What's new

Projekt Twierdza Wielkopolski OTS 7.6

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Witam

Od kilku dni mappuje sobie do mojego osobistego projektu pod wersji Tibii 7.6 :) mapki robi? surowe z czasem gdy ju? uko?cz? miasto b?d? je skryptowa?. Dobra do rzeczy, aktualnie mam uko?czone Temple i depo tak?e na sam pocz?tek chce si? z wami tym podzieli?. Zach?cam do komentowania co by tu zmieni? i z czym co si? je :) Pozdrawiam.

ss1.png

ss2.png

ss3.png

ss4.png

ss5.png
 

berciq92

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Projekt Twierdza Wielkopolski OTS 7.6

Cz?sto wrzucam inn? pod?og? w zale?no?ci od pi?tra na kt?rym si? jest, u?atwia to orientacj? podczas grania.
Je?li szukasz urozmaice? to mo?esz w niekt?rych miejscach zamieni? ?ciany na zrujnowane, a pomi?dzy depozytami wrzuci? trofea potwor?w (chyba by?y w tej wersji)
Najtrudniej uciec od symetrii, mi pomog?o rysowanie na kartce budynk?w zanim powsta?y i zamiana kilku rog?w na nietypowe, pomog?o mi to potem wcisn?? jakie? biblioteki, czy jaki? salonik do odpoczynku, fontann? altan?. Po za tym symetria sprawia, ?e wszyscy tu krzycz? i p?acz? ^^
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: Projekt Twierdza Wielkopolski OTS 7.6

Ju? doda?em troszk? zmian, te? nad tym my?la?em, ?eby to jako? urozmaici? bo w 7.6 nie ukrywam, ?e ci??ko o dobra stylizacje, a pr?buj? stworzy? taki magiczny ?wiat 4fun ni? bardziej RPG :p kolejna dawka zdj?? po lekkiej edycji depo :) pewnie b?dzie jeszcze zmienione pi?? razy :D
9cluDvM.png

jbTnFzi.png


---------- Tre?? dodana o 20:48 ----------

Berciq w sumie te trofea pomi?dzy depotami to dobry pomys?! b?d? zaraz to podpatrza? i jutro najwy?ej dodam update aby? oceni? :p
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: Projekt Twierdza Wielkopolski OTS 7.6

Postanowi?em zmieni? styl gry bardziej pod RPG tak?e zmieni?em troszk? depo :D oceniajcie!! dodam, ?e jeszcze nie jest doko?czone no ale chce si? tym z wami podzieli?. Pozdrowienia z Twierdzy!
42fkIpR.png

Jn7aG1D.png

PTsHbyp.png

vRzATIF.png


---------- Tre?? dodana o 22:09 ----------

Lekka korekta depo :D To jeszcze nie koniec!
troZapK.png

KUuS6Ff.png

YtqJsF6.png
 
Top