What's new

Gallery By Pumax

Status
Not open for further replies.

arsenal0

User
Joined
Dec 21, 2014
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Gallery By Pumax

Mi?o si? czyta takie komentarze ;D ale r?wnie? licz? na wasze wskaz?wki dotycz?ce mappowania :D

---------- Tre?? dodana o 01:07 ----------

A tu ?apcie most ^^ prowadz?cy do kolejnego miasta.. wiem jest on troch? wymieszany no ale co o tym s?dzicie? :D no ale mo?na go jeszcze troch? ogarn?? i mo?e co? z niego b?dzie lub wyjeba?.
hkawgj.jpg
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Gallery By Pumax

Most przyzwoity bardzo dobrze zrobione brzegi pobaw si? jeszcze tymi ?cianami i b?dzie zajebi?cie

---------- Tre?? dodana o 04:55 ----------

Postaraj si? najpierw przemy?le? co chcesz zrobi? nigdy wi?cej nie mieszaj bagna z wod? bo to strasznie wygl?da. Za bardzo na rzucasz detali na ?cian? pomieszaj je i dodaj kilka detali b?dzie ?adnie. Postaraj si? te? dodawa? kamyki na drog? dodaj? fajny efekt. Co do natury staraj si? nie spamowac ka?dymi drzewami jakie rme da?o. Dobrze ze dajesz zdj?cia rme bo oceniamy twoje prace a nie in game. Kraty na murze nie pasuj? tak samo jak ogie? na ?cianach. Zr?b by pod mostem woda lecia?a a nie most na l?dzie o.o pobaw si? mniejszymi budowlami i nie kwadratowymi. Ucz si? z ch?ci? mog? poda? par? pomys??w na dobr? nauk? i zabaw?
 

arsenal0

User
Joined
Dec 21, 2014
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Gallery By Pumax

co do natury to powiem ci tak... gdybym spamowa? wszystkim co da? rme z drzewek to by?by to kolorowy las :D a druga sprawa jak bym postawi? tylko dwa rodzaje drzewek to zaraz by by?o ?e te same drzewka ko?o siebie ^^ ju? w jakim? temacie widzia?em takiego posta :D no ale ok.
postanowi?em troch? zmieni? ten most i postawi? go na wysokiej skale i jak na razie to wygl?da on tak
den7lu.jpg

tylko nie pytajcie mnie sk?d ta woda tam leci.....
 
Last edited:

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Gallery By Pumax

Most prowadz?cy po ska?ach? Jak to rzeczywi?cie ma by? most, to zr?b to tak jak powinien on wygl?da? :p
Co do reszty screen?w, to jest dobrze, ale zawsze mo?e by? lepiej, wi?c ?wicz ile si? da.
 

Bubecki

Banned
Joined
Jul 5, 2011
Messages
323
Reaction score
11
Odp: Gallery By Pumax

Fajny nawet ten most, Ciekawe jak b?dzie wygl?da? po doko?czeniu. :)Czekam! :D
 

XaMeS

Banned
Joined
Jul 14, 2008
Messages
198
Reaction score
11
Age
28
Odp: Gallery By Pumax

B. ?adne prace lepsze od simona wg mnie :D
 
Joined
Nov 13, 2014
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Gallery By Pumax

Mapki ?adnie wykonane. Tylko je?eli robisz map? typu "jungle" nie stawiaj choinek ani potwor?w nie pasuj?cych w to ?rodowisko. To troch? razi w oczy.
Ale og?lnie ?adnie.
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Gallery By Pumax

S?abo to wszystko do siebie dopasowa?e?, nie podoba mi si? ale nie chce ci? demotywowa? do dalszej pracy, mo?e kiedy? b?dzie lepiej.
 

Cryspy

Active User
Joined
Mar 19, 2014
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Gallery By Pumax

Spoko :D to i tak wszystko idzie na questy tak?e nie b?d? tak wszystkiego dopracowywa? :D w sumie ka?dy uwa?a ?e wszystko musi do siebie pasowa?.... nie zawsze :D
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Gallery By Pumax

Nie jest najgorzej, ale z ch?ci? bym chcia? co? zobaczy? bez tych efekt?w na obrazkach z photoshopa.

Wys?ane z mojego HTC Desire 510 przy u?yciu Tapatalka
 

Cryspy

Active User
Joined
Mar 19, 2014
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Gallery By Pumax

Dzi? postaram si? wrzuci? kilka screen?w bez efekt?w.
 

Mr ImaGu?

Advanced User
Joined
Dec 13, 2014
Messages
289
Reaction score
10
Odp: Gallery By Pumax

Ostatni screen przejeba?e? ,je?eli nie chcesz ?eby do siebie pasowa?o to twoja sprawa.
Lecz nasuwaj? mi si? pytania :D
- Sk?d leci ta woda i czemu do bagna
- Dlaczego nie da?e? wodnego pod?o?a jak tam prawy g?rny r?g wida? najpierw a dopiero bagno :p
 

Cryspy

Active User
Joined
Mar 19, 2014
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Gallery By Pumax

Nie wszystko co robimy w RME musi mie? logiczne wyt?umaczenie :D pomys? wzi?? si? z g?owy wysz?o jak wysz?o nie musi Ci si? podoba? ^^ a nie da?em pod?o?a w formie wody poniewa? bagno mi si? bardziej widzia?o ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top