What's new

[Ada?] Gallery!

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Ada?] Gallery!

Nao ajudar. Isso e facil. Eu acho!!!
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: [Ada?] Gallery!

Idzie zima, w Krakowie ?nieg, wi?c?

Kolejna zima, s?ycha? miliony tchnie? sekundnika
?nieg przypomina, ?e miniony dzie? w sercu znika
Topi si?, nie wywierajmy dzisiaj presji na cisz?
By kto? pr?dzej powiedzia? nam, to co chcemy us?ysze?.

PVahKkZ.png


Przy ka?dym oddechu czuje te ?yletki w krtani
?wiat ma chyba za nic, ?e jeste?my na nim.

ppfURmn.png


Brak mi wieczor?w, kiedy nieznany by? melan?
Pierwsze pary, niekt?re z nich przetrwa?y do teraz.

LkI-ygb.png


Tylko Ty znasz mnie lepiej ni? inni razem wzi?ci
Chc? sp?dzi? z Tob? ?ycie lecz Tobie brakuje ch?ci
Tylko Ty sprawi?a?, ?e trzyma?em ?ycie w d?oniach
Jakby te wszystkie piosenki o mi?o?ci by?y o nas.

6hiNN-.png


Tylko Ty, tak wiele Ci zawdzi?czam
Nie zosta?o mi ju? nic, tylko ?zy i stare zdj?cia
I tylko Ty nie widzisz teraz smutku w moich oczach
Lecz tylko Ty dzi? wiesz jak potrafi? kogo? kocha?.

WkSCqCA.png


Jestem smutnym raperem tych jesiennych wieczor?w
A krzyk ciszy dobrze wie, ?e nigdy nikt mi nie pom?g?.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: [Ada?] Gallery!

Mmmm jak romantycznie, Tibijski p?etwo nurek <3
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: [Ada?] Gallery!

Tak jak pisa?em przy wysy?aniu twojej pracy ;) bardzo mi si? podoba i jestem zadowolony z twojej pracy.
My?l? ?e osob? na moim serwerze te? si? spodoba ;)
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: [Ada?] Gallery!

[MENTION=325140]#Ada?[/MENTION] ja to zawsze wiedzia?em ?e ty romantykiem jeste? <3 mapki pi?kne cude?ko jak zawsze !
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: [Ada?] Gallery!

Romantykiem nie jestem, ja to taki bardziej hmm? Smutny idea? :V
Na ?wiecie jest tyle os?b kt?re potrzebuj? pomocy, nie chodzi tu o pomoc dla bezdomnych czy pomoc dla powodzian, chodzi tu o pomoc dla ludzi z problemami emocjonalnymi.
Szczeg?lnie ludzie, z dobrym sercem zazwyczaj maj? problem z otrzymaniem pomocy, gdy? ludzie kt?rzy go otaczaj? chc? od niej korzy?ci a od siebie nic nie dadz?.
Ludzie si? nie zmieniaj?.
Wr??my do os?b kt?re potrzebuj? tej pomocy, s? takie grupy ludzi kt?rzy mog? j? dosta?, na wyci?gni?cie r?ki, jednak je?li chodzi o wyznanie komu? swoich odczu? s? kad?ubkami kt?re nie bior? pomocnej d?oni. Ludzie uwa?aj? tak? osob? za szcz??liw?... Wi?c nawet po co pomoc takiej osobie? Skoro jest szcz??liwa? S? to osoby najcz??ciej kt?re du?o si? u?miechaj?, bo u?miech nawet w ogromnym smutku im zostanie, dopiero gdy b?d? sami, mog? da? spok?j szcz??ciu. Wi?kszo?? takich osob, jak wspomnia?em nie b?dzie prosi? o pomoc, bo po prostu brak im odwagi, na to, i z tym problemem zostaj? sami, z czasem sobie daj? rad?, ale smutek im zostaje na wieki. Cz?owiek nawet sam si? pozbiera, bez wsparcia ale niesie to negatywne skutki.
Wraca do normalnego ?ycia, jednak jest to co? co ci?gnie go delikatnie w d??, w przepa?? kt?r? jest depresja.
Nie jest tak w ka?dym przypadku, czasem to przechodzi, a czasem te? nie, czas ucieka.
Zaczyna si? to jak gorszy dzie?, nic si? nie chc?... z czasem jest coraz wi?cej takich dni, zaczyna coraz mniej je??, bo poprostu nie ma na to ochoty, po za tym ci??ko wsta? z ???ka...
Koniec g?upoty, jednak drodzy bracia i siostry...
Chcia?bym Wam przekaza?, ?e nie warto by? osch?ym skurwielem dla ludzi, pami?tajcie ?e ka?dy ma uczucia, kogo? mo?e rani? nawet troch? obra?liwe s?owo.
Szczeg?lnie gdy taka osoba jest sama, bo z tym zostaje, a jej stan psychiczny b?dzie coraz bardziej si? pogarsza?. Zach?cam do pomagania ludzi? kt?rzy s? smutni, nawet tym kt?rzy s? szcz??liwi bo w tym czasie gdy one si? u?miechaj? mog? prze?ywa? ?mier? bliskiej osoby.

