What's new

Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Status
Not open for further replies.

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em ju? z Santo.
Og?lna wiedza o tibii: Ogromna~~ Ponad 10 lat z Tibi?.
Najlepiej gram (profesja): EK / ED
Preferowany nick na serwerze testowym: Szusi
Kontakt (gg/skype/email): 9004009
 
Joined
Dec 15, 2014
Messages
189
Reaction score
5
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Nie wiem co tu napisa?.. gra?em juz chyba na wszystkich otsach....
Og?lna wiedza o tibii: gram od 13 roku ?ycia (mam 22 lata)
Najlepiej gram (profesja): Paladyn / EK
Preferowany nick na serwerze testowym: Verdoom
Kontakt (gg/skype/email): GG:48137583
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Pozwol? sobie wype?ni? wasz schemat na sam pocz?tek,
Do?wiadczenie w testowaniu: Jako tako mo?na powiedzie?, ?e nie testowa?em serwer?w BETA, lecz bardziej te serwery, kt?re wystartowa?y i mia?y ju? za sob? pare dni, tygodni online (bardziej chodzi o te serwery RPG) czemu? Wed?ug mnie serwery z Real map? odpadaj?, jest ju? schemat jak powinno by? i ?atwo wyeliminowa? dan? b??dy jak i je spotka?. Jak wyczyta?em szukacie tester?w co bardziej graj? CUSTOM RPG, no ale koniec za bardzo zbaczam z tematu, moje do?wiadczenie? Przegrane 2-3 tygodnie na Venurii (nie wiem czy kto? pami?ta) z tego co sam pami?tam bardzo cz?sto zg?asza?em jakie? b??dy (nie tylko bug map) Lecz to jest zb?dne opisywa? dalej na jakich serwerach CUSTOM gra?em, przecie? jak dobrze wiemy, nie cieszy?y si? one zbyt popularno?ci?, m?g?bym wymieni? tylko jeden server (popularny) i do?? d?ugo na kt?rym gra?em to Lordaeron (wypas), lecz ju? nie pami?tam jakie bugi tam wymienia?em, g??wnym problemem tamtego serwera by?o klonowanie kasy. Whatever, keep calm.
Og?lna wiedza o tibii: [bWiedza o tibii? z wersj? oryginaln? jestem prawie, ?e na bie??co od 7.1 do 10.54~~~( ostatnimi czasy nie gram, bo jestem znudzony tym) - Je?eli mia?bym si? tutaj chwali? to na "realu" zaczyna?em od tibi 7.1 i dodam od siebie, ?e nie jestem graczem tylko jednej wersji ( Na jak? ochot? mam, do takiej wersji wracam - w tym, clienty custom (w?asne) )[/b]
Najlepiej gram (profesja): Ka?d?, nie ma dla mnie jaki? ogranicze?, abym si? gubi? jak?? profesj? - po prostu zale?y od tego czy mi si? chc? gra? dan? profesj? (jest wyb?r, to wybieram), lecz je?eli mia?bym testowa? wasz serwer wybra?bym ED/MS.
Preferowany nick na serwerze testowym: Sauron Eye
Kontakt (gg/SKYPE/email): 3584314/Brak/rewstibia@o2.pl

My?l?, ?e napisa?em tutaj wszystko chocia? nie jestem do ko?ca pewien - je?eli macie jakiekolwiek zastrze?enia do mnie, PW lub nawet tutaj.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: 4-5 w?asnych serwer?w OTS, ponad 100 wykrytych b??d?w na hexana.net, oraz pomoc.
Og?lna wiedza o tibii: Bardzo dobra (nie wliczaj?c updat?w 10.XX), gram od 7.6
Najlepiej gram (profesja): Oboj?tne mi to, ale raczej RP > ED > MS > EK
Preferowany nick na serwerze testowym: Testowa? czas
Kontakt (gg/skype/email): GG: 10247696
Dodatkowo chcia?bym zaznaczy?, i? mam nieskaziteln? opini?
 

simplesimple

New User
Joined
May 19, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Jakie? informacje na temat test?w ?
 

