What's new

Bucz?cy mikrofon.

Yankes92

Active User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
78
Reaction score
2
Witam ma komputer stacjonarny i w weekend zrobilem format.przed formatem s?uchawki z mikrofonem dzia?a?y.Teraz jest cos nie tak i nie moge sobie z tym poradzic,Aha mam SP3 a na mojej plycie z sterownikami mam SP1,SP2 i w tym problem ;/ prosze o pomoc.Dzwiek slysze lecz jak chce pogadac w cs,skype,gg,vt,ts2 itp. to lipa nie moge bo szmery ten ktos slyszy.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Problem z mikrofonem!

Odp: Problem z mikrofonem!

Dokonaj kalibracji i testowania sprz?tu w panelu sterowania.
Upewnij si?, czy ustawienia g?o?no?ci s? poprawne (np. czy mikrofon nie jest wyciszony).
W testowaniu sprawd?, czy przy m?wieniu skacze ten taki "wykrywacz g?osu".
Je?li nie skacze, to upewnij si?, czy wszystkie sterowniki do karty d?wi?kowej s? zainstalowane i odpowiednio skonfigurowane.

Inn? opcj? jest uszkodzenie mechaniczne mikrofonu.
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Problem z mikrofonem!

Odp: Problem z mikrofonem!

Te szmery kt?re s?ysz? to nieodfiltrowane napi?cie zasilania wzmacniacza mikrofonowego kt?re "nak?ada" si? na sygna? audio z mikrofonu.

Lub tez Mikrofon elekretowy potrzebuje zasilania i w tej ga??zi nie ma dostatecznej filtracji i sytuacja si? powtarza, rada jest jedna, trzeba kupi? now? kart? d?wi?kow? na PCI

Lub te? spr?buj tego :

Poszukaj w opcjach nagrywania przycisku zaawansowane dla mikrofonu i wy??cz +20dB boost, wycisza szmery.
 

Yankes92

Active User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Bucz?cy mikrofon.

Eh wszystko ju? zrobi?em i nie mam poj?cia heh a przy tescie mikrofony nic sie nie podnosi ;/,ale wiem ze mikrofon dziala na laptopie a tu ....

Notka moderatorska:
Rozwi?zane, wi?c zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Top