibia nie zrobila z jego gabczastej materii sitka..
 

andriuuu13

New User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
9
Reaction score
0
210

210

Heh juz ma 210

Zycze mu wbicia 300 :)

Gogogo 300

Pozdrawiam :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
ja r?wnie? lubie takie wywiady. Mo?na dowiedzie? si? z nich wiele ciekawych rzeczy a zarazem pozna? bli?ej danego gracza. Szkoda ?e nie wiadomo z jakich przyczyn MDW na prawd? nie gra bo pow?d - uptade to nie jest ?aden pow?d gdy? druid to jedna z najlepszych profesji :rolleyes:

?yczymy wysokich osi?gni??! :);)
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Co prawda to prawda, faktycznie autorzy interesuj? si? swoim produktem, ale czy nie za bardzo?;) przecie? to jest ?mieszne, gra sobie taki MDW i nagle trach bach ciach udupiaj? sork?w, przez to on rezygnuje i po grze. Wywiad ?adnie przeprowadzony czasem zdarza?y si? jakie? liter?wki, szybkie odpowiedzi co mi przypad?o do gustu i szkoda ?e taki kr?tki!
 

Kortes

New User
Joined
Jun 30, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Co prawda to prawda, faktycznie autorzy interesuj? si? swoim produktem, ale czy nie za bardzo?;) przecie? to jest ?mieszne, gra sobie taki MDW i nagle trach bach ciach udupiaj? sork?w, przez to on rezygnuje i po grze. Wywiad ?adnie przeprowadzony czasem zdarza?y si? jakie? liter?wki, szybkie odpowiedzi co mi przypad?o do gustu i szkoda ?e taki kr?tki!

MDW to druid a nie sorcerer lol2, ale itak CipSoft tym ulepszaniem psuje tibie si?gno? w pamiec pamietam jak sami Knights latali po serverach :D
 

Moglos

User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Lubie wywiady....ten jest b.fajny.....Mateusz Dragon Wielki jest druidem a nie sorciem a kiedy? w tibi sami knighti latali a tera MDW 300+ lvl ale na non-pvp gra a seromontis te? 300 lvl + i gra na world pvp deda a deda ostatnio w 30 sz?o na niego dedn?? ale zabi? 29 ;] zosta? level 150+
 
Last edited:

Anderson

User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Ch?opak wie co m?wi :) nie jest takim zapalonym tibijczykiem jak nie ktorzy ;-)
tylko ciekawi mnie dlaczego MDW nie gra??
 

Sorento

User
Joined
Jul 24, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Na Harmoni graja ludzie ktorzy potrafia znale?? r??nice miedzy swiatem Tibi a swiatem rzeczywistym.
 

Awful

User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

?adny wywiad :cool:
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Te? mi si? takie wywiady podobaj? wiele mo?na si? dowiedzie? o dobrych graczach z tibi i to polskich ;)
Og?lnie wywiad mi si? podoba. Gdybym mia? go oceni? da?bym 9/10 ;)

Pozdrawiam Don Wakeful
 

Olivos

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
18
Reaction score
2
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

ja r?wnie? lubie takie wywiady. Mo?na dowiedzie? si? z nich wiele ciekawych rzeczy a zarazem pozna? bli?ej danego gracza. Szkoda ?e nie wiadomo z jakich przyczyn MDW na prawd? nie gra bo pow?d - uptade to nie jest ?aden pow?d gdy? druid to jedna z najlepszych profesji :rolleyes:
?yczymy wysokich osi?gni??! :);)



Musze ci powiedzie? ?e MDW nie gra poniewa? chcia? gra? profesj? kt?r? gra si? najtrudniej

Wtedy Sorkiem najbardziej op?aca?o si? gra? ze wzgl?du na UE (Ultimate Explosion)

Poza tym MDW mia? 10 owner?w z 1 osiedla
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

No ca?kiem ciekawy :p. Trzeba przyzna? narobi? si? ,ale ma?o czasu dziennie gra, mam nadzieje ,?e nikt nie z?apie go na OwnTibia heh.
 

szymaldo23

New User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Spoko wywiad pamietam Bembiczka jak padl na Orshabaalu bo z m walowal jakis Ed.Pozdro dla Tibia.net.pl
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Niczego sobie wywiad. Ciekawe pytanie, a nie tak jak w niekt?rych wywiadach na tym forum. R?b wi?cej wywiad?w. Ch?tnie poczytam.
 

Glexie

Active User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
145
Reaction score
3
Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Odp: Wywiad z Bembiczkiem z Harmoni :)

Fajny ZIomek , ma cel i to mi sie podoba ^^ Zycze mu powodzenia !
 
Status
Not open for further replies.
Top