OsaBDG

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: W samym testowaniu nie posiadam do?wiadczenia lecz posiadam bardzo du?? wiedz? na temat gry a przez to znajduje wiele tzw "bug'?w" w grze.
Og?lna wiedza o tibii: Swoja wiedz? na temat gry Tibia oceniam na bardzo du?? moja przygod? z gr? rozpocz??em bardzo dawno temu (stara dobra old tibia wersja 7.6) sukcesywnie z kolejnymi update powi?ksza?em swoj? wiedz? oraz powoli wdra?a?em si? w ?wiat open tibia serwer. Na tibi real mog? pochwali? si? i? by?em prawowitym cz?onkiem rz?dz?cej gildi na serverze "Chosen Ones" kt?ra sia?a r?wnie? postrach na innych serwerach. Open tibia serwer gra?em na takich edycjach jak : Podkarpacki, RonOTS, Dinera, Openka, Hexana, Ambera (obecnie) oraz wiele innych mniej znanych open tibia serwer.
Najlepiej gram (profesja): Master Sorcerer
Preferowany nick na serwerze testowym: Arioch
Kontakt (gg/skype/email): osabdg@gmail.com
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Testy odb?d? si? od 15 lutego, b?d? trwa?y do odwo?ania.
Czas na zg?aszanie si? na beta tester?w do 6 lutego.​
 

marcuseq

New User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Nie jeden raz testowa?em i nie w jedn? gr? ;)
Og?lna wiedza o tibii: ?eby by? na bie??co z tibi? to nie, ale zaczyna?em na 7,5 i powracam co jaki? czas, a w rpg to ju? gra?em od dawna. Wiedza: "dobra"
Najlepiej gram (profesja): Nie mog? si? tutaj okre?li?, gram wszystkim, jak na wara to ED a jak rpg to wszystko.
Preferowany nick na serwerze testowym: MarcuseQ
Kontakt (gg/skype/email): wysy?am na PW
 

fazii94

New User
Joined
Jan 30, 2015
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: By?em testerem na RonOTS, pelnilem tam funkcje Cm'a przez bardzo d?ugi okres.
Og?lna wiedza o tibii: Gram w Tibie juz od 9 lat, zar?wno na Rl jak i na wszelakich ots rl map, evo itp. Uwa?am, ?e przez taki okres czasu moja wiedza na temat tej gry jest bardzo obszerna.
Najlepiej gram (profesja): Ms/Ed
Preferowany nick na serwerze testowym: Fazik
Kontakt (gg/skype/email): GG: 52653021 / Skype: jasiek.katarzynski_94 / email: jankatarzynski@wp.pl
 

givera12

Active User
Joined
Jul 3, 2010
Messages
121
Reaction score
4
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: By?em testerem na wielu otsach, mi?dzy innymi Eloni, mia?em wiele swoich ots?w, mi?dzy innymi Ziberia na kt?rej mia?em po 180 graczy online.
Og?lna wiedza o tibii: W tibie zaczyna?em grac od wersji 7.6 a wi?c wiedz? na temat tej gry mam naprawd? du??. Aktualnie gram na Rl Tibi jak r?wnie? na Otsach Evo, Rl map, RPG.
Najlepiej gram (profesja): Ms/Ed
Preferowany nick na serwerze testowym: Givera
Kontakt (gg/skype/email): GG: 32863708 / Skype: givera12 / email: damian.sztwiertnia@wp.pl
 

