What's new

Dual Sim.

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Mam takie pytanie czy dual sim w telefonie zmniejsza jego wydajno???
Przyk?adowo:
Jest sony xperia m i sony xperia m dual sim - czy one b?d? mie? jednakow? wydajno?? czy ten z dual sim b?dzie s?abszy?

Dzi?ki i licz? na szybkie odp :D
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Dual Sim.

A co ma dual sim do wydajnosci?
W zasadzie i tak chyba obslugujesz jedna karte jednoczesnie? A nawet jesli to tylko soft musi ogarniac 2 karty. To tak jak bys na windowsie na przyklad notatnik w tle odpalil. Wplywa to na wydajnosc? No wplywa. Ale przeszkadza ci to? ;p
Jak chcesz konkretne liczby to poszukaj jakiegos benchmarka ktory przetestowal obie wersje. Zakladam, ze wynik bedzie ten sam...

A tu masz porownanie parametrow:

Z tego co widze to jedyne roznice to wlasnie dual sim + nowszy system w dual... Ocenami tu sie akurat nie sugeruj bo to od uzytkownikow i wiele w temacie nie wnosi... "bo design mi sie nie podoba bo kolor inny :<".
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Dual Sim.

Jaki? ma?y spadek wydajno?ci nie zrobi r??nicy ale je?li b?dzie on bardzo zauwa?alny i telefon b?dzie muli? jak sk***syn to ju? lipa.
Ten telefon tylko w przyk?adzie poda?em, bo na oku mam asusa z dualem. Poza tym nie polecam Sony, bo te telefony po jakim? czasie u?ytkowania zamulaj?, ?e szok mimo, ?e nic na nim nie by?o instalowane tylko pare fotek strzelanych, a na takim Samsungu mo?esz zrobi? rozpierdol i mimo to normalnie chodzi. Potwierdzone info.
Dzi?ki za odpowied?. My?l? ?e wszystkiego si? ju? dowiedzia?em wi?c raczej temat do zamkni?cia.
 
Top