Moje mapki s? jakie s?, te? mi si? podobaj? ale mog?y by? by lepsze.
Podzi?kowania wy?le jak b?d? m?g?.
 
Last edited:

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: [Ada?] Gallery!


Sorry Ada? nie wiem co napisa?e? ale zobacz jak ja to przeczyta?em. xD


Romantykiem nie jestem, ja to taki bardziej hmm? Smutny idea? :V
Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Chcia?bym Wam przekaza?, ?e nie warto ...
Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla

Moje mapki s? jakie s?, te? mi si? podobaj? ale mog?y by? by lepsze.
Podzi?kowania wy?le jak b?d? m?g?.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [Ada?] Gallery!


Sorry Ada? nie wiem co napisa?e? ale zobacz jak ja to przeczyta?em. xD


Romantykiem nie jestem, ja to taki bardziej hmm? Smutny idea? :V
Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..Chcia?bym Wam przekaza?, ?e nie warto ...
Bla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..BlaBla..Bla..Bla..Bla..Bla..Bla

Moje mapki s? jakie s?, te? mi si? podobaj? ale mog?y by? by lepsze.
Podzi?kowania wy?le jak b?d? m?g?.

Id? by? alkoholikiem gdzie indziej :D
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: [Ada?] Gallery!

When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now?

-03PZV5.png
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: [Ada?] Gallery!

Z tymi scianami to chyba jednak troche przesadziles ;d
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: [Ada?] Gallery!

Wiem ?e mia?y by? to dwa tygodnie, i ?e wszystkie jakich nie wrzuci?em, ale dodam tylko to.
By?o by pi?kniejsze ale Tibia 9.60.
2F355r.png

y3yED4W.png

WMME05E.png

v3dHm5.png

odcL2bh.png

D0lgIgR.png

2aAE-NP.png

pkwGeDS.png


---------- Tre?? dodana o 16:02 ----------

9WnjopR.png
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: [Ada?] Gallery!

wszystki piekne tylko ten stateczek slabo wyglada :x
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: [Ada?] Gallery!

Wszystkie Screeny zajebiste. Oczywi?cie jedne lepiej wysz?y drugie gorzej. Ale nie ma co. Dobrze :) Oby tak dalej.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: [Ada?] Gallery!

Wiem ?e mia?y by? to dwa tygodnie, i ?e wszystkie jakich nie wrzuci?em, ale dodam tylko to.
By?o by pi?kniejsze ale Tibia 9.60.









---------- Tre?? dodana o 16:02 ----------


A ty nie konczylesz z tibia przypadkiem? :v
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: [Ada?] Gallery!

A ty nie konczylesz z tibia przypadkiem? :v
[MENTION=130987]dami1310[/MENTION], przyjacielu m?j, obieca?em ?e wrzuce wiele prac kt?rych nie udost?pnilem, mia?y by? w wersji in-game bo tam bym si? idealnie prezentowa?y, jednak nie mam mo?liwo?ci, i tak wyrzuci?em tylko jedna mapke bo do reszty ju? nie mam dost?pu. Takto sko?czy?em, ale na Tibie rl czasem wchodz?.
 
Top