Pedrive

User
Joined
May 23, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:Na testowanie nie wiem sam jakie mam do?wiadczenie ale je?eli chodzi o sprawdzanie gry oraz wy?apywanie bug?w to my?l? ,?e si? nadam mam czujne oko.
Og?lna wiedza o tibii:W tibie zacz??em gra? od 7.6 z przerwa a? wesz?a Tibia 8.6 i tak pozosta?em i gram dalej :) Wi?c my?l? ,?e mam du?e lecz nie najwi?ksze ale mo?liwe ,?e si? nadam
Najlepiej gram (profesja):ED/RP
Preferowany nick na serwerze testowym:purple Kush
Kontakt (gg/skype/email):dawid.szostak24/adas9975@o2.pl
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Ostatni dzie? naboru!
Jutro zostan? og?oszone wyniki. Ci kt?rzy si? nie dostan?, zostan? wpisani na list? rezerwowych. Je?eli, kt?ry? z tester?w nie b?dzie wykazywa? si? wystarczaj?c? aktywno?ci? jego miejsce zast?pi osoba rezerwowa.​
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: tester Altaronu, kilka innych mniejszych projekt?w
Og?lna wiedza o tibii: ponad 10 lat na realu
Najlepiej gram (profesja): paladyn/knight/druid
Preferowany nick na serwerze testowym: Grinch
Kontakt (gg/skype/email): moje gg masz
 

Bubecki

Banned
Joined
Jul 5, 2011
Messages
323
Reaction score
11
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:A wi?c tak, posiada?em swojego ots 2-3 lata temu gdzie sam go testowalem. Posiadam aktualnie tutora na ots 100player za mi?dzy innymi wszelkie bugi oraz nie doj?cia w mapce. Kiedy? pami?tam by?y takie czasy gdy dostawa?o si? gm i by? on oznaczony jako Tester, nie raz mia?em tak? posad?. Og?lnie m?wi?c Lubie szuka? b??d?w i poprawia? innych.
Og?lna wiedza o tibii:Gram w tibie juz 7lat, wiec wiadomo z czasem cz?owiek zaczyna zapami?tywa? wszystko. Gra?em na rl a tak?e na wszelkiego rodzaju otsach. 9/10
Najlepiej gram (profesja):Rp/ms
Preferowany nick na serwerze testowym:James
Kontakt (gg/skype/email):Gg:51038235, email: Bubciaq@WP.pl

+Mam ferie, mam czas po feriach powr?t do liceum wiadomo codzienno??. Lecz skoro mia?em czas na zabaw? na otsach to i znajd? na tego, gdy? i tak planowa?em gra? na tym otsie :)
 

bejo669

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
114
Reaction score
1
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: M?wi?c
Og?lna wiedza o tibii: Jestem graczem prawie od 9 lat zar?wno na RL jak i na OTS , tworzy?em w?asne serwery pocz?wszy od klienta 8.1 do 8.6 .
Najlepiej gram (profesja): ED/MS/EK/RP
Preferowany nick na serwerze testowym: Avis
Kontakt (gg/skype/email): chemotech123@gmail.com

---------- Tre?? dodana o 01:31 ----------

Do?wiadczenie w testowaniu: M?wi?c szczerze to testowa?em ma?o serwer?w , moja wiedza oparta jest na tym co jest tu i teraz . Graj?c na serwerach RPG zwracam uwag? na ka?dy detal , lubi? "?azi?" , zwiedza? m?wi?c w skr?cie nie lubi? opiera? samej gry na zdobywaniu do?wiadczenia .
Og?lna wiedza o tibii: Jestem graczem prawie od 9 lat zar?wno na RL jak i na OTS , tworzy?em w?asne serwery pocz?wszy od klienta 8.1 do 8.6 .
Najlepiej gram (profesja): Nie mam ulubionej , ka?d? profesj? gra mi si? dobrze .
Preferowany nick na serwerze testowym: Avis
Kontakt (gg/skype/email): chemotech123@gmail.com
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Wyniki

Lista os?b przyj?tych:

[user]Netrunner[/user]
[user]Fluos[/user]
[user]Ellero[/user]
[user]ancio[/user]
[user]Speeder[/user]
[user]Ray66[/user]
[user]Agresive[/user]
[user]Dechalol[/user]
[user]Rews[/user]
[user]givera12[/user]
[user]Grindelwald[/user]
[user]bubecki[/user]
[user]bejo669[/user]
[user]Doktor Szypka Konefka[/user]
[user]Kernaut[/user]
[user]DanJ93[/user]

Pozosta?e osoby zosta?y wpisane na list? rezerwow?.​
 
Status
Not open for further replies.
Top