What's new

Evo by Sentil 8.1 (Aries 0.4.0) POMOC

Aleksy94

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Witam wszystkich czytaj?cych ten post.
Pisz? poniewa? mam pewien problem z silnikiem do tibii "Evo 8.1 xml by Sentill"
Wiem, ?e rozgrzebuje stare ?mieci i raczej nikt ju? nie u?ywa tego silnika... aczkolwiek jaki? czas temu postanowi?em, ?e stworze swojego skromnego otsa.
Naprawi?em ju? wi?kszo?? rzucaj?cych si? w oczy b??d?w, mimo to zostaj? 2 z kt?rymi nie mog? sobie poradzi?:

B??d nr 1:
Polega na tym, ?e kiedy bije nas wi?cej ni? jeden potw?r to nasz pancerz tak jakby "znika"? tj. przyjmujemy obra?enia na czysto. Problem jest troch? bardziej rozbudowany bo tarcz? r?wnie? mo?emy blokowa? max 1 przeciwnika. Je?eli bije nas wi?cej oponent?w to nasza posta? wgl nie blokuje cios?w tarcz? czy pancerzem, a obra?enia zadawane przez potwory sumuj? si?. Np Bij? nas 3 szczury. Szczur potrafi uderzy? za maksymalnie 5-6 pkt obra?e?. Troch? ?miesznie to wygl?da kiedy dostajemy ?omot od szczur?w i nad naszym nickiem pojawiaj? si? liczby 12 - 15.

B??d nr 2:
To obra?enia zadawane przez graczy, a tyczy si? to bardziej knighta i paladina. Wiem, ?e obra?enia mo?na zwi?kszy? w Vocation.lua czy w configu.
Jednak mimo wszystko knight kt?ry ma skille np. 85 dosy? cz?sto uderza s?abo, bardzo s?abo czy te? wgl nie trafia przeciwnika (training monka 0 defa 0 arma)
to samo tyczy si? paladina.

Apeluj? o pomoc
Pozdrawiam
Aleks :crying:
 

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Evo by Sentil 8.1 (Aries 0.4.0) POMOC

Szukaj odpowiedzi w sobie synu

[video=youtube;_-clFZFdLQk]https://www.youtube.com/watch?v=_-clFZFdLQk[/video]
 

Aleksy94

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Evo by Sentil 8.1 (Aries 0.4.0) POMOC

Czy jest kto? w stanie pom?c ? :<
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Evo by Sentil 8.1 (Aries 0.4.0) POMOC

1 zmienisz tylko w C++ a 2 w vications - wiem, ?e w TFS mo?na konfigurowa? celno?? przedmiotu w items.xml dopisuj?c "Hitchance = xx" jako? tak. u Ciebie raczej tej funkcji nie b?dzie wi?c zalecam pobawi? si? w vocation.xml wyszukujesz dan? profesj? i szukasz Melee i zmieniasz z 1.0 na 1.2 ( albo wi?cej b?d? mnie, sprawd? sam ;))
 
Top