What's new

-Inne Szukam Silnika 8.1 DBM

Status
Not open for further replies.

Righteous

User
Joined
Mar 13, 2013
Messages
16
Reaction score
0
Wie kto? mo?e czy silnik DBMonogatari jest w necie albo je?li jest kto? hojny kt?ry owy silnik posiada mo?ne da? link do download'u tu lub Pw? :p
Podzi?kuje punktem reputacji.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Szukam Silnika 8.1 DBM

primo: jestes zjebany
duo: dbm byl pod 8.54 a wlascicielem byl Jacolos ktory tego nie sprzeda ani nie wstawi w net
trio czy cos w ten desen: nawet jesli kiedys ktokolwiek by mial DBM to napewno nie oddal by go nikomu za friko -.-

Cya nup


//offtop
gra ktos w battlefield play4free ;D?
 

Righteous

User
Joined
Mar 13, 2013
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Szukam Silnika 8.1 DBM

Zjeba? to ja ci si? mog? na klata po prostu zapyta?em si? czy jest udost?pniony mog?e? odpisa? ze nie a nie od razu wyzywasz ;c ten komputer ju? ci wy laserowa? m?zg.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Szukam Silnika 8.1 DBM

gufno cie obchodzi czy mi "wy laserowal" musk... takie debilne pytania zadajesz.. to ja zadam takie:

Code:
Wie kto? mo?e czy silnik DBVictory/DBLegend jest w necie albo je?li jest kto? hojny kt?ry owy silnik posiada mo?ne da? link do download'u tu lub Pw? :P
Podzi?kuje punktem reputacji.

Fajnie brzmi co :)?

@Down
Uslyszal pare slowek i teraz powtarza a nie wie co znacza :) Na iloraz inteligencji to sie mozemy zmierzyc cwaniaczku :X
 
Last edited:

Spiderus

Active User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Szukam Silnika 8.1 DBM

Takowego silnika nie ma na forum i w?tpi? aby kiedykolwiek si? znalaz?, wszystkie silniki jakie s? udost?pnione to tylko dlatego, ?e s? s?abe, lub kt?ry? z kilku os?b maj?cych dost?p do takowego na hostingu, go rozda?. Bo normalna osoba tworz?ca sw?j serwer i kt?ra si? przy nim sporo nam?czy?a nie odda go za free.

@KabakOfDeath, Szkoda mi Twojego braku ilorazu inteligencji, naprawd?...

---------- Tre?? dodana o 11:19 ----------

@KabakOfDeath, no i wtopa, jestem po humanistyce, przykro mi :)
 
Status
Not open for further replies.
Top