What's new

Paranormal activity 3

Status
Not open for further replies.

dijen2

New User
Joined
Oct 21, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Siemka, wczoraj w nocy wr?ci?em z filmu paranormal activity 3 i powiem wam super horror kt?ry jest zrobiony na takiej zasadzie cisza i ,,BUUU'' ba? to si? mega ba?em bo nag?o?nienie w multikinie w Gdyni jest super, i gdyby nie piszcz?cy ze strachu ludzie to by by?o bosko, my?l? ?e nie ma co por?wnywa? go do poprzednich cz??ci bo tamte przy tym s? bajk? a ko?c?wka 3jki jest psychiczna taka jaka powinna by?! i brakowa?o jej innym cz??ci?. Je?li kto? lubi horrory kt?re trzymaj? ca?e 84minuty pod napi?ciem i t?tno 100 na 100! to strasznie polecam si? wybra? do kina na niego bo efekty kt?re s? w kinie s? niepor?wnywalne z komputerem tak wi?c do boju bo raz na jaki? czas warto! i ci co byli prosz? dajcie te? swoje opinie:)

Ps. Jak by kto? szed? pierwszy raz to powiem tak 3 cz??? jest pocz?tkiem 1 i 2 cz??ci, co si? tam dzia?o dlaczego itp, wiec spokojnie mo?na najpierw trojk? obejrze?:) wtedy 1 i 2 s? ciekawsze i nabieraj? sensu! i pr?bujcie si? wczu? bo gimbusy w sali (grupki kole?anek i frajer?w) psuj? klimat.
 

Nimpo Dtp

User
Joined
Oct 23, 2011
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Paranormal activity 3

Powiem że straszny horror, trzymający w napięciu. Byłem na nim po premierze kilka dni. Ale to i tak nie ważne bo pod koniec była miazga^^. Polecam każdemu kto lubi takie horrory. Jak napisał pan up, miałem tętno 100/100 przez cały seans.
 

Tomesiak

User
Joined
Apr 30, 2009
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Paranormal activity 3

ogl?da?em MISTRZOWSKI FILM POLECAm
 

Blantomancior

Active User
Joined
Nov 2, 2011
Messages
70
Reaction score
3
Age
29
Odp: Paranormal activity 3

Nie bylem, mam zamiar isc, oby to co mowicie bylo prawda :D
 

Xaimeii

Active User
Joined
Nov 22, 2011
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Paranormal activity 3

Paranormal Activity 1 i 2 obejrza?em,lecz na 3 przygotowuj? si? od niedawna...trzeba w ko?cu dziabn?? ten tytu? ^^
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Paranormal activity 3

Jak dla mnie nic ciekawego, nudy.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Paranormal activity 3

Jak dla mnie nic ciekawego, nudy.
Nie ogl?da? a krytykuje =o.

Mam zamiar obejrze? tylko jeszcze nie wiem kiedy ;d By?em na pile ostatniej cz??ci w kinie i jakiej? rewelacji nie widzia?em. Mam nadziej?, ?e w tym przypadku b?dzie inaczej.
 

Replay3run

Advanced User
Joined
Feb 8, 2011
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Paranormal activity 3

By?em na pile ostatniej cz??ci w kinie i jakiej? rewelacji nie widzia?em.

Ludzie kt?rzy si? boj? na horrorach takich jak pi?a s? jak dla mnie troche nawini bo co jest strasznego w monotonnym laniu krwi? A zarazem horrory typu Paranormal Activity 3maj? w napi?ciu i dzia?aj? na psychik? bardziej ni? te pierwsze. One maj? pozosta? w pami?ci jak najd?u?ej wi?c dlatego s? tak zajebiste, osobiscie nie ogl?da?em jeszcze 3 cz??ci ale tylko czekam a? w kinie b?dzie ju? od premiery dw?jki ;)

pzdr
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Paranormal activity 3

Zaraz w?a?nie b?d? z dziewczyn? ogl?da? na lapku, jak obejrz? to pewnie jutro wstawi? kolejny komentarz i powiem czy warto ogl?da?. Uhh, nie mog? si? doczeka? :p Pewnie gacie b?d? musia? z 10 razy zmienia?. A tak na serio to wydaj? mi si?, ?e film b?dzie fajny - mam takie przeczucie. :D

@edit
Jedno s?owo nt. filmu - kupa. Film chujowy. Akcja zaczyna na ko?cu filmu, wi?c je?li chce kto? sobie po ogl?da? jak wyimaginowany przyjaciel sze?cioletniej dziewczynki ?apie jej siostr? za w?osy i trzyma w powietrzu, to sobie przewi?cie do 3/4 filmu. Fabu?a te? chujowa... No bo po co niby Toby chcia?, ?eby one pojecha?y do babci? Nie rozumiem tej g?upoty... Jakie? znaki na ?cianie, sratytaty. Jedyny moment w kt?rym si? przestraszy?em (a bardziej zdziwi?em) to jak ten kole? zapali? ?wiat?o a tam sta?o od chuja tych ludzi. Moja dziewczyna z kt?r? to ogl?da?em zasn??a w po?owie, bo takie nudy :d. Je?li chcecie ju? obejrze? ten film to naprawd?, tak jak m?wi?em; przewi?cie sobie do ostatnich dwudziestu-pi?ciu minut.
Komedia kurwa, a nie horror... /=